Ameliyatsız Popo Dikleştirme

Ameliyatsız Popo Dikleştirme

Ameliyatsız Popo Dikleştirme ve Popo Sarkması Tedavisi : Kalkık ve biçimli kalçalar kuşkusuz ki hem kadınların hem de erkeklerin ortak hayallerinden biridir.

Dik ve biçimli kalçalara ulaşmak için yapılan sporlar, günün sonunda etki gösterse de gerçek anlamda biçimli bir kalçaya ulaşmak için belki de 10.000 squat yapılmalı pek çok fonksiyonel antrenman seanslı gerçekleştirilmelidir.

Ancak günümüzün yaşam koşullarını göz önünde bulundurduğumuzda pek çok kadın ve erkeğin kendisine bu kadar vakit ayırması oldukça zordur. İş hayatının getirdiği sorumluluklar, aile hayatının getirdiği sorumluluklar ve yaşamsal tempo nedeniyle pek çok kadın ve erkek her ne kadar kendisine dikkat etmek istese de kendisine ve öz bakımına yeterli zamanı ayıramamaktadır.

Peki kişiler kendine yeterli vakti ayıramadığı için hayallerinden, hayalini kurdukları görünümden uzak mı kalmalılar?

Hemen cevap verelim; kesinlikle hayır!

Günümüzün medikal teknolojileri sayesinde bugün söz konusu vücut şekillendirme olduğunda, özellikle popo dikleştirme olduğunda, ameliyatsız pek çok seçenek mevcuttur. Ameliyatsız diyoruz çünkü söz konusu popo dikleştirme olduğunda Brazilian Butt Lifting olarak da geçen ameliyat seçenekleri de vardır. Ancak bu seçenekler, hem kişilerin sosyal hayatını kesintiye uğratmakta hem de ciddi iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmasına neden olmaktadır.

Halbuki ameliyatsız popo dikleştirme işlemleri, biçimli kalçalara sahip olurken sosyal hayatınızda kesintiye uğratmayan işlerinize rahatlıkla devam edebileceğiniz uygulamalardır.

Ameliyatsız popo dikleştirme işlemleri pek çok farklı uygulamanın kombine şekilde yapılması ile gerçekleştirilebileceği gibi belli başlı vücut şekillendirme uygulamalarının tek başına ancak seanslar halinde yapılmasıyla da gerçekleştirilebilir.

Bir poponun biçimli ve kalkık şekilde olmasını belirleyen bazı faktörler vardır. Bunlardan ilki kalçanın yağ dokusunun az olması gerekliliğidir.

Peki kalçadaki yağ dokusunu nasıl azaltabiliriz?

Tabii ki bunun için pek çok ameliyat yine tabii ki bunun için yine pek çok ameliyatsız estetik uygulama söz konusudur. Ameliyatsız estetik uygulamaların sağladığı konforun ve doğru bir planlama ile elde edilecek başarılı sonuçların farkında olduğumuz ve yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için doğru ameliyatsız yöntemlerle istenilen sonuçların elde edilebileceğinin bilincindeyiz.

Bu kapsamda şok dalga terapisi olarak da bilinen X wave uygulamasıyla kalçadaki yağ dokularını tahrip ediyor ve kalçanın şekillenmesini, kalçanın bölgesel dirençli yağlardan arınmasını sağlıyoruz.

Kalkık ve biçimli bir popo için gerekli olan ikinci faktör ise kalçadaki kas kütlesinin fazla olması gerekliliğidir. Kalçalarımızın, kalkık ve biçimli görünebilmesi için belirli bir kas oranına sahip olması gerekir. Üstelik bu kasların da biçimli bir şekilde olması gerekir.

Schwarzy olarak da bilinen kas güçlendirme uygulaması sayesinde dik ve biçimli bir popoya sahip olmak isteyen hastalarımızın kas kütlesinin artmasına yardımcı oluyoruz. Schwarzy uygulamasıyla kaslar üzerinde 30 dakikada ortalama 30.000 mekik çekmişçesine bir etki yaratıyoruz.

Kasların bu derece aşırı şekilde çalışmasıyla kas kütlesinde artış, kaslarda ise daha biçimli bir görünüm elde ediyoruz. Böylelikle danışanlarımızın çok daha biçimli ve sert diyebileceğimiz kalçalara sahip olmasını sağlıyoruz.

Ameliyatsız Popo Dikleştirme Uygulamalarında Hangi Teknolojilerden Faydalanıyoruz?

Ameliyatsız popo dikleştirme uygulamaları kapsamında başvurduğumuz bir diğer işlem ise BTL Emtone uygulamasıdır. BTL Emtone uygulaması, bünyesinde monopolar radyofrekansı ve şok dalgasını birlikte barındıran bir sistemdir. Bu sistem, özellikle cildin toparlanmasına ve selülit görünümüne etki etmekle birlikte uygulandığı işlem bölgesindeki dolaşımı da düzenler. Böylelikle ameliyatsız popo dikleştirme kapsamında hem hastalarımızın kalçalarında biriken dirençli, fazla yağ dokularını tahrip edip vücuttan doğal yollarla atılmasını sağlıyor hem de kalça kaslarını güçlendirerek şekillendirip kalça bölgesindeki dolaşım bozukluklarını düzenliyoruz. Akabinde ise bu bölgenin cildinin kalitesini artırıyoruz. Hali hazırda bu 3 uygulama bazı hastalarda kombine olarak yapılmakla birlikte bazı hastalarda bu uygulamalardan sadece bir veya iki tanesini yapıyoruz.

Ameliyatsız popo dikleştirme uygulaması, Daisy ailesi olarak yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız ve yüz güldüren başarılı sonuçlar elde ettiğimiz uygulamaların başında geliyor. İşlemin konforlu olmasının yanı sıra tercih edilen yöntemlerin FDA onaylı olması ve hastaların yaşam akışlarını etkilememesi, ameliyatsız popo dikleştirme uygulamasına olan talebi her geçen gün artırıyor.

Başarılı bir uygulamadan söz edebilmek için kişiye özel planlamanın ön plana çıktığı bir işlem olan ameliyatsız popo dikleştirme uygulamalarında, tercih edilen yöntemler tek seferli uygulanabildiği gibi elde edilen dik popo görünümünün daha da kalıcı olmasını sağlayabilmek adına belirli aralıklarla da tekrarlanabilmektedir.

Günümüzün medikal teknolojileri sayesinde, normal şartlarda oldukça ağrılı bir işlem olan kalça şekillendirmeyi güvenilir ve konforlu seanslarla elde edebiliyoruz. İçinde yaşadığımız dönemde hayatın her alanında olduğu gibi güzellik ve sağlık alanında da hayatımıza dokunan başarılı medikal teknolojiler sayesinde her geçen gün daha güzel yaş alıyor ve vücudumuzun zindeliğini çok daha iyi bir şekilde koruyabiliyoruz. Üstelik günümüzde sahip oldumuz medikal teknolojiler sayesinde çok uzun sürede elde edebileceğimiz görünümü bir öğle arası vakitte yapılan kısa seanslarla elde edebiliyoruz.

Eğer siz de daha biçimli kalçalara sahip olmak istiyorsanız başarılı bir ameliyatsız popo dikleştirme protokolü ile siz de dik ve biçimli kalçalara sahip olabilir, fit görünümünüzü daha da perçinleyebilirsiniz.

Ameliyatsız popo dikleştirme uygulamalarında işlem fiyatı, uygulamada tercih edilen işlemlere ve planlanan seans sayılarına göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte her hastanın vücut tipi farklı olduğu ve ameliyatsız popo dikleştirme uygulamaları kişiye özel planlandığı için seans aralıkları da hastadan hastaya değişiklik gösterebilmektedir.

Eğer siz de daha biçimli ve dik kalçalara sahip olmak istiyorsanız ameliyatsız popo dikleştirme ile ilgili merkezimizin telefon numaralarından bizlere ulaşabilir, konsültasyon görüşmesi alarak hayalini kurduğunuz görünüm için hemen, bugün harekete geçebilirsiniz.

Biçimli ve dik popoya sahip olmanın etkin yolu olan ameliyatsız popo dikleştirme uygulamalarıyla ilgili merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik. Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız popo dikleştirme uygulamaları güvenli işlemler mi?

Evet, ameliyatsız popo dikleştirme işlemleri FDA onaylı konforlu cihazlarla yapılan uygulamalardır. Başarılı bir uygulama protokolü kapsamında yüksek hasta memnuniyetinin sağlandığı işlemler olan ameliyatsız popo dikleştirme uygulamaları, güvenilir işlemlerdir.

Ameliyatsız popo dikleştirme işlemleri ne kadar kalıcı?

Ameliyatsız popo dikleştirme uygulamaları, temelde bir vücut şekillendirme işlemidir. Her vücut şekillendirme işleminde olduğu gibi ameliyatsız popo dikleştirme uygulamalarında da işlemin kalıcılık süresi hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Kişilerin yaşam tarzları, beslenme alışkanlıkları ve uygulama sonrası tercihleri, ameliyatsız popo dikleştirme uygulamalarının kalıcılığını etkileyen faktörler arasındadır.

Ameliyatsız popo dikleştirme işlemlerinden ne kadar zaman sonra sosyal hayata dönebilirim?

Ameliyatsız popo dikleştirme uygulamaları konforlu işlemler olmakla birlikte sosyal hayatı kesintiye uğratmayan etkin ve güvenilir işlemlerdir. Ameliyatsız popo dikleştirme uygulamalarından sonra hastalar rahatlıkla sosyal hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilir, günlük rutinlerine dönebilirler. Ameliyatsız popo dikleştirme uygulamaları, sosyal hayatı kesintiye uğratmayan işlemlerdir.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Leke Tedavisi
  Leke Tedavisi

  Cilt Lekeleri Tedavileri Leke Tedavisi : Yıllar geçtikçe ve bizler yaş aldıkça cildimiz pek çok deformasyona maruz kalır. Çevresel faktörler, beslenm..

  Devamı >
  Kırışıklık Tedavisi
  Kırışıklık Tedavisi

  Kırışıklık Tedavisi : Zaman akıp gidiyor ve bizler de yaşlanıyor, kırışıyor, buluşuyoruz. Gün geçtikçe cildimiz matlaşıyor ve deformasyonlara daha da ..

  Devamı >
  Gözenek Sıkılaştırma
  Gözenek Sıkılaştırma

  Gözenek Sıkılaştırma : Cildimiz gözenekli bir yapıya sahiptir. Bu gözenekli yapı bizler için hem pek çok avantaj sağlamakta hem de dezavantaj birçok d..

  Devamı >
  Ameliyatsız Yüz Germe
  Ameliyatsız Yüz Germe

  Ameliyatsız Yüz Germe : Güzel yaş almak söz konusu olduğunda kuşkusuz ki gergin, sıkı ve parlak bir cildin önemi çok büyüktür. Güzel yaş almanın alame..

  Devamı >
  Ameliyatsız Vücut Germe
  Ameliyatsız Vücut Germe

  Ameliyatsız Vücut Germe : Fit bir vücuda sahip olmanın altın kuralı nedir diye sorsak kuşkusuz ki birçok kişi bu soruya kilo vermek, zayıflamak, zayıf..

  Devamı >
  Ameliyatsız Popo Dikleştirme
  Ameliyatsız Popo Dikleştirme

  Ameliyatsız Popo Dikleştirme ve Popo Sarkması Tedavisi : Kalkık ve biçimli kalçalar kuşkusuz ki hem kadınların hem de erkeklerin ortak hayallerinden b..

  Devamı >
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği : Güzellik, bütünsel bir kavramdır. Güzellik kavramının içerisinde estetik, sağlık, oran ve orantı bulunur. Bir durumun, ola..

  Devamı >