Blog

 • Yüz Gevşemelerine Ve Sarkmalarına Saten Yüz Germe!
  Saten yüz germe operasyonu ciltteki kolejeni arttırmaya ve cildin toparlanmasına yardımcı olan radyofrekans tekniğiyle uygulanan bir işlemdir.
 • Baby Face Thulium Lazer İle Lekeler Elveda!
  Baby Fce uygulamasında kullanılan Thulium Lazer FDA onaylı bir cihazdır. Cildi yenilemede uygulanan fraksiyonel lazerler ile aynı etkiyi gösteren bu lazerin diğerlerinden farkı, derinin altına temas ederken üst tabakayı muhafaza etmesidir.
 • Saçlar İçin Prp Tedavisi
  Saç sağlığı için uygulanan PRP Tedavisi, hastadan kan alınarak işlenerek ve saç derisine enjekte edilerek uygulanan 3 kademeli bir tedavidir. Dünyada PRP Tedavisi ile ilgili yapılan araştırmalarda trombosit açısından yoğun plazmanın saç uzamasını sağladığı ve saçlarda kan akışını arttırarak saçın yapısını kalınlaştırdığı kanıtlanmıştır.
 • Kollajen Tedavisi
  Vücuttaki kolajeni arttırarak dokuları tetikleyen ve ciltteki yaşlanmanın getirmiş olduğu problemleri minimuma indiren Red Touch Lazer sistemi ile gençleşin. Sistemin en dikkat çeken özelliği maksimum kolajen üretimini tetiklemesidir.
 • Medikal Cilt Bakımı!
  Pırıl pırıl parlayan, ışıltılı bir cilt güzelliği için cilt altındaki hücrelerin yeterli miktarda nemlenmesi gerekmektedir. Cilt nemlendirme cildin güzelliği için en önemli faktörlerden birisidir.
 • Madonna Gibi Olmak İçin, Madonna Lift!
  Yaş ilerledikçe cilt bozulur, kırışır, yıpranır ve eski elastikiyetini kaybeder. Çoğu zaman yaşla ilgili olan bu durum gençlerde de görülmektedir. Cildimizde oluşan bu problemlere etki eden dış etkenleri en aza indirgemeliyiz.
 • Işıl Işıl Gözaltları İçin, Gözaltı Işık Dolgusu!
  Yaş ilerledikçe gözaltlarımızda kırışıklıklar, çökmeler ve morluklar oluşmaktadır. Gözaltı ışık dolgusu tüm bu problemleri en aza indirmeyi hedefler. Gözaltı ışık dolgusu sayesinde tek seansta bile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Gözaltı problemleri kadınların en büyük problemlerinden biridir. Kadınlar için çökmüş, mor ve kırışık gözaltları estetik problemler arasındadır.
 • Lekelerden Kurtulmanın Zamanı Geldi!
  Yaş ilerledikçe bazı faktörler ile ciltlerde leke oluşumu başlar. Bunların başlıca sebepleri, fazla güneşe maruz kalma, çeşitli ilaçlar, hormonlar, genetik geçmiş, makyaj malzemeler, cilde sürülen kimyasal ürünlerdir.
 • Cildinizi Mevsimsel Etkilerden Koruyun!
  Güneş hem gezegenimiz hem de canlılar için vazgeçilmez bir enerji kaynağıdır. Canlılarda D vitaminin kaynağı olan güneş bazen zararlı olabilmektedir. Güneşin zararlı etkileri sadece yazın değil kışın bile vücudumuzu etkilemektedir.
 • Mükemmel Yüz Hatları için Dolgu Uygulamaları!
  Yaşlanma ile ciltte oluşan dokularda azalma, sarkma, kırışıklık oluşumu, nem kaybı, çizgi oluşumu gibi problemlere etkili ve en çok uygulanan uygulamalardan biri dolgu uygulamalarıdır.
 • Temassız Estetik Vanquish Me!
  Vanquish me Uygulaması bölgesel yağ eritme uygulamaları arasında en fazla tercih edilenidir. Uygulama sadece bölgesel yağları eritmekle kalmayıp zayıflamanıza da yardımcı olmaktadır. Cilde hiçbir teması bulunmadan seçilen bölgeye odaklanıp seçilen alandaki yağları parçalamaktadır.
 • Bebek Gibi Bir Cilt FROZENFACE İle Mümkün!
  FrozenFace uygulaması ciltte kayan başlığı ile uygulanan iğnesiz bir mezoterapi tedavisidir. İğnesiz mezoterapinin iğneli mezoterapiden farkı cilt altına verilecek ürünü tek tek noktalar halinde göndermemesidir
 • Kollajen Nedir?
  Kollajen, bazı hayvanların kemik, et gibi bedensel bölgelerinde üretilen bir protein türüdür. Genellikle kas hücreleri ve ciltte bulunur ve ana vazifesi kaslardaki bağ dokusunu geliştirmek ve bütünlüğü korumaktır. Kas ve ciltteki bağ dokuyu güçlendirerek cilde esneklik, parlaklık ve güçlülük kazandırmaktadır. Kollajenlerin başka bir görevi ise tendon, eklem, kas ve organları birbiriyle bir bütün halinde tutmaktır.
 • Yeni Nesil Temazsız Estetik Vanquish Me
  Vanquish me uygulaması bölgesel inceltme uygulamaları arasında en sık tercih edilen uygulamalar arasındadır. Bu uygulama hem bölgesel yağlanmalardan kurtulmak hem de zayıflamak amacıyla uygulanır. Cihaz seçilen bölgelerdeki yağlara fokuslanıp Selektif Rafyofrekans teknolojisi sayesinde yağları eritmekte ve seçilen bölgelerdeki yağları kendi teşhis ederek eşit bir şekilde erimesini sağlar.
 • Cilt Düşmanı: Stres!
  Son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını ile yaşanan stres vücutlarımızın kimyasında değişikliklere sebep oldu. Stres özellikle ciltte serbest radikallerin oluşumunu engelleyerek cildin daha erken yaşlanmasına sebep olmaktadır.
 • Yaş Yaş Popüler Estetik Ameliyatlar
  Estetik cerrahi günümüzde çok sık kullanılan cerrahi işlemlerdendir. Bu operasyonların güzelleştirici gücü adına yılda milyonlarca kişi estetik operasyonu olmaktadır. Estetik ameliyatlar bazı durumlar dışında tıbben gerekli olmadığından daha çok tercih meselesidir. Herkesin estetik ameliyatlardan beklentisi farklıdır.
 • Kırışıklıklara Botulinum Toksin ile Veda Edin!
  Botulinum Toksin 18 yaşını geçmiş yetişkin bireylere uygulanmaktadır. Gebelik ve emzirme dönemindeki kadınlara önerilmemektedir. Aynı zamanda yumurtaya alerjisi olanlarda ve myastenia gravis adındaki kas hastalığına sahip olan bireylerde uygulanmaz.
 • Estetik Operasyonlar mı? Yoksa Cerrahi Olmayan Yöntemler mi Bana Uygun Diyenler
  Son dönemlerde değişen güzellik algısıyla birlikte ameliyat olmak isteyip bu riski göze alamayanlar ya da sosyal yaşamı nedeniyle tercih yapmayanlar, cerrahi ve hatta iğne fobisi olanlara (non invazif) cerrahi olmayan yöntemlerin teknolojinin de gelişmesi sayesinde doğal yollarla tedavi arayışına girdi.
 • Maskesiz Olmak Bir Sorun! Maske Takmakta Başka Bir Sorun!
  Kovit19 salgını nedeniyle tüm dünyada uzmanlar maske takmanın önemini hatta öyleki maske takmanın şu anda aşı kadar önemli olduğunun altını çiziyor. Çünkü kimin virüs taşıyıp taşımadığı bilmiyoruz mutlaka maske takmalıyız ancak kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken sağlık bakanlığının yayınlamış olduğu kurallara göre kullanmalıyız ve tedbirli olmalıyız.
 • Red Touch Kollajen Lazeri
  Günümüzde estetik uygulamaların başında gelen Botox ve Dolgu uygulamaları yanlış yapılması sonucu birçok bayanı mağdur ediyor.
Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!