English English

Acısız Ultracel Q+ Ultra Lifting Nedir?

Acısız Ultracel Q+ Ultra Lifting Nedir?

Yüksek Fokuslu Ultrason ile Ameliyatsız Yüz ve Vücut Germe

Odaklanmış yüksek yoğunluklu ultrason (ses) dalgalarıyla cildin üst tabakasında bir hasar yaratmadan alt tabakalara smasa akustik bir enerji göndererek cildi uyarır bu uyarı zayıflamış solgun hücreleri harekete geçirir cildin en önemli yapı taşı olan kollejenleri tetikleyerek ,elastin liflerini birbirine bağlayarak sıkılaştırır bu sayede kollajenleri artırarak ,hücreleri iyileştir ve canlandırır cilde tokluk ve dolgunluk vererek yeniler. Doğal hücre onarımı sağlayarak son teknoloji olarak en güçlü lifting işlemini gerçekleştirir.

Ultracel Q+ utra lifting Nasıl Uygulanır?

Yüz, boyun ve vücut başlıkları ile cildin 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm ve 6mm 9 mm 13mm altına odaklanmış yüksek frekanslı ultrasound dalgaları ulaşır ve kolajen üretimini arttıran küçük ısı hasarları oluşturur. İşlem esnasında cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmez. Cerrahi operasyona , iğne, dolgu, ip,askı gerek kalmadan ağrısız, acısız, sarkmış cilt ve dokular yeni kolajen tetiklenmesi sayesinde toparlanır, kırışıklıklar azalır.

Ultracel Q+ Ultra Lifting Hangi Bölgelere Uygulanır?

Yüz ovalitesinde kaybı olan, çene çizgisinde bozulma ve sarkma olan hastalarda, yanaklara, nazobial çizgi açma,gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek amacıyla boyuna,kaş kaldırmak amacı ile kaş-alın bölgesine, göz dışı ve alt kısmındaki kırışıklıkları azaltmak amacıyla göz çevresinde etkilidir.

Vücut için özel tasarlanmış başlığı ile kol altındaki sarkmalarda, popo düşüklüklerinde, iç bacak, baldır ( alt bacak ) üst göğüs yüzeysel çizgilenmelerde, karın bölgesinde de uygulandığında etkin sonuç sağlar. Yaptırabileceğiniz onarıcı, ve yaşlanma karşıtı bakımdır.

Kalıcıdır, cilt eskiye dönmez ve onarıldığı yerden yaş almaya başlar yeni oluşumlar için yılda 1 veya 2 yılda bir yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Tek seansta doku onarımı en etkili lifing ile ameliyatsız iğnesiz doğal yüz germe sağlar .

Diğer teknolojilerden en önemli farkı acısız olması hızlı etkin ve daha güçlü bir lifting sıkılaşma etkisi sağlamasıdır. ✔

Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

    Diğer Tedaviler