BTL Vanquish Me (Ameliyatsız Liposuction)

BTL Vanquish Me (Ameliyatsız Liposuction)

BTL Vanquish Me (Ameliyatsız Liposuction) : Günümüzün teknolojik gelişmeleri, hayatımızın her alanını yenilemeye ve bizlerin taleplerini karşılamaya devam ediyor. Gün geçtikçe teknolojinin gücüyle birçok ihtiyacımızı daha pratik daha konforlu ve daha hızlı bir şekilde karşılayabiliyoruz.

Akıllı telefonlardan banka işlemlerine, nagivasyon uygulamalarından kozmetik işlemlere hatta vücudumuzun şekline kadar birçok alanda teknolojinin desteğini alıyor her geçen gün yaşam kalitemizi daha da artırıyoruz.

Son yıllarda özellikle görselliğin daha da ön plana çıktığını göz önünde bulundurursak rahatlıkla söyleyebiliriz ki teknolojik gelişmeler, en iyi versiyonumuza ulaşmamızdaki en büyük yardımcımız.

Öyle ki bugünün teknolojisiyle ağrısız acısız zayıflayabiliyor, vücudumuzdaki dirençli yağları atabiliyor, cildimizi gençleştirip genç ve fit bir görünüm elde edebiliyoruz. Üstelik elde edilen teknolojik ilerlemeler sayesinde hali hazırda basit ve konforlu olan işlemler zamanla çok daha basit çok daha konforlu hale geliyor.

Mesela bölgesel incelme uygulamalarını düşünelim.

Ameliyatsız bölgesel incelme uygulamaları, son yılların popüler işlemlerinden biri. Tek seanslık işlemler veya seanslar halinde düzenlenen uygulamalar sayesinde birçok kadın ve erkek vücudundaki yağlanmalardan konforlu bir şekilde kurtulabiliyor.

Ancak bu uygulamaların birçoğu her ne kadar konforlu olsa da vakum teknolojisiyle çalışan uygulamalar, daha doğrusu, uygulamalardı… Bünyelerinde bulunan vakum teknolojisi, işlem sonrasında vücutta kızarıklık ve morluklara neden olabiliyor hatta halk arasında “kan oturması” olarak bilinen problem ortaya çıkabiliyordu.

İşte Ameliyatsız Liposuction veya bir diğer ismiyle Temassız Estetik sayesinde ameliyatsız bölgesel incelme, teknolojinin de desteğiyle eskisinden çok daha konforlu hale geliyor.

BTL Vanquish Me (Temassız Estetik) nedir?

Temassız estetik, adından da anlaşılacağı üzere hastaların cildine temas etmeden hastaların daha biçimli bir vücuda kavuşmasına yardımcı olan bir ameliyatsız bölgesel incelme teknolojisidir. Vücuttaki dirençli yağlara etki ederek hastaların daha ince bir vücut silüetine kavuşmasına yardımcı olan Vanquish Me, bünyesinde barındırdığı selektif radyofrekans enerjisi sayesinde sadece yağ dokulara etki etmekte, komşu doku dediğimiz kas ve sinir hücrelerinde herhangi bir tahribat yaratmamaktadır.

BTL Vanquish Me (Temassız Estetik) ne işe yarar?

Ameliyat olmaktan imtina eden ancak bölgesel fazlalıklardan şikayetçi tüm kadın ve erkeklerin vücutlarını şekillendirmelerine katkı sağlayan Vanquish Me; karın, bacak ve kollardaki fazla yağları gidererek bu bölgelerde daha ince bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Son teknoloji diyebileceğimiz patentli bir radyofrekans teknolojisine sahip olan Ameliyatsız Liposuction uygulamasında amaç; hastaların cilt yüzeylerinde herhangi bir iz veya leke bırakmadan hastaların daha ince bir görünüme kavuşmasını sağlamaktır.

BTL Vanquish Me (Temassız Estetik) nasıl etki eder?

Ameliyatsız Liposuction uygulaması, özel bir teknolojiye sahiptir. Cihaz, incelme istenen bölgeye hastanın cildi ile cihaz arasında 1,5-2 cm kadar mesafe kalacak şekilde yerleştirilir. İşlem esnasında cihazın cilde temas etmemesi, Ameliyatsız Liposuction uygulamasının en büyük avantajlarından biridir. Temassız olması sayesinde diğer bölgesel incelme uygulamalarında olduğu gibi işlem sonrasında uygulama alanında kızarıklık veya morluk oluşmaz.

Elektrotlarla bezeli özel bir başlığı bulunan Vanquish Me çalıştırıldığı anda, bünyesindeki selektif radyofrekans teknolojisi devreye girer. Bu teknoloji sayesinde işlem bölgesindeki yağ doku hedeflenir ve bölgeye ısı verilmeye başlanır.

Cildimizin, kaslarımızın ve yağ dokumuzun ısıya gösterdikleri tepki farklıdır, her dokunun kendine has bir ısınma derecesi vardır. Vanquish Me teknolojisinde yağ doku, selektif radyofrekans sayesinde diğer dokulara etki etmeyecek şekilde ısınır. Radyofrekansla ortalama 45 derecelik bir ısı sağlandıktan sonra bölgedeki dirençli yağlar eritilmeye başlanır. İşlemin başlığı bir nevi kuşak gibi uygulama bölgesini sardığı için işlem alanındaki yağ doku, her bir santimde eşit şekilde tahrip edilir. Böylelikle işlem sonrasında uygulama alanında dalgalanma veya farklı kalınlıklar görülmez.

vanquish me

Ameliyatsız Liposuction ne kadar sürer?

İşlem yapılan bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte seanslar ortalama 30 ila 45 dakika arasında sürmektedir.

Ameliyatsız Liposuction kimlere uygulanmaz?

Kalp pili olanlara, kronik karaciğer rahatsızlığı olanlara, hamile veya hamilelik şüphesi olanlara Ameliyatsız Liposuction işlemi uygulanmaz. Bununla birlikte işlem yapılmak istenen alanda açık yarası, enfeksiyonu olan kişilere de Vanquish Me işlemi yapılmamaktadır.

Ameliyatsız Liposuction kimlere uygulanır?

Her mevsim güvenle uygulanabilen bir işlem olan temassız estetik veya bir diğer ismiyle Vanquish Me, bölgesel yağlanmalardan şikayetçi kadın ve erkeklere uygulanabilir.

Özellikle basen, bel, bacak ve göbek bölgesinde başarılı sonuçlar alınan Ameliyatsız Liposuction uygulamasında her bölge için özel başlıklar kullanılmaktadır.

Vücudundaki yağlanma problemi cilt altında olan her hastanın başarılı sonuçlar aldığı bir işlem olan Ameliyatsız Liposuction uygulaması, her kilodaki kişiye uygulanabilmektedir.

Ameliyatsız Liposuction uygulamasında yaş sınırı var mı?

FDA onaylı güvenilir bir işlem olan Vanquish Me uygulaması, her yaş grubundan hastaya uygulanabilen nadir işlemlerden biridir. Yaş sınırlaması bulunmayan bir işlem olan Vanquish Me, bölgesel fazlalıklarından şikayetçi olanlar için ideal uygulamalardan biridir.

Ameliyatsız Liposuction tehlikeli mi?

Hayır. BTL Vanquish Me ameliyatsız bölgesel incelme uygulamasının en büyük özelliği bünyesinde bulunan selektif radyofrekans teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde işlem yapılan bölgede sadece yağ hücreleri üzerinde tahribat sağlanır. Böylelikle diğer dokular bu işleme bağlı olarak herhangi bir zarar görmez.

Dolayısıyla söz konusu Vanquish Me olduğunda işlemin güvenli olduğunu söylemek mümkündür.

Vanquish Me (Ameliyatsız Liposuction) fiyatları nedir?

Ameliyatsız Liposuction uygulamasında fiyatlar kliniklere ve işlem bölgesine göre değişiklik gösterir. Uygulanacak seans sayısı da Vanquish Me fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür.

Ülkemizin yasaları gereği web sitelerinde tedavi ve uygulama fiyatlarını paylaşmak yasaktır. Vanquish Me fiyatıyla ilgili detaylı bilgi için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Liposuction yan etkileri var mı?

Güvenilir bir uygulama olan BTL Vanquish Me ameliyatsız bölgesel incelme uygulamasının bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Vanquish Me (Temassız Estetik) kaç seans yaptırılır?

Ameliyatsız Liposuction uygulaması genellikle 4 seanslık paketler halinde uygulanır. İşlemlerin arası hastadan hastaya değişmekle birlikte genellikle 7 ila 10 gün arasındadır.

İşlemden sonrası 4 ila 6 hafta arasında da sonuçlar görülmektedir.

Temassız olması, her yaş grubuna uygulanabilmesi ve konforlu olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bölgesel incelme uygulamalarından biri olan Vanquish Me uygulamasıyla ilgili en çok merak edilen soruları sizler için derledik! Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

BTL Vanquish Me (Ameliyatsız Liposuction) uygulaması için iş yerinden kaç gün izin almak gerekir?

Uygulama, bir öğle arası vakitte yapılabilen ameliyatsız estetik işlemlerden biridir. Pratik olmasının yanı sıra ağrısız olması ve herhangi bir iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaması nedeniyle uygulamadan hemen sonra dahi hastalar rahatlıkla işlerine dönebilirler. Vanquish Me, iş yerinizden istirahat izni almanıza gerek olmayan konforlu bir işlemdir.

BTL Vanquish Me (Ameliyatsız Liposuction) uygulamasında ağrı, acı olur mu?

Klinik ortamda yapılan Vanquish Me, non-invaziv bir yöntemdir. Yani, uygulama esnasında cilt yüzeyine herhangi bir işlem yapılmaz. Uygulamanın en büyük özelliği cilde temas etmemesi olduğu için tamamen ağrısız ve acısız diyebileceğimiz bir işlemdir. Uygulama esnasında hastalar sadece işlem bölgesinde hafif bir ısı hissedebilmektedirler.

BTL Vanquish Me (Ameliyatsız Liposuction) FDA onaylı mı?

Güvenilir ve konforlu bir ameliyatsız incelme sunan Vanquish Me (Temassız Estetik) uygulaması, “çevresel yağ yok etme” kategorisinde FDA onaylı bir işlemdir.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Saten Vücut Germe
  Saten Vücut Germe

  Saten Vücut Germe : Söz konusu yaş almak olunca pek çok kişinin aklına her ne kadar ilk etapta yüzümüz gelse de aslında cildimiz bir bütündür ve bizle..

  Devamı >
  Lenf Drenaj
  Lenf Drenaj

  Lenf Drenaj : Fit ve biçimli bir vücuda sahip olmak her kadın ve erkeğin hayali olsa da her zaman doğal olarak mümkün olmayabilir. Spor ve diyetin vüc..

  Devamı >
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma : İstenmeyen tüyler kuşkusuz görünümüne özen gösteren pek çok kişinin ortak problemlerinden biridir. Günümüzde söz kon..

  Devamı >
  Genital Estetik
  Genital Estetik

  Genital Estetik : Her ne kadar söz konusu sağlık olduğunda utanma olmaz denilse de bazı durum ve koşullar hastaların kendini anlatırken çekinmesine, u..

  Devamı >
  Emtone Selülit Tedavisi
  Emtone Selülit Tedavisi

  Emtone Selülit Tedavisi Emtone Selülit Tedavisi : Fit bir görünümün vazgeçilmezi kabul edilen selülitten arınmış pürüzsüz bacaklara kavuşmak, kuşkusu..

  Devamı >
  Dövme Sildirme
  Dövme Sildirme

  Dövme Sildirme : Hayatımız boyunca kendimiz için iyi ve güzel olduğu kadar kötü ve yanlış kararlar da verebiliriz. Bu, insan olmanın gerekliliklerinde..

  Devamı >
  BTL Exilis Ultra 360
  BTL Exilis Ultra 360

  BTL Exilis Ultra 360 : Her ne kadar büyük oranda özgür bir dünyada yaşıyor olsak da yaşadığımız toplum, aile düzenimiz, gelenek ve göreneklerimiz nede..

  Devamı >
  Schwarzy (Kas Güçlendirme)
  Schwarzy (Kas Güçlendirme)

  Schwarzy İle 30 Dakikada 30 Bin Mekik Schwarzy (Kas Güçlendirme) : Her yönüyle, adeta A’dan Z’ye görsel bir dünyada yaşıyoruz. Görünüşümüz, zaman zam..

  Devamı >