Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Ameliyatsız Gıdı Estetiği : Güzellik, bütünsel bir kavramdır. Güzellik kavramının içerisinde estetik, sağlık, oran ve orantı bulunur. Bir durumun, olayın, kişinin güzel olması demek kendi içerisinde belirli bir dengeye, orana sahip olması ve bu orantısallık kapsamında göze güzel gelmesi demektir.

Her yönüyle görsel bir dünyada yaşadığımız şu günlerde, güzellik kavramı artık daha önemli desek sanıyoruz ki yanılmış olmayız. Bugün sözlerin yerini; bakışlar, tanıtıcı girişlerin yerini ise görünüş ve güzel bir gülümseme aldı. Artın ilk intibah dediğimizde kendimizi anlatma şeklimizden ziyade görünüşümüz öne çıkmaya başladı. Görselliğe bu kadar anlam yüklenmesi doğru veya yanlış, bu tartışmaya açık bir konu. Ancak tartışmaya açık olmayan bir konu var ki o da görselliğin güzel olarak tanımlanabilmesi için belirli bir oran ve orantıya sahip olması gerekliliğidir.

Günümüzün ameliyatsız estetik uygulamaları, bizlere ihtiyaç duyduğumuz güzel görselliği sunmakla birlikte bu güzelliği sağlıkla da birleştiriyor. Bugün, estetik uygulamaların bu kadar popüler olmasının altında yatan güzellik kavramını her yönüyle karşılayabilen ameliyatsız estetik uygulamalar, özellikle ilk intibahta büyük farklar yaratıyor.

Yeni biriyle tanıştığınızı düşünün; birçoğumuz ilk dikkat ettiği şey görünüşüdür. Bunu ilk söylediğimizde size yüzeysel bir bakış açısı gibi gelebilir, ancak günümüzde görünüş; kişilerin adeta kartviziti konumuna gelmiştir. Bir kişiyle tanıştığımızda onun sadece anlattıklarını veya hikayesini hatırlamayız. Aynı zamanda uzun mı kısa mı, kilolu mu zayıf mı gibi görsel özelliklerini de hatırlar hatta bazen bu görsel özelliklerle kişileri kafamızda kodlarız. İşte görselliğin böylesine önemli olduğu bir dünyada görünüşüne dikkat etmek, biçimli bir vücuda ve güzel bir yüze sahip olmak isteyen pek çok kişi her gün daha da fazla ameliyatsız estetik uygulamaların kapısını çalıyor, kendilerinin en iyi versiyonlarına ulaşmak için çabalıyorlar.

Ameliyatsız estetik uygulamalar söz konusu olduğunda en popüler işlemler nelerdir derseniz; enjeksiyon içeren dolgu ve botoks işlemleri bir yana, günümüzün en popüler işlemlerinden biri kuşkusuz ki ameliyatsız gıdı eritme uygulamasıdır.

Ameliyatsız gıdı eritme uygulamasını böylesine popüler yapan nedir? dediğinizi duyar gibiyiz, hemen söyleyelim. Gıdı bölgesi, görünüşümüzün üzerine büyük bir etkisi olan bölgelerin başında gelir. Gıdı nedeniyle olduğumuzdan daha kilolu, daha yaşlı hatta daha kısa dahi görünebiliriz. Özellikle boyun bölgesi kısa olan kişiler gıdı problemi yaşadığında olduklarından daha kısa göründükleri, böyle olumsuz bir ilüzyonu sahip oldukları yadsınamaz bir gerçektir.

Peki ameliyatsız gıdı estetiği nedir, nasıl yapılır gibi konulara geçmeden önce ameliyatsız gıdı estetiğine neden ihtiyaç duyulur biraz bundan bahsetmek istiyoruz.

Ameliyatsız gıdı estetiğine hem estetik kaygılar hem de psikolojik endişeler nedeniyle ihtiyaç duyulmaktadır. Estetik kaygılar diyoruz çünkü yukarıda bahsettiğimiz deformasyonlara neden olan gıdı problemi, kişilerin aynalarla küsmesine dahi neden olabilmektedir. Psikolojik endişeler kısmına gelecek olursa da aslında bu durum da yine estetik kaygılarla iç içedir. Gıdı problemi yaşayan kişiler, özellikle kadınlar, fotoğraf çektirmekten dahi çekinmekte adeta kendilerini sosyal yaşamdan soyutlamaktadırlar. Görünümlerini beğenmemelerinin getirdiği öz güven problemleri nedeniyle ikili ilişkiler de dahi sıkıntılar yaşamakta bu nedenle de sadece fizyolojik olarak değil aynı zamanda psikolojik olarak da etkilenmektedirler.

Gıdı probleminin çözülmesi bu kadar önemli mi derseniz; evet, çözülmesi zor mu derseniz; hayır deriz.

Ameliyatsız gıdı estetiği veya bir diğer ismiyle ameliyatsız gıdı eritme, Daisy ailesi olarak sıklıkla yaptığımız uygulamalardan biridir. Özellikle daha genç görünmek isteyen ve yüz ovalinin ortaya çıkmasını arzulayan danışanlarımızda başvurduğumuz bir işlem olan ameliyatsız gıdı estetiği, bütünsel güzelliğe ulaşmak için yapılması gereken uygulamalardan biridir.

Gırınızda bölgesel yağlanmalara bağlı olarak aşırı yağ dokusu birikmiş olabilir veya gıdınız cilt gevşemelerinden ötürü kısmi olarak sarkmış görünebilir. Ameliyatsız gıdı estetiği ile her iki soruna da etkin çözüm sunmaktayız.

Ameliyatsız Gıdı Estetiği Uygulamalarında Hangi Teknolojilerden Faydalanıyorsunuz?

Daisy Poliklinik olarak ameliyatsız gıdı estetiği kapsamında ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi ile gıdı bölgesinde biriken ve kişileri olduğundan çok daha kilolu gösteren bölgesel yağlara müdahale ediyoruz. Özel mikro dalgalarla bu dirençli yağların tahrip edilmesini ve vücuttan doğal yollarla atılmasını sağlıyoruz. Gıdı eritmeye ek olarak, yine ameliyatsız gıdı estetiği kapsamında Ultra Lifting ile gıdı bölgesindeki cildin toparlanıp sıkılaşmasına yardımcı oluyoruz. Ultra Lifting uygulamasının içinde bulunan yüksek odaklı ultrason dalgaları sayesinde ciltte kollajen üretimini tetikleyip bağ dokuların güçlenmesine yardımcı oluyoruz.

Ameliyatsız gıdı estetiği sonrasında danışanlarımız estetik görünümden uzak gıdı problemini geride bırakmakta kalmıyor aynı zamanda ciltleri daha da sıkılaşıyor ve yüz ovalleri daha çok ortaya çıkıyor. Bu yenilenme de beraberinde daha genç ve canlı bir görünümü getiriyor.

Her ne kadar bölgesel yağ eritme ve cilt toparlamayı içerse de söz konusu ameliyatsız gıdı estetiği olduğunda bu işlem için de bir çeşit gençleştirme uygulaması diyebiliriz. Çünkü ameliyatsız gıdı estetiği sonrasında birçok hasta daha zinde ve genç bir görünüme kavuşarak adeta yenilendiklerini hissediyorlar.

Güvenilir ve konforlu uygulama prosedürleri nedeniyle her geçen gün daha da fazla kadın ve erkek tarafından tercih edilen uygulamaların başında gelen ameliyatsız gıdı estetiği işlemleri, doğru bir planlama doğrultusunda yapıldığında uzun yıllar kalıcılığı olan uygulamalardır. Ameliyatsız gıdı estetiği ile çene altındaki cilt toparlanarak alt çene ile gıdı arasındaki çizgi, hat belirginleştirilir. Yüksek hasta memnuniyetinin sağlandığı ve tatminkar sonuçlar aldığımız ameliyatsız gıdı estetiği uygulamalarında başvurulan işlemlerde yaş sınırı 18’dir. Bunun nedeni 18 yaş öncesinde kişilerin gelişim çağında olmasıdır. İşlemler ne kadar güvenilir ve konforlu olursa olsunlar, gelişim çağı süresince enerji bazlı herhangi bir cihaz ile yapılan estetik işlemler önerilmemekte, kişilerin 18 yaşını doldurması beklenmektedir.

Ameliyatsız gıdı estetiği ile siz de görünümünüzde yenilikler yaratabilir, yüz valinizi ortaya çıkararak güzel yaş alma sürecinize etkin bir katkı sağlayabilirsiniz.

Yeni nesil etkin ameliyatsız gıdı estetiği ile ilgili merak edilen soruları ve cevaplarını sizler için derledik! Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız gıdı estetiği gerekli mi?

Bu sorunun maalesef tek doğru bir yanıtı yok. Ameliyatsız gıdı estetiği gerekli mi sorusundan önce danışanların kendine şunu sorması gerekiyor; bu hayattan görünümüme dair beklentilerim neler? Eğer bu sorunun cevabında daha genç ve zinde bir görünüm varsa o zaman evet ameliyatsız gıdı estetiği sizin için gerekli bir uygulamadır. Çünkü ameliyatsız gıdı estetiği sayesinde yüzünüz daha ince görünürken boynunuz ortaya çıkar ve yüzünüz ile boynunuz birbirine oranla daha estetik görünürler.

Ameliyatsız gıdı estetiği fiyatları nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi söz konusu ameliyatsız gıdı estetiği olduğunda Daisy Poliklinik olarak birden fazla işlem kullanmaktayız. Bu uygulamalar, danışanların ihtiyaçları doğrultusunda tekil olarak yapıldığı gibi kombine şekilde de yapılabilmektedir. Dolayısıyla işlemlerin nasıl ve kaç seans yapılacağına göre ameliyatsız gıdı estetiği fiyatları değişiklik göstermektedir.

Ameliyatsız gıdı estetiği uygulamaları FDA onaylı mı?

Kliniğimizde ameliyatsız gıdı estetiği kapsamında yapılan tüm işlemler FDA onaylı cihazlarla, güvenli protokoller yapılmaktadır. Dolayısıyla söz konusu ameliyatsız gıdı estetiği olduğunda işlemin her anlamda güvenilir ve konforlu olduğunu söyleyebilir hatta uygulamanın doğrudan FDA onaylı olduğunu belirtebiliriz.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Leke Tedavisi
  Leke Tedavisi

  Cilt Lekeleri Tedavileri Leke Tedavisi : Yıllar geçtikçe ve bizler yaş aldıkça cildimiz pek çok deformasyona maruz kalır. Çevresel faktörler, beslenm..

  Devamı >
  Kırışıklık Tedavisi
  Kırışıklık Tedavisi

  Kırışıklık Tedavisi : Zaman akıp gidiyor ve bizler de yaşlanıyor, kırışıyor, buluşuyoruz. Gün geçtikçe cildimiz matlaşıyor ve deformasyonlara daha da ..

  Devamı >
  Gözenek Sıkılaştırma
  Gözenek Sıkılaştırma

  Gözenek Sıkılaştırma : Cildimiz gözenekli bir yapıya sahiptir. Bu gözenekli yapı bizler için hem pek çok avantaj sağlamakta hem de dezavantaj birçok d..

  Devamı >
  Ameliyatsız Yüz Germe
  Ameliyatsız Yüz Germe

  Ameliyatsız Yüz Germe : Güzel yaş almak söz konusu olduğunda kuşkusuz ki gergin, sıkı ve parlak bir cildin önemi çok büyüktür. Güzel yaş almanın alame..

  Devamı >
  Ameliyatsız Vücut Germe
  Ameliyatsız Vücut Germe

  Ameliyatsız Vücut Germe : Fit bir vücuda sahip olmanın altın kuralı nedir diye sorsak kuşkusuz ki birçok kişi bu soruya kilo vermek, zayıflamak, zayıf..

  Devamı >
  Ameliyatsız Popo Dikleştirme
  Ameliyatsız Popo Dikleştirme

  Ameliyatsız Popo Dikleştirme ve Popo Sarkması Tedavisi : Kalkık ve biçimli kalçalar kuşkusuz ki hem kadınların hem de erkeklerin ortak hayallerinden b..

  Devamı >
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği : Güzellik, bütünsel bir kavramdır. Güzellik kavramının içerisinde estetik, sağlık, oran ve orantı bulunur. Bir durumun, ola..

  Devamı >