Kırışıklık Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUKırışıklık Tedavisi

Ciltte Kırışıklık Neden Oluşur?
Ciltte kırışıklık oluşmasında genetik faktörler, yaşam şekli, beslenme, önemli rol oynamaktadır buna bağlı olarak kişilerde kırışıklık oluşması yaşına paralel olmayan durumlarda gözlenmekte ve her insanda farklılık gösterebilmektedir.Ayrıca güneş ışınları sigara kullanımı kirli hava, yüz mimiklerinin uzun ve sık kullanılması, yatış pozisyonun sürekli aynı olması gibi edimsel faktörler oluşan bu kırışıklıkların derinliğini ve sayısını daha hızlı bir biçimde arttırmaktadır.

Yaş Aralığınız

18-2728-4041-5555 üzeri

Hangi bölgenizde kırışıklık yaşıyorsunuz?

YüzGözBoyunDekolteElKolKarınDiz Üstü

Bu problemleri gidermek için hangi yöntemleri denediniz?

KremlerDolguPRPMezoterapiLazerli İşlemler

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Kırışıklık Nasıl Tedavi Edilir?
Günümüzde kişilerin bu soruna çare arayışı ve bu yönde yapılan araştırmalar sayesinde gelişen teknolojik yenilikler bu imkanı ameliyatsız ve kısa zamanda bizlere sağlamaktadır. Ancak Kırışıklık tedavisine başlamadan önce kırışık olan bölgenizin, kırışıklık sürenizin, cilt yapınızın ve de medikal öz geçmişinizin değerlendirilmeli ve uygun tedavi şekli belirlenmelidir. Kliniklerimizde Kırışıklık tedavisinde birden fazla alternatif tedavi sistemleri mevcut olup bunlar kişinin durumuna göre uygulanmaktadır. Örneğin cilt ve vücut bölgesinde kırışıklıklar için farklı bir dalga boyuna sahip SmartXide DOT 2 lazer sistemi ve ayrıca kırışıklık konusunda dünyada başarı ödüllerine sahip ultrasond ve Radyo frekans sistemini aynı anda hibrit olarak çalışan (Exilis Elite) oldukça başarılı sonuçlar almaktayız.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.