BTL Exilis Elite

BTL Exilis Elite

BTL Exilis Elite : Hayatımız gün ve gün daha hızlı, daha tempolu ve daha yoğun hale geliyor. İçerisinde bulunduğumuz uzay çağı bizlere her an her şeye hazır olmamız gerektiğini aynı zamanda da her konuda pratik olmamız gerektiğini öğretiyor.

Zamanın böylesine kısıtlı olduğu bir dönemde birçok kadın ve erkek kendine vakit ayırmakta zorlanıyor. Öyle ki temel kişisel bakımların dışında pek çok kadın ve erkek kendi ihtiyaçlarına yeterince zaman ayıramıyor.

İçinde bulunduğumuz çağın böylesi yüksek tempoya sahip olması, pratik ve etkin uygulamalara duyduğumuz ihtiyacı artıyor. Özellikle hayatın her alanında ve her yaşta zinde ve bakımlı olmak isteyenler, gerek sunulan pratik çözümler gerekse kısa uygulamalar sayesinde ameliyatsız estetik uygulamalara yönelerek ihtiyaç duyduğu bakımı arıyor.

Günümüzde güzel yaş almak kuşkusuz ki birçok kişinin hayali. Bundan birkaç yıl önce güzel yaş almak dendiğinde eminiz ki birçok kişinin aklına cilt germe ameliyatları geliyordu. Ancak rahatlıkla söyleyebiliriz ki devir değişti, artık her şey çok daha pratik ve çok daha fonksiyonel!

Ameliyatsız estetik uygulamalar artık sadece kişisel bakım sunmuyor aynı zamanda güzel yaş almanıza katkı sağlayacak cilt yenileme ve cilt germe uygulamalarını da sunuyor. İşte BTL Exilis Elite, etkin ve pratik ameliyatsız cilt germe denince akla ilk gelen uygulamaların başını çekiyor. Ülkemizde saten germe olarak da bilinen Exilis Elite, hem yüze hem de vücuda güvenle uygulanabiliyor.

BTL Exilis Elite nedir?

Exilis Elite, ameliyatsız cilt germe uygulamalarının başında gelen FDA onaylı etkin bir cilt yenileme işlemidir. Exilis Elite, radyofrekans ve ultrason dalgalarını aynı anda bünyesinde barındıran ve cilt altına ileterek ciltte yarattığı kontrollü hasarla cildin toparlanmasını sağlayan ilk ve tek cihazdır.

BTL Exilis Elite Saten Yüz Germe Tedavisi ne işe yarar?

Exilis Elite uygulaması, kişilere sağladığı avantajlar nedeniyle sıklıkla tercih edilen uygulamalardan biridir. Özellikle güzel yaş almak isteyen ancak ameliyat olmaktan imtina eden kişiler için ideal uygulama seçenekleri sunan Exilis Elite uygulaması ile ciltteki kollajen üretimi tetiklenir, cildin elastikiyeti artar, ciltteki bağ dokular güçlenir ve böylelikle ciltte sıkılaşma ve toparlanma sağlanır.

Güzel yaş almanın olmazsa olmazı kabul edilen cilt yenilemeye de etkisi olan Exilis Elite uygulaması, ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamalarından biri olarak kabul edilmektedir.

BTL Exilis Elite nasıl yapılır?

BTL Exilis Elite, etkin bir yüz ve vücut şekillendirme sunar. Cildi sıkılaştırıp toparlayan Exilis Elite uygulamasında cilde 42-44 derecelik ısı verilir. Bu ısı, cihazın bünyesinde bulunan ultrason ve radyofrekans dalgalarıyla birlikte cildin kendini yenilemesine katkı sağlar. Soğutuculu özel başlıkları sayesinde cilt yüzeyinde hasara yol açmayan Exilis Elite; klinik ortamda, cihaz başlığı cilt yüzeyine sıfırlanarak yapılan bir işlemdir.

BTL Exilis Elite nasıl etki eder?

Exilis Elite uygulaması klinik ortamda yapılan neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz yüz ve vücut şekillendirmede etkin bir uygulamadır. Uygulamanın temel prensibi, cihaz başlığından yayılan radyofrekans dalgalarıyla ciltte kontrollü hasar oluşturmak ve problemli bölgedeki bağ dokuları kollajen üretimini tetikleyerek güçlendirmektir. Yüksek ısı sayesinde cildin alt tabakası dermise etki eden Exilis Elite, cildi onarırken cildin kalitesini ve elastikiyetini de artırır.

BTL Exilis Elite ne kadar kalıcıdır?

Exilis Elite uygulaması ciltteki kollajeni aktive eden ve ciltteki bağ dokuları güçlendiren bir uygulamadır. Doğru bir prosedürle uygulandığı takdirde başarılı sonuçlar alınan bir işlem olan BTL Exilis Elite uygulamasının sonuçları uzun solukludur. Bununla birlikte hemen hemen tüm cilt uygulamalarında olduğu gibi Exilis Elite uygulamasının kalıcılığı da hastadan hastaya değişiklik göstermektedir.

BTL Exilis Elite kimlere uygulanmaz?

BTL Exilis Elite, genel olarak güvenli bir uygulama prosedürü sunsa da günün sonunda hamilelik şüphesi olanlara, böbreklerinde fonksiyon bozukluğu yaşayanlara ve kalp pili olanlara uygulanmaz.

BTL Exilis Elite kimlere uygulanır?

BTL Exilis Elite, tek bir cihazda birden fazla etkiyi bünyesinde barındıran bir uygulamadır. Göz kapağı sarkmasından şikayetçi olan hastalar, göz çevresinin daha genç görünmesini isteyenler, jawline olarak da bilinen çene hattının daha da belirginleşmesini isteyenler, gıdı bölgesinde toparlanmaya ihtiyaç duyanlar ve boyun bölgesindeki kırışıklıklardan muzdarip kişiler, BTL Exilis Elite uygulaması için uygun birer adaydır.

BTL Exilis Elite uygulamasında yaş sınırı var mı?

BTL Exilis Elite uygulamasında yasal bir yaş sınırı yoktur. Bununla birlikte uygulama cilt yenileme ve gevşemiş cilt dokusunu toparlayarak adeta ameliyatsız cilt germe sağladığı için genellikle 40’lı yaşlardan itibaren tercih edilen bir uygulamadır.

BTL Exilis Elite tehlikeli mi?

Exilis Elite uygulaması oldukça güvenilir ve konforlu bir uygulamadır. Sistem kendi içerisinde pek çok güvenlik bariyeri barındırır. Güvenli olduğu için FDA onayı da bulunan bir uygulamadır.

BTL Exilis Elite fiyatları nedir?

İşlemin fiyatları uygulamanın yapıldığı kliniğe, işlemin hangi amaçla hangi bölgeye yapıldığına göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte işlemi uygulayacak kişinin uzmanlığına göre de fiyatlarda değişiklik olabilmektedir.

Ülkemizin yasaları gereği polikliniklerin kendi web sitelerinde uygulamalara dair fiyat bilgisi paylaşması yasaktır. Bu nedenle Exilis Elite işlemiyle ilgili fiyat bilgisi için merkezimizin telefon numaralarından bizleri arayabilir veyahut sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Exilis Elite yan etkileri var mı?

Güvenilir bir uygulama olan Exilis Elite uygulamaları, cildi yenileyip daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlarken cildinize herhangi bir zarar vermez. Bu yönüyle Exilis Elite uygulamaları yan etkisi bulunmayan güvenli işlemlerdir.

Exilis Elite kaç kez yaptırılabilir?

Exilis Elite uygulamaları, seanslar halinde yapılan işlemlerdir. Haftada 1 olacak şekilde, hastaların ihtiyaçları doğrultusunda planlanan BTL Exilis Elite uygulamasında genellikle 4 ila 6 seans yeterli olmaktadır.

BTL Exilis Elite tedavisi kapsamında yapılan uygulamalarla ilgili en çok merak edilenleri soruları ve cevaplarını sizler için derledik! Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

BTL Exilis Elite sonrası sosyal hayata ne zaman dönülür?

BTL Exilis Elite ile yapılan uygulamalar sonrasında kişiler herhangi bir iyileşme sürecine ihtiyaç duymazlar. Uygulamadan hemen sonra rahatlıkla sosyal hayatlarına geri dönebilir, günlük rutinlerine devam edebilirler.

BTL Exilis Elite uygulamasında ağrı, acı olur mu?

BTL Exilis Elite, uygulaması neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz güvenli bir uygulamadır.

BTL Exilis Elite FDA onaylı mı?

Evet. BTL Exilis Elite uygulaması, FDA onayına sahip bir teknolojiyi bünyesinde barındırır. Dolayısıyla güvenli ve bir o kadar da konforlu bir işlemdir.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  BTL Exion Face & Body
  BTL Exion Face & Body

  EXION BTL Nedir? Exion BTL , ciltte azalan hyaluronik asit miktarını iğnesiz doğal yollarla artıran yapay zeka ile geliştirilmiş 4 ayrı sistem ile te..

  Devamı >
  Ultra Lifting
  Ultra Lifting

  Ultra lifting nedir? Cilt bakımı ve gençleştirme prosedürlerinden biridir. Bu işlem, yüzün belirli bölgelerine odaklanarak cildin sıkılaşmasını, tonl..

  Devamı >
  Ultracel Q+
  Ultracel Q+

  Ultracel Q+ Linear Nedir? Ultracel Q+ Linear, cilt yenileme ve gençleştirme amaçlı kullanılan bir estetik cihazdır. Bu cihaz, son teknoloji ultrason ..

  Devamı >
  BBL Lazer Tedavisi
  BBL Lazer Tedavisi

  BBL Lazer - Broad Band Light Tedavisi : Güzel yaş almak dendiğinde birçok kişinin aklına kırışıklıklardan arınmış bir cilt gelebilir. Halbuki güzel ya..

  Devamı >
  Saten Yüz Germe
  Saten Yüz Germe

  Saten Yüz Germe : Yüzümüz yaş almamızdan en çok etkilenen bölgelerin başında gelir. Yaş almanın yanı sıra çevresel faktörler, şehrin kirli havası, mak..

  Devamı >
  Q Switch Lazer
  Q Switch Lazer

  Q-Switch Lazer : Günümüzün popüler lazer uygulamalarından biri olan Q-Switch Lazer ile kısa sürede etkin sonuçlar elde edilebilir. Doğru bir şekilde p..

  Devamı >
  Kök Hücre Tedavisi
  Kök Hücre Tedavisi

  Kök Hücre Tedavisi : Günümüz medikal teknolojileri her ne kadar yaşlanmayı durdurmanın formülünü henüz bulmamış olsa da sağlık sektöründe elde ettiğim..

  Devamı >
  Komedon Tedavisi
  Komedon Tedavisi

  Komedon Tedavisi : Toplumda yaygın olarak görülen cilt problemlerinin başında gelen komedonlar, tedavi edilmedikleri takdirde cilt sağlığını olumsuz y..

  Devamı >
  Karbon Peeling
  Karbon Peeling

  Karbon Peeling : Günümüzün popüler cilt yenileme uygulamalarından biri olan Karbon Peeling, güzel yaş almak isteyenlerin tercihi olurken kısa sürede s..

  Devamı >
  Doublo Gold Lifting (HIFU)
  Doublo Gold Lifting (HIFU)

  Doublo Gold Lifting HIFU : Gün geçmiyor ki daha genç bir görünüme kavuşmamız için yeni bir uygulama karşımıza çıkmasın. Günümüzde medikal teknolojiler..

  Devamı >