English English

Genital Estetik

Genital Estetik

Genital Estetik : Her ne kadar söz konusu sağlık olduğunda utanma olmaz denilse de bazı durum ve koşullar hastaların kendini anlatırken çekinmesine, utanmasına neden olmaktadır. Bu utanma ve sıkılma halinin birçok farklı nedeni vardır. Kişinin aile hayatı, yaşadığı toplum, inançları, yaşam şekli gibi birçok etken mahrem olarak kabul edilen bazı durumları paylaşırken zorlanmasına neden olabilir.

Halbuki söz konusu sağlık olduğu zaman yaşanılan problemler ne kadar erken ve ne kadar detaylı bir şekilde dile getirilirse o zaman hem tedavi süreçleri daha kısa olmakta hem de kişiler çok daha konforlu bir tedavi süreçleri geçirmektedirler.

Günümüzde özellikle genital bölgede yaşanan deformasyonlar pek çok kadını zor durumda bırakmakta, yaşam kalitelerini düşürmekte dahası yaşabilecekleri pek çok hazza ket vurmaktadır. Genital bölgede yaşanan problemlerin günümüzde hem ameliyatlı hem de ameliyatsız çözümleri olmakla birlikte özellikle iyileşme süresi olmaması ve cinsel perhiz gerektirmemesi ile ameliyatsız genital çözümler, ameliyatlara göre çok daha fazla tercih edilmektedir.

Ameliyatsız genital estetik işlemleri ile genital bölgede daha genç bir görünüm yakalanabileceği gibi vajinal kuruluk gibi özellikle menopoz sonrası kadınların sıklıkla karşılaştığı durumlar da doğru ve etkin bir şekilde giderilebilmektedir.

Ameliyatsız genital estetik işlemler, son teknoloji cihazlarla yapılan uygulamalardır. Bu sayede gerek işlem esnasında gerekse işlemden sonra hastalar tüm süreci konforlu şekilde tamamlarlar.

Hemen hemen her sağlık probleminde olduğu gibi genital problemlerde de erken müdahale önemlidir. Yapılacak erken müdahaleler sayesinde işlem sonrasında çok daha etkin sonuçlar alınabilmekte hatta bazı durumlarda önleyici uygulamalar dahi yapılabilmektedir.

Her ne kadar toplumda dile getirilmesi sakıncalı, ayıp hatta bazı durumlarda günah görülse de sağlıklı bir bedene sahip olmak her kadının hakkıdır ve genital sorunlara çözüm aramak yanlış veya ayıp değildir.

Ameliyatsız genital estetik uygulamalarıyla sizler de yaşadığınız genital problemlerin büyük bir kısmını geride bırakabilir, daha tatminkar ve mutlu bir yaşama adım atabilirsiniz.

Genital Estetik nedir?

Genital estetik, son yıllarda, kadınların yaşadıkları problemleri daha fazla ve daha rahat dile getirebilmesi sonrasında gelişme gösteren ve tüm dünyada oldukça popüler olan uygulamalardır. Genital estetik, tek bir işlem değil işlemler bütünüdür. Kliniğimizde yapılan ameliyatsız genital estetik uygulamalarıyla genital bölgedeki pek çok problem giderilebilir.

Ameliyatsız genital estetik sonrasında kadınlar sadece daha genç bir vajen görünümüne kavuşmazlar aynı zamanda ilişki esnasında aldıkları cinsel haz da artış gösterir.

Genital Estetik ne işe yarar?

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları birçok kadının yaşam kalitesini artıran ve yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız uygulamalardır. Ameliyatsız genital estetik işlemleriyle vajinal dudaklarda daha genç bir görünüm elde edilebilir, vajinal kuruluk giderilebilir, dahası vajinal daraltma sağlanabilir.

Genital Estetik nasıl yapılır?

İşlem, klinik ortamda seanslar halinde yapılır. Uygulamada BTL Exilis Ultra 360 cihazının genital bölgeye özel başlıkları kullanılır. Ortalama 10 dakikada tamamlanan ve seanslar halinde yapılan işlemde herhangi bir anestetiğe ihtiyaç duyulmaz.

Genital Estetik nasıl etki eder?

Kliniğimizde ameliyatsız genital estetik uygulamaları BTL Exilis Ultra 360 ile yapılmaktadır. Cihazın bünyesinde bulunan ultrason dalgaları ciltte sıkılaşma sağlarken radyofrekans dalgaları da cildin kendini yenilemesine yardımcı olur.

Genital Estetik ne kadar kalıcıdır?

Ameliyatsız genital estetik uygulamasının kalıcılığı hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Kişinin yaşamsal alışkanlıklarından beslenme düzenine kadar birçok farklı etken cilt kalitesini etkiler. Bu nedenle ameliyatsız genital estetik sonrası elde edilen genç görünümün uzun yıllar korunmasında hastaların hayat tarzı etkilidir.

Genital Estetik kimlere uygulanmaz?

18 yaşın altında olanlar, vücudunda metal protez olanlar, kalp pili olanlar ve regl döneminde olanlara ameliyatsız genital estetik işlemi uygulanmamaktadır.

Genital Estetik kimlere uygulanır?

Vajinal daraltmaya ihtiyaç duyanlar, vajinal kuruluk yaşayanlar, vajinanın iç ve dış dudaklarında daha genç bir görünüm isteyenler ve klitoris estetiğine ihtiyaç duyanlar için ameliyatsız genital estetik uygulaması, ideal bir uygulamadır.

İşlem için hastaların evli veya bekar olması farketmez. Yukarıda saydığımız deformasyonları yaşayan her kadın, ameliyatsız genital estetik uygulaması için başvurabilir.

Genital Estetik uygulamasında yaş sınırı var mı?

Ameliyatsız genital estetik uygulamalarında yasal yaş sınırı 18’dir. 18 yaşın altındaki kişiler gelişim çağındaki çocuklar olarak kabul edildiği için bu yaş sınırının altındaki kişilere ameliyatsız genital estetik işlemleri yapılmaz.

Genital Estetik tehlikeli mi?

Klinik ortamda bir uzman tarafından yapılan ameliyatsız genital estetik uygulamaları güvenilir ve konforlu işlemlerdir. Non-invaziv dediğimiz işlemler kategorisinde yer alan ameliyatsız genital estetik uygulamalarında herhangi bir enjeksiyon veya kesi söz konusu değildir.

Genital Estetik fiyatları nedir?

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları, bir prosedürler bütünüdür. Genital estetik kapsamında hastalara bir veya daha fazla işlem uygulanabilir. Bu kapsamda, ameliyatsız genital estetik uygulamalarının fiyatları; işlemin hangi amaçla yapıldığına, seans sayısına, işlemin yapıldığı merkeze ve işlemi yapan kişinin uzmanlığına göre değişiklik gösterir.

Ülkemizdeki yönetmelikler gereği sağlık sektöründe faaliyet gösteren merkezlerin kendi web sitelerinde uygulamalarla ilgili fiyatlar belirtmesi yasaktır. Bu nedenle eğer ameliyatsız genital estetik uygulaması yaptırmayı istiyor ve fiyatları merak ediyorsanız merkezimizin iletişim numaralarından veya sosyal medya hesaplarımızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Genital Estetik yan etkileri var mı?

Yaklaşık 10 dakikalık seanslar halinde yapılan ameliyatsız genital estetik uygulamalarının herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Genital Estetik kaç kez yaptırılabilir?

Genital estetik uygulamaları kliniğimizde BTL Exilis Ultra 360 ile seanslar halinde yapılmaktadır. Genellikle 3-4 seans yeterli olmakla birlikte hastaların maruz kaldığı genital deformasyona göre seans sayısı değişiklik gösterebilir. Seans sayısı ve aralıkları, konsültasyon görüşmesinden sonra kesinleştirilmektedir.

Kadınların en çok karşılaştığı problemlerden biri olan aynı zamanda da konuşmaya en çok çekindiği konu olan genital problemler, günümüzün medikal teknolojileri sayesinde artık ameliyatsız olarak da çözüme kavuşturulabilmektedir. Ameliyatsız genital estetik işlemleriyle ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Daisy Poliklinik Nişantaşı

Sıkça Sorulan Sorular

Genital Estetik uygulamasında ağrı, acı olur mu?

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları, neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz konforlu ve pratik uygulamalardır. Seanslar halinde yapılan işlemlerin öncesinde veya sonrasında herhangi bir ağrı kesici kullanılmasına gerek yoktur.

Genital Estetik FDA onaylı mı?

Kliniğimizde ameliyatsız genital estetik kapsamında yapılan tüm işlemler FDA onaylı BTL Exilis Ultra 360 cihazıyla güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Genital Estetik sonrası sosyal hayata ne zaman dönülür?

Genital estetik uygulamaları, sosyal hayatı kesintiye uğratmayan işlemlerdir. Uygulamadan hemen sonra rahatlıkla sosyal hayata dönülebilir. Bununla birlikte işlem sonrasında ameliyat prosedürlerinde olduğu gibi hastaların herhangi bir cinsel perhiz uygulamalarına gerek yoktur.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  DEKA Again Pro Lazer Epilasyon
  DEKA Again Pro Lazer Epilasyon

  Türkiye’de İlk Kez Daisy Poliklinik’te: DEKA Again Pro Lazer Epilasyon Daisy Poliklinik olarak, lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok istedik..

  Devamı >
  Saten Vücut Germe
  Saten Vücut Germe

  Saten Vücut Germe : Söz konusu yaş almak olunca pek çok kişinin aklına her ne kadar ilk etapta yüzümüz gelse de aslında cildimiz bir bütündür ve bizle..

  Devamı >
  Lenf Drenaj
  Lenf Drenaj

  Lenf Drenaj : Fit ve biçimli bir vücuda sahip olmak her kadın ve erkeğin hayali olsa da her zaman doğal olarak mümkün olmayabilir. Spor ve diyetin vüc..

  Devamı >
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma : İstenmeyen tüyler kuşkusuz görünümüne özen gösteren pek çok kişinin ortak problemlerinden biridir. Günümüzde söz kon..

  Devamı >
  Genital Estetik
  Genital Estetik

  Genital Estetik : Her ne kadar söz konusu sağlık olduğunda utanma olmaz denilse de bazı durum ve koşullar hastaların kendini anlatırken çekinmesine, u..

  Devamı >
  Emtone Selülit Tedavisi
  Emtone Selülit Tedavisi

  Emtone Selülit Tedavisi Emtone Selülit Tedavisi : Fit bir görünümün vazgeçilmezi kabul edilen selülitten arınmış pürüzsüz bacaklara kavuşmak, kuşkusu..

  Devamı >
  Dövme Sildirme
  Dövme Sildirme

  Dövme Sildirme : Hayatımız boyunca kendimiz için iyi ve güzel olduğu kadar kötü ve yanlış kararlar da verebiliriz. Bu, insan olmanın gerekliliklerinde..

  Devamı >
  BTL Exilis Ultra 360
  BTL Exilis Ultra 360

  BTL Exilis Ultra 360 : Her ne kadar büyük oranda özgür bir dünyada yaşıyor olsak da yaşadığımız toplum, aile düzenimiz, gelenek ve göreneklerimiz nede..

  Devamı >