Göz Altı Işık Dolgusu Fiyat 2018 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUGöz Altı Işık Dolgusu

Göz çevresinde oluşabilen kırışıklıklar, çökmeler ve morluklar kişilerin hüzünlü, yorgun ve yaşlı görünmelerine sebep olabilir. Birçok erkek ve kadının, estetik sorunlarının başında çökmüş göz altları gelmektedir. Fakat, özel olarak oluşturulmuş olan dolgu yöntemi sayesinde artık göz altı morluk ve göz altı şişlik probleri giderilebilmektedir. Otuzlu yaşlarından itibaren en az her iki kişiden biri oluşan ya da oluşabilecek olan göz halkaları problemi için endişelenmekte ve yatış pozisyonu, alkollü içecekler, uyku düzensizlikleri ve alerjik reaksiyonlar ise göz altı torbası sorununu arttıcı niteliktedir.

Göz Altı Işık Dolgusu İle Alınabilecek Olan Sonuçlar,

Göz altı ışık dolgu uygulaması sayesinde sorunlu olan bölgede hacim artışı sağlanarak göz altında bulunan morluk, çökme ve kırışıklıklar düzeltilir. Bu sayede de daha sağlıklı ve daha genç bir yüz ifadesi ortaya çıkmaktadır. Göz altı ışık dolgusu sayesinde göz altında ki morluklar, göz altında ki kırışıklıklar, göz altında ki kahvrenegi lekeler, gözl altında ki çökmeler, yaşlı, yorgun ve hüzünlü yüz ifadesi tedavi edilebilmektedir.

Göz Altı Işık Dolgusu Uygulamasında Kullanılan Madde,

Göz altı ışık dolgusu uygulamasında kullanılacak olan Hyalüronik Asit içermekte olan dolgular, laboratuar ortamında hazırlanmakta olduğu için enfeksiyon riski bulunmamaktadır ve bunun yanı sıra alerjik reaksiyona yol açma olasılığı da düşüktür. Dolgu maddesinin içeriğinde bulunan Hyalüronik Asit, vücudumuzda doğal olarak bulunmakta olan bir madde olduğu için kullanımıda güvenlidir. Göz azltı ışık dolgusu için kullanılan diğer maddelerin komplikasyon oluşturma olasığının yüksek olması nedeniyle kullanımı güvenli değildir.

Göz Altı Işık Dolgusu Uygulaması Nasıl Yapılır?

Göz altı ışık dolgusu uygulamasında öncelikle uygulama yapılacak olan alan bir antiseptik solüsyon ile temizlenir. Temizlenen bölgeye ise anestezi uygulanır. Uygulama yapılacak olan alanın temizlenmesi ve anestezi uygulanmasının ardından, kapalı uçlu kanüller ile dolgu maddesi enjeksiyonu yapılır ve böylelikle de göz altı bölgesinde hacim artışı sağlanır. Uygulamanın hemen ardından dolgu uygulamasının etkisi görülmeye başlasa da en etkili sonuç için üç hafta kadar beklemek gereklidir. Göz altı ışık dolgusu uygulaması ortalama onbeş dakika kadar süren bir işlemdir ve uygulama sonrasında günlük hayata hemen dönebilmek de mümkündür.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.