İpek Lazer Epilasyon | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUİpek Lazer Epilasyon

İpek Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyler her dönemde bir sorun olarak nitelendirilmektedir. Günümüzde kozmetik estetik uygulamaların gelişmesiyle beraber tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. İstenmeyen tüylerle alakalı en sık şikayet yaşanan bölge bacaklardır. Özellikle kadınlar bacaklarının pürüzsüz ve bu durumun kalıcı olmasını isterler.

Lazer epilasyon tedavi seçenekleri tüylerden kurtulmanın en garanti yoludur. Bu tip tedaviler hem kişilerin sürekli istenmeyen tüylerden kurtulmak için kendi yöntemlerini kullanmaları yönündeki zaman kaybını önler hem de kalıcı olması nedeniyle sorunun kökten çözümünü sağlar. Ancak her lazer epilasyon tedavisi istenen sonucu vermeyebilir. Son yıllarda geliştirilen ve kullanılmaya başlayan ipek lazer epilasyon tedavisi son derece güvenli ve kalıcı sonuçlar sunmaktadır.

Bacaklardaki istenmeyen tüylerin giderilmesi için de kullanılan ipek lazer epilasyon sisteminin işleyiş şekli çok basit bir temele dayanır. İstenmeyen tüylerin büyüme evresi olan anajen evre aslında kıl köklerinin en güçlü olduğu zamandır. İpek lazer epilasyon sistemi bu zamanı hedef alır ve kıl köklerini bu evrede yok ederek çok daha hızlı sonuç alınmasının yanı sıra güvenli bir yöntem olmasını da sağlar. Aynı zamanda ipek lazer epilasyon tedavisinde diğer tedavi seçeneklerinde olduğu gibi yanık riski yoktur ve oldukça konforlu bir uygulamadır.

Tedavi öncesinde acıyı en aza indirmek için bölgenin acıya duyarsız hale getirilmesi mümkündür. Diğer yandan ipek lazer epilasyon tedavisi tüm cilt tipleri için uygundur ve kalıcı sonuç sağlar.

 

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.