Ameliyatısız Popo Dikleştirme (Kaldırma) | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Popo Dikleştirme
popo dikleştirme ve kaldırma

PoPo Dikleştirme!

Günümüzde tüm dünyada çok moda olan popo kaldırma ya da popo dikleştirme aslında herkesin merak ettiği bir konudur. Birçok bayanın hayali kalkık, dışa bombeli selülitsiz bir popo ve sıkılaştırılmış kalçalardır. Bir bayan için estetiğin en anlamlı şekli düzgün ve doğal bir vücut hattına sahip olmaktır. Kıyafet tercihinde vücut şekli kişiyi önemli ölçüde etkiliye bilmekte kimi zaman zorlamaktadır.

Yaş Aralığınız

18-2728-4041-5555 üzeri

Daha önce bu uygulamayı denediniz mi?

EvetHayır

Bu yöntemlerden sonuç aldınız mı?

EvetHayır

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Popo Sarkmaları

Aşırı kilo alıp verme veya doğum sonrasında kişilerde popo aşağı doğru düşebilir ve zamanla bu düşüşle birlikte popo yanlara doğru genişlemeye başlar bu şekil bozuklu basen olarak karşımıza çıkar. Bu durum her bayan için arzu edilmeyen bir görüntü ve hoşnutsuzluk yaratır.

Vücudun belli bir duruş şekli olması gerekirken egzersiz yada sporla toparlanamayan kalçalar kişinin özgüvenini olumsuz yönde etkiliye bilmektedir.

Günümüzde popo dikleştirme kadınlar arasında popüler olan bir uygulama olup cerrahi bir uygulama yaptırmadan bu bölgedeki sarkma ve genişlemeyi toparlamak her bayanın arzusudur. Bayanlar sporla veya egzersizle bu durumu gidermek istese de  bunu için çok  efor harcaması gerekirken zamanı yada sağlığı buna uygun olmayan kişilerin yeni tercihi ameliyatsız ağrısız acısız konforlu olarak Avrupa ve Amerika da en başarılı ameliyatsız Po-Po dikleştirme uygulaması olarak bilinen yeni versiyon X Wave sistemini tercih etmektedirler.

X Wave Popo Dikleştirmenin Etkisi Nedir?

Bu sistem termal hasar yaratmadan çalışır termal hasar yaratan sistemler kalça bölgesine çalışıldığında popodaki yağı homojen olmayan bir şekilde azaltamadığı gibi popo üzerinde çökmelere neden olabilir. Shock X Wave sisteminin şok dalgası sayesinde cilt altında çapraz ve emilme özelliği ile kuvvetsiz ve düzensiz yağların birbirinden ayrılmasına sebep olur.

X Wave Popo Dikleştirmenin Faydaları Nelerdir?

Bunun sonucunda bacaklarda, iç bacakta, arka bacakta, kalça birleşim yerinde, fazlalıkların giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca kalça üzerinde selülit görünümü giderir karın ve yanlarında gitmeyen inatçı yağları parçalar yeni nesil olan bu sistem Po-Po Dikleştirmek için protokolü ile ameliyatsız acısız ve ağrısız konforlu bir sonuç sunmaktadır.

Kaç Seans uygulama yapılır?

Uygulama hafta 2 kez toplamda 6 seans uygulamaktadır. İşlem 30 dakika kadar kısa sürmektedir. Kişinin günlük hayatı etkileyici bir durum söz konusu değildir. Kişiler öğle arasında dahi gelip yaptırabilirler.

Uygulamanın Sonuçları Ne zaman görmeye başlarız?

Bu durum Kişiden kişeye ve sorunun şekline göre değişkenlik gösterse de 1. seanstan itibaren kişiler bacaklarındaki sonuçları işlem sonunda göre bilmektedirler. Bu etki seansların devamlılığında katlanarak artar. Popo dikleştirme işleminde ise 4 ile 6 seans  uygulama yapılmakta ve 2 hafta sonunda popo hattı belirginleşmeye başlar ve gözle görülür fark ortaya çıkar.

Hangi Dönemde Uygulama yaptırabilirim

Uygulama 4 mevsim yaptırılabilir bir işlemdir. Yazın dahi uygulama yapılabilir hatta tatile gitmeden önce daha sıkı bacaklar ve daha dik bir popo ya sahip olmak isteyenler için 2 hafta da 4 seansta hızlandırılmış uygulama yapılabilmektedir.

Yan Etkisi Var mıdır ?

İşlemin bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ses dalgalarının vücuda bir zararı yoktur. Ancak böbrek taşı olanlara ya da 4mm den büyük varis üzerine uygulama yapmak sakıncalıdır.

Tekrar etmek gerekir mi kalıcımı?

Kişinin düzensiz beslenme ve hareketsiz yaşam tarzı sonucunda vücutta yağlanma tekrar ettiğini gerçeği kaçınılmazdır. Yağlanma sonucu ortaya çıkacak sorunların giderilmesi ve uygulamanın kalıcılığını daha uzun süre koruya bilmeleri için belirli dönemlerde bu uygulamadan destek almaları daha büyük vücut şekilsizliklerine maruz kalmamaları için yaptırmaları önerilmektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.