Blog

 • Hacimli ve Güzel Dudaklar İçin Dudak Dolgusu
  Saten yüz germe operasyonu ciltteki kolejeni arttırmaya ve cildin toparlanmasına yardımcı olan radyofrekans tekniğiyle uygulanan bir işlemdir.
 • Soğuk Lipoz Tedavisi Nedir ?
  Saten yüz germe operasyonu ciltteki kolejeni arttırmaya ve cildin toparlanmasına yardımcı olan radyofrekans tekniğiyle uygulanan bir işlemdir.
 • Göz Altındaki Morluklara Göz Altı Işık Dolgusu
  Göz Altı Işık Dolgusu Göz altı dolgusu ameliyatlarına alternatif olarak ortaya çıkan göz altı ışık dolgusu yakın dönemde tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Göz altı […]
 • Emslim’in Faydaları Nelerdir?
  EMSLIM Uygulamasının Faydaları Nelerdir? Birçok vücut şekillendirme cihazının temelinde yağ yakımı vardır. Oysa EMSLIM için sadece bu durum geçerli değildir. EMSLIM, aynı anda hem kasların şekillendirilmesini, hem yağ […]
 • Daha Güçlü ve Güzel Saçlar İçin Prp
  İçindekiler1 PRP Saç Tedavisi Nasıl Uygulanır?1.0.1 Ne Kadar PRP Saç Tedavisi Yapılmalı? PRP Saç Tedavisi Nasıl Uygulanır? PRP Saç Ekimi hem erkekler hem de kadınlar için […]
 • Lazer Epilasyon Nedir ve Nasıl Uygulanır?
  Lazer Epilasyon Nedir ? İstenmeyen tüylerin – kılların ışın teknolojileri kullanılarak giderilmesi – yeniden çıkışlarının süresinin uzatılması – yeniden çıkışta çok daha ince, zayıf ve açık […]
 • Kollajen Nedir ?
  Saten yüz germe operasyonu ciltteki kolejeni arttırmaya ve cildin toparlanmasına yardımcı olan radyofrekans tekniğiyle uygulanan bir işlemdir.
 • Yüz Gevşemelerine Ve Sarkmalarına Saten Yüz Germe!
  Saten yüz germe operasyonu ciltteki kolejeni arttırmaya ve cildin toparlanmasına yardımcı olan radyofrekans tekniğiyle uygulanan bir işlemdir.
 • Baby Face Thulium Lazer İle Lekeler Elveda!
  Baby Fce uygulamasında kullanılan Thulium Lazer FDA onaylı bir cihazdır. Cildi yenilemede uygulanan fraksiyonel lazerler ile aynı etkiyi gösteren bu lazerin diğerlerinden farkı, derinin altına temas ederken üst tabakayı muhafaza etmesidir.
 • Saçlar İçin Prp Tedavisi
  Saç sağlığı için uygulanan PRP Tedavisi, hastadan kan alınarak işlenerek ve saç derisine enjekte edilerek uygulanan 3 kademeli bir tedavidir. Dünyada PRP Tedavisi ile ilgili yapılan araştırmalarda trombosit açısından yoğun plazmanın saç uzamasını sağladığı ve saçlarda kan akışını arttırarak saçın yapısını kalınlaştırdığı kanıtlanmıştır.
 • Kollajen Tedavisi
  Vücuttaki kolajeni arttırarak dokuları tetikleyen ve ciltteki yaşlanmanın getirmiş olduğu problemleri minimuma indiren Red Touch Lazer sistemi ile gençleşin. Sistemin en dikkat çeken özelliği maksimum kolajen üretimini tetiklemesidir.
 • Medikal Cilt Bakımı!
  Pırıl pırıl parlayan, ışıltılı bir cilt güzelliği için cilt altındaki hücrelerin yeterli miktarda nemlenmesi gerekmektedir. Cilt nemlendirme cildin güzelliği için en önemli faktörlerden birisidir.
 • Madonna Gibi Olmak İçin, Madonna Lift!
  Yaş ilerledikçe cilt bozulur, kırışır, yıpranır ve eski elastikiyetini kaybeder. Çoğu zaman yaşla ilgili olan bu durum gençlerde de görülmektedir. Cildimizde oluşan bu problemlere etki eden dış etkenleri en aza indirgemeliyiz.
 • Işıl Işıl Gözaltları İçin, Gözaltı Işık Dolgusu!
  Yaş ilerledikçe gözaltlarımızda kırışıklıklar, çökmeler ve morluklar oluşmaktadır. Gözaltı ışık dolgusu tüm bu problemleri en aza indirmeyi hedefler. Gözaltı ışık dolgusu sayesinde tek seansta bile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Gözaltı problemleri kadınların en büyük problemlerinden biridir. Kadınlar için çökmüş, mor ve kırışık gözaltları estetik problemler arasındadır.
 • Lekelerden Kurtulmanın Zamanı Geldi!
  Yaş ilerledikçe bazı faktörler ile ciltlerde leke oluşumu başlar. Bunların başlıca sebepleri, fazla güneşe maruz kalma, çeşitli ilaçlar, hormonlar, genetik geçmiş, makyaj malzemeler, cilde sürülen kimyasal ürünlerdir.
 • Cildinizi Mevsimsel Etkilerden Koruyun!
  Güneş hem gezegenimiz hem de canlılar için vazgeçilmez bir enerji kaynağıdır. Canlılarda D vitaminin kaynağı olan güneş bazen zararlı olabilmektedir. Güneşin zararlı etkileri sadece yazın değil kışın bile vücudumuzu etkilemektedir.
 • Mükemmel Yüz Hatları için Dolgu Uygulamaları!
  Yaşlanma ile ciltte oluşan dokularda azalma, sarkma, kırışıklık oluşumu, nem kaybı, çizgi oluşumu gibi problemlere etkili ve en çok uygulanan uygulamalardan biri dolgu uygulamalarıdır.
 • Temassız Estetik Vanquish Me!
  Vanquish me Uygulaması bölgesel yağ eritme uygulamaları arasında en fazla tercih edilenidir. Uygulama sadece bölgesel yağları eritmekle kalmayıp zayıflamanıza da yardımcı olmaktadır. Cilde hiçbir teması bulunmadan seçilen bölgeye odaklanıp seçilen alandaki yağları parçalamaktadır.
 • Bebek Gibi Bir Cilt FROZENFACE İle Mümkün!
  FrozenFace uygulaması ciltte kayan başlığı ile uygulanan iğnesiz bir mezoterapi tedavisidir. İğnesiz mezoterapinin iğneli mezoterapiden farkı cilt altına verilecek ürünü tek tek noktalar halinde göndermemesidir
 • Kollajen Nedir?
  Kollajen, bazı hayvanların kemik, et gibi bedensel bölgelerinde üretilen bir protein türüdür. Genellikle kas hücreleri ve ciltte bulunur ve ana vazifesi kaslardaki bağ dokusunu geliştirmek ve bütünlüğü korumaktır. Kas ve ciltteki bağ dokuyu güçlendirerek cilde esneklik, parlaklık ve güçlülük kazandırmaktadır. Kollajenlerin başka bir görevi ise tendon, eklem, kas ve organları birbiriyle bir bütün halinde tutmaktır.
Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!