Dudak Dolgusu | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUDudak Dolgusu

Dudak  Bölgesinde neden zayıflar ve çökmeler olur?

İnsanlar yaşlandıkça, derinin altında bulunan kollajen ve elastik lifler kırılmaya ve eskimeye başlar. Bu kırılmalar doğal yaşlanma sürecimizin bir parçasıdır. Fazla kaş çatmak, gözleri kısarak bakmak, sigara içmek, gülümsemek ve diğer yüz mimikleri de kırılmalara katkıda bulunurlar.

Yaş Aralığınız

18-2728-4041-5555 üzeri

Bu uygulamadan beklentiniz nedir?

HacimDudak kırışıklıklarının azaltılmasıHatların belirginleştirilmesi

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Dudak çevrenizde ne gibi sorunlar var?

Dudaklarınızı ince mi buluyorsunuz? Dudak çevrenizdeki çizgileriniz belirgin değilmi? dudaklarınız mat ve renksiz mi görünüyor?  Bu şikayetlerden kurtulmak için ameliyat harici çözümler mi arıyorsunuz?

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu küçük bir enjeksiyon gerektiren, doldurucu bir uygulama yöntemidir. Dudak bölgesi için özel olarak geliştirilmiş hassas ve yeni bir formüldür. Bu dolgu yüksek oranda çapraz bağlarıyla, bozulmaya karşı dayanıklı ve çok daha uzun ömürlüdür. Bu işlem sayesinde zayıf görünümü olan dudaklara hassas bir şekilde dudak köşelerinin belirlenmesi ve alt ve üst dudak ortasındaki dudak kalbi olarak bilinen bölgenin ve dudak çizgilerinin belirginleştirerek yapılan ve oldukça popüler olan bu uygulama için dolgu içeriğinde vitamin ve hyalüranik asit bulunan dünyada kabul görmüş akıllı dolgular kullanılmaktadır.Böylelikle ortaya doğru ve simetrik bir şekle kavuşan nemli dudaklar ortaya çıkar.

Dudak Dolgusunun  Nasıl Bir Faydası Olur?

Dudak dolgusu ile tüm ağız (kırmızı dudaklar ve kontörler) da uyumlu bir sonuç elde edilir. Dudak kontürünü yeniden belirleyebilir, hacmini artırabilir, dudak köşelerini doldurarak şekillendirebilir ve nemlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

İşlem süresi nedir ve Kalıcı mıdır?

Dudak hassa bir bölge olması nedeniyle bir miktar ağrı oluşa bilir bunu azaltmak için dolgu uygulamadan önce dudak bölgesine anestezist krem  uygulanır. ince iğneler ile dudak içerisine, kontorlenecek bölgeye dolgu enjeksiyonu ile yapılır. İşlem süresi yaklaşık 15-20 dk sürer. Bir sonraki enjeksiyon için önerilen süre 6-9 aydır. Dudakların hacmini artırabilir, dudak köşelerini doldurarak şekillendirebilir ve dudakların nemlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Uygula sonrası kişi sosyal hayatına dönebilir.

Dolgusunun faydaları nelerdir?

Dudak bölgeniz yeniden şekillendirir.
Dudak bölgesine hacim kazandırı.
Dudak Asimetrilerinde düzelme sağlar.
Dudak kenarı sarkmasını düzeltir.
Dudak üstü ince barkod çizgilerini düzenler.

Dudak dolgusu sonrası ödem  ve şişlik  olur mu?

Çok nadir, İşlem sonrası minimal şişlik ve ödem olabilir, çoğu hastada kullandığımız dolgu maddesinin kıvamı çok yumuşak olduğu için şişlik ve morluk oluşmaz.

Dudak ve Yüz dolgusu kalıcımı?

Dolgular kişinin yaşam tarzı fiziksel yapısına ve dış etkenlere göre süre açısından değişkenlik gösterdiği gibi vücut tarafından zamanla emilmesi, de süreyi belirleyen unsurlardır. Zaman içinde tekrarlanması sonucu ve uzun süre kalıcılığı olumlu yönde etkiler.

Dudak dolgusu uygulaması tehlikeli ve riskli mi?

Hyaluronik asid zaten insan vücudunda ve cilt altında var olan bir maddedir. Cildin bu maddeyi yeterince üretemeyişi veya yavaşlaması sonucu ciltte oluşan deformasyonları gidermek için kullanılan jel seklinde uzun süren klinik çalışmalar sonucunda cilt bölgesinde kullanım alanları açısında hekiminizin yapacağı doğru konsültasyon sonrası hastalara uygulanmasında sakıncası yoktur, Bu uygulamayı yaptıracak kişilerin dikkat etmesi konuya hakim uygulama tecrübesi olana hekimlere müracaat etmesidir. eğitimi, tecrübesi ve deneyimi olmayan kişiler tarafınca bu uygulamanın yapılması kişide estetik kaygıları artıra bileceğini söyleye biliriz.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.