English English

Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Ameliyatsız Bölgesel İncelme : Eminiz ki hepiniz bir dönem duymuşsunuzdur. Aile büyükleriniz yıllarca değişmeyen vücut yapılarından ve kilolarından bahsederler. Özellikle anneanne ve babaannelerimiz, yarım asır geçmesine rağmen halen daha genç kız oldukları dönemde giyebildikleri kıyafetlere sığdıklarını söylerler.

Aile büyüklerimiz diyoruz çünkü günümüzde artık kilomuzu böylesine sabitleyebilmek oldukça zor, hatta yaşam tarzlarımızı düşündüğümüzde biraz imkansıza yakın bile diyebiliriz.

Neden mi?

Hayat bizler için sadece akıp gitmekle kalmıyor aynı zamanda kendi içerisinde de değişip dönüşüyor. Bundan yıllar önce ne böylesine fazla hazır ve paketli gıdalar vardı ne de insanların günümüzdeki gibi büyük koşuşturmaları…

Her yönüyle hız çağında yaşıyoruz. Hızın bu kadar önemli olduğu bir yerde ister istemez daha az hareket edip daha fazla masa başında oturuyor, kendimize daha az zaman ayırıp daha çok çalışıyor ve en önemlisi daha fazla hazır, paketli gıdılar tüketiyoruz.

Hareketsizlik ve yetersiz beslenme düzeni bir araya gelince de ister istemez kilo alıyor, vücudumuzda dirençli yağlar oluşmasına zemin hazırlıyoruz.

Peki bu dirençli yağlardan kurtulmak mümkün mü? Yoksa yaşadığımız çağın gerekliliği deyip kaderimize boyun mu eğmeliyiz?

Hemen söyleyelim; günümüzün medikal teknolojileri sayesinde vücudumuzda oluşan dirençli yağlardan, bölgesel fazlalıklardan kurtulmak ve o hep özendiğimiz “yıllardır aynı bedende olmak” mümkün!

Söz konusu bölgesel zayıflama veya bir diğer ismiyle bölgesel incelme olduğunda günümüzde piyasada birçok cihaz bulunuyor. Bu cihazların kimisi FDA onaylı cihazlarken kimisi de Çin malı diyebileceğimiz, asıl cihazların taklitlerini içeriyor.

Ameliyatsız bölgesel incelme konusunu daha da detaylandırmadan önce şunu hatırlatmakta fayda görüyoruz, taklit cihazlar asla gerçek cihazların yerini tutmazlar ve asla gerçek cihazların sağladığı faydayı ve avantajları sağlamazlar. Bu nedenle ister ameliyatsız bölgesel incelme olsun ister farklı bir uygulama, farketmeksizin, mutlaka orijinal cihazlar kullanan klinikler tercih edilmelidir. Aksi halde hem değerli vaktinizden hem de paranızdan olmak işten bile değildir.

Ameliyatsız bölgesel incelme konusuna dönecek olursak, Daisy Poliklinik ailesi olarak yıllardır medikal teknolojileri yakın takip ediyor, danışanlarımıza en iyiyi sunmak için çabalıyoruz. Bu kapsamda, söz konusu ameliyatsız bölgesel incelme olduğunda da gerek etkinliği gerekse sağladığı konfor nedeniyle birden fazla uygulamayı danışanlarımıza sunuyoruz.

Nasıl ki söz konusu hastalıklar olduğunda doktor değil hasta vardır anlayışı benimseyip hastalara özel tedavi protokolleri sunuluyorsa bizler, Daisy ailesi olarak da kişiye özel uygulama protokolleri hazırlıyor, bu kapsamda danışanlarımızın daha iyi sonuçlar almasını sağlıyoruz.

Ameliyatsız bölgesel incelme, kuşkusuz ki ameliyatsız estetik uygulamalar arasındaki belki de en popüler diyebileceğimiz yaklaşımlardan biri. Öyle ki gerek kısa sürede etkin sonuç sunulabilmesi gerekse hastaların Liposuction gibi yorucu müdahalelere gerek duymadan biçimli bir vücuda kavulması nedeniyle ameliyatsız bölgesel incelme, hem kadın hem de erkeklerin popüler uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Erkeklerin de diyoruz çünkü bölgesel incelme uygulamalarına en az kadınlar kadar erkeklerin de fazlasıyla rağbet ettiğini biliyoruz.

Kadınlar; karın bölgesi, iç bacak, bel çevresi, love handles dediğimiz yanlar, basenler, üst kollar, gıdı, sırt ve hatta sutyen bandı gibi birçok bölgede ameliyatsız bölgesel incelmeye ihtiyaç duyarken erkekler de özellikle karın ve göğüs bölgesinde bu uygulamalara ihtiyaç duymaktadır.

İhtiyaçlar hem kadınlarda hem de erkeklerde böylesine çeşitli olunca Daisy Poliklinik ailesi olarak bizler de ameliyatsız bölgesel incelme uygulamalarında danışanlarımıza ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Ameliyatsız Bölgesel İncelme Uygulamalarında Hangi Teknolojilerden Faydalanıyorsunuz?

Örneğin, cilt altında yüksek oranda bölgesel yağlanmalar söz konusuysa ancak uzun seanslar için yeterince vaktiniz yoksa o zaman Türkiye’de ilk olarak kliniğimizde uygulanmaya başlayan ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisini uyguluyoruz. Genellikle tek seanslık bir işlemde etkin sonuçlar almamızı sağlayan ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, biçimli bir vücut isteyen ancak kendine fazla vakit ayıramayan kişiler için ideal bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi’nin diğer uygulamalardan farkı nedir derseniz hem tek seanslık bir tedavi seçeceği sunuyor hem de diğer uygulamalarda cilt altındaki yağ dokuları ortalama 40-42 derecelik ısılara ulaşırken bu sistemde 50-55 derecelik ısılarla çok daha etkin bir yağ tahribatı sağlanıyor. Üstelik tüm bu tahribat ortalama 10 dakika gibi bir sürede gerçekleşiyor. Tabii bu yüksek ısı fikri sizi korkutmasın uygulama esnasında cilt yüzeyine herhangi bir zarar gelmiyor. Ancak yine de cilt yüzeyiyle ilgili endişeleriniz söz konusu olursa o zaman gerek sunduğu temassız estetik ile gerekse yüz güldüren sonuçlarla bölgesel incelme uygulamalarında kullandığımız bir diğer uygulama olan Vanquish Me ile danışanlarımıza özel bir uygulama protokolü hazırlıyoruz. İsminden de anlaşılacağı üzere Vanquish Me, temassız estetik seçeneği sunuyor. Böylelikle cilt yüzeyinde oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğun önüne geçiliyor.

Peki cilde temas etmiyorsa nasıl yağlara etki ediyor? dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen söyleyelim, Vanquish Me, bünyesinde özel, selektif radyofrekans sistemini barındırıyor. Böylelikle cihaz işlem alanına yerleştirildiğinde bölgedeki yağlar direkt olarak hedefleniyor ve komşu dokulara herhangi bir zarar gelmiyor. Özellikle ameliyatsız bölgesel incelme uygulamalarından yararlanmak isteyen ancak cilt yüzeyiyle ilgili endişeler taşıyan kişiler için ideal olan Vanquish ME uygulaması, konforlu bir incelme sağlıyor.

Ameliyatsız bölgesel incelme uygulamalarının hemen hemen hepsi yağ dokusunu hedefleyen uygulamalardır. Ancak bilinmelidir ki cilt altındaki yağ dokusu kaybolduğunda ciltte bir miktar gevşeme söz konusu olabilir bu da kişilerin istediği fit ve sıkı vücut görünümünün önündeki engeldir.

Doğru bir protokol planlaması ile hem cilt altındaki yağ dokulara müdahale edilebilir hem de cilt sıkılaştırılarak cilt gevşemelerinin önüne geçilebilir. Ameliyatsız bölgesel incelme uygulamalarında Daisy ailesi olarak cilt germe uygulamalarını da bölgesel incelme işlemlerine dahil ediyor böylelikle danışanlarımıza bütünsel bir uygulama protokolü sunuyoruz. Bu kapsamda özellikle saten vücut germe olarak bilinen Exilis Elite ile cilt dokusunda gevşemeler olan danışanlarımıza ameliyatsız vücut germe seçeneği sunuyoruz. Böylelikle hem vücutlarındaki bölgesel yağlardan arınıyorlar hem de Exilis Elite ile vücutlarının sıkılaşmasını sağlıyorlar.

Etkin bir ameliyatsız bölgesel incelme için sadece yağ dokulara ve cilde müdahale edilmesi yeterli değildir. Aynı zamanda kişinin kas kütlesinin de artırılması gerekir. Böylelikle elde edilen bölgesel incelme çok daha uzun soluklu ve kalıcı olur.

Daisy Poliklinik ailesi olarak danışanlarımızın istedikleri vücut görünümü elde etmeleri için pek çok teknolojiyle bir araya gelmelerini sağlıyoruz. Bunlardan biri de kas güçlendirme uygulaması olarak bilinen Schwarzy uygulamasıdır. Schwarzy ile bölgesel incelmenin yanı sıra vücuttaki kas kütlesini artırıp kasların şekillendirilmesine yardımcı oluyoruz. Böylelikle hem elde edilen incelmenin daha uzun soluklu olmasına yardımcı oluyoruz hem de vücudun daha iyi biçimlendirilmesine katkı sağlıyoruz. Schwarzy teknolojisi, kasların stimüle edilerek kütlelerinin artırıldığı kasların geliştirildiği bir uygulamadır. Ortalama 30 dakikada 30.000 mekik çekmişçesine etki yaratan Schwarzy uygulaması, günümüzün vücut şekillendirme uygulamaları arasında vazgeçilmez olarak kabul edilen işlemlemlerden biridir.

Yeni nesil etkin ameliyatsız bölgesel incelme ile ilgili merak edilen soruları ve cevaplarını sizler için derledik! Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulamalar tek tek de yapılabilir mi?

Evet, ameliyatsız bölgesel incelme protokolü kapsamında yaptığımız tüm uygulamalar kombine olarak uygulanabildiği gibi danışanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda tek tek de uygulanabilmektedir.

Ameliyatsız bölgesel incelme uygulamaları FDA onaylı mı?

Ameliyatsız bölgesel incelme uygulamaları kapsamında yapılan tüm işlemlerde kullanılan cihazlar, FDA onaylı güvenilir işlemlerdir.

Ameliyatsız bölgesel incelme fiyatları nedir?

Bölgesel incelme uygulamalarında fiyatlar, tercih edilecek yöntem ve seans sayısına göre belirlenmektedir. Bu sebeple tek bir standart fiyattan bahsetmek pek mümkün değildir.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Leke Tedavisi
  Leke Tedavisi

  Cilt Lekeleri Tedavileri Leke Tedavisi : Yıllar geçtikçe ve bizler yaş aldıkça cildimiz pek çok deformasyona maruz kalır. Çevresel faktörler, beslenm..

  Devamı >
  Kırışıklık Tedavisi
  Kırışıklık Tedavisi

  Kırışıklık Tedavisi : Zaman akıp gidiyor ve bizler de yaşlanıyor, kırışıyor, buluşuyoruz. Gün geçtikçe cildimiz matlaşıyor ve deformasyonlara daha da ..

  Devamı >
  Gözenek Sıkılaştırma
  Gözenek Sıkılaştırma

  Gözenek Sıkılaştırma : Cildimiz gözenekli bir yapıya sahiptir. Bu gözenekli yapı bizler için hem pek çok avantaj sağlamakta hem de dezavantaj birçok d..

  Devamı >
  Ameliyatsız Yüz Germe
  Ameliyatsız Yüz Germe

  Ameliyatsız Yüz Germe : Güzel yaş almak söz konusu olduğunda kuşkusuz ki gergin, sıkı ve parlak bir cildin önemi çok büyüktür. Güzel yaş almanın alame..

  Devamı >
  Ameliyatsız Vücut Germe
  Ameliyatsız Vücut Germe

  Ameliyatsız Vücut Germe : Fit bir vücuda sahip olmanın altın kuralı nedir diye sorsak kuşkusuz ki birçok kişi bu soruya kilo vermek, zayıflamak, zayıf..

  Devamı >
  Ameliyatsız Popo Dikleştirme
  Ameliyatsız Popo Dikleştirme

  Ameliyatsız Popo Dikleştirme ve Popo Sarkması Tedavisi : Kalkık ve biçimli kalçalar kuşkusuz ki hem kadınların hem de erkeklerin ortak hayallerinden b..

  Devamı >
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği : Güzellik, bütünsel bir kavramdır. Güzellik kavramının içerisinde estetik, sağlık, oran ve orantı bulunur. Bir durumun, ola..

  Devamı >