Doublo Gold Lifting (HIFU)

Doublo Gold Lifting (HIFU)

Doublo Gold Lifting HIFU : Gün geçmiyor ki daha genç bir görünüme kavuşmamız için yeni bir uygulama karşımıza çıkmasın. Günümüzde medikal teknolojiler o kadar hızlı gelişiyor ki her geçen gün ameliyatsız estetik uygulamalar hem daha etkili hem de çok daha konforlu bir hale geliyor.

Zamana karşı koymak veya zamanı durdurmak henüz mümkün olmasa da günümüz ameliyatsız estetik uygulamaları sayesinde güzel yaş alabiliyor, yaşımızın en iyi haliyle yaşamın tadını çıkarabiliyoruz.

Söz konusu ameliyatsız estetik uygulamalar olduğunda birçok işlemden bahsetmek mümkün. Enjeksiyonlu ve enjeksiyonsuz işlemler, enerji bazlı cihazlarla yapılan uygulamalar ve kombine tedaviler, daha genç bir görünüme kavuşmak istediğimiz şu günlerde kuşkusuz ki en büyük destekçilerimiz. Hatta günümüzde gençleştirme uygulamaları o kadar fazla ki bazen kişiler hangi işleme başvuracağına veya hangisinin daha iyi olduğuna karar vermekte zorlanıyor.

Bu noktada, belirtmekte fayda görüyoruz ki; her hastanın yüz anatomisi, cilt yapısı ve cildinin maruz kaldığı deformasyonlar farklılık gösterir. Bu nedenle nasıl ki herkesin yaş alma yolculuğu farklıysa aynı şekilde daha genç görünmek için başvuracağı uygulamalar da farklılık göstermektedir. Bu nedenle söz konusu daha genç bir görünüme kavuşmak olduğunda en doğru kararın konsültasyon muayenesinden sonra verileceğini unutmayın.

Şimdi gelelim, daha genç bir görünüme kavuşmak için en sık başvurulan ameliyatsız estetik uygulamaya, yani, ameliyatsız yüz germe uygulamasına.

Günümüzde pek çok farklı cihazla ameliyatsız yüz germe uygulaması yapılmakla birlikte aralarında bir tanesi var ki sadece yüz germeye katkı sağlamakla kalmıyor cildi sıkılaştırıp cildin kalitesini artırarak kişilerin her anlamda kendilerini daha genç hissetmesine yardımcı oluyor.

Doublo Gold Lifting nedir?

Doublo Gold Lifting, günümüzün popüler ameliyatsız estetik uygulamalarından biridir. Tek seanslık bir tedavi olan ve klinik ortamda konforlu bir şekilde uygulanabilen Doublo Gold Lifting uygulamasında amaç; daha gergin ve daha genç bir cilt görünümüne kavuşmaktır.

Doublo Gold Lift Uygulaması ne işe yarar?

Doublo Gold Lifting uygulaması, tek seansta pek çok etkiyi beraberinde getiren bir uygulamadır. Doublo Gold Lifting ile ciltteki gevşemeler nedeniyle belirginliğini yitiren yüz ovali belirginleştirilebilir, Jawline olarak da bilinen çene hattı toparlanabilir, kişileri daha yaşlı ve yorgun gösteren kaş düşüklüğü giderilebilir, yanak bölgesindeki sarkmalar toparlanabilir, ince kırışıklıklar geride bırakılabilir ve alın çizgileri azaltılabilir.

Etkin sonuçları sayesinde hem yüzde hem de vücutta rahatlıkla uygulanabilen Doublo Gold Lifting’in vücuttaki kullanımı ise genellikle iç bacak ve kollardaki cilt gevşekliklerini giderme üzerinedir. Bunların yanı sıra, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkların, diz kapağındaki cilt deformasyonlarının ve karın bölgesindeki cilt problemlerinin giderilmesinde de Doublo Gold Lifting uygulamasına başvurulmaktadır.

Doublo Gold HIFU nasıl yapılır?

Tek seanslık bir uygulama olan Doublo Gold Lifting uygulaması, klinik ortamda yapılır. İşlem öncesinde herhangi bir anestetiğe ihtiyaç duyulmaz. Bu yönüyle oldukça konforludur.

Doublo Gold Lifting işlemi için önce uygulama alanı temizlenir. Ardından işlem bölgesine cihaz başlığının cilt üzerinde daha rahat hareket etmesi için özel jel sürülür. Akabinde işleme başlanır. İşlemin süresi, uygulama yapılan alana göre değişiklik gösterir.

Doublo Gold Lifting nasıl etki eder?

Doublo Gold Lifting, HIFU olarak da bilinen yüksek odaklı fokus ultrason enerjisiyle çalışan bir sistemdir. Odaklı ultrason sayesinde cildin alt katmanları kontrollü olarak uyarılır ve buralardaki fibroblast hücreleri tetiklenerek ciltteki kollajen üretimi artılır.

Ciltteki kollajen üretiminin artmasıyla cildin alt katmanlarındaki bağ dokular güçlenir ve ciltte toparlanma sağlanır.

Doublo Gold Lifting, ameliyatsız yüz germedeki son teknolojilerden biridir. Enjeksiyon veya ipe ihtiyaç duyulmadan kişilerin daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Doublo Gold Lifting ne kadar kalıcıdır?

Doublo Gold Lifting uygulamasının etkileri uzun yıllar devam etmekle birlikte işlemin belirli aralıklarla yaptırılması önerilmektedir. Cildin kendini yenileme süresi de göz önünde bulundurulduğunda yılda bir kez yaptırılması ideal kabul edilir.

Doublo Gold Lifting kimlere uygulanmaz?

18 yaşın altında olan ve işlem yapılacak bölgede açık yarası, enfeksiyonu olan hastalara Doublo Gold Lifting uygulaması yapılmaz.

Doublo Gold Lifting kimlere uygulanır?

Yüz ovalini kaybetmeye başlayan, kaşlarında düşüklük olan, çene hattı yaş almaya bağlı olarak belirsizleşmeye başlayan, cilt gevşemelerinden ve kırışıklıklardan şikayetçi olan her kadın ve erkek Doublo Gold Lifting uygulaması için uygun bir adaydır.

Yüz bölgesinin yanı sıra vücudundaki cilt sarkmalarını geride bırakmak isteyenler için de Doublo Gold Lifting için uygun birer adaydır.

Doublo Gold Lifting uygulamasında yaş sınırı var mı?

Hemen hemen pek çok ameliyatsız estetik uygulamasında olduğu gibi Doublo Gold Lifting uygulaması için de yaş sınırı 18 kabul edilmektedir. Bununla birlikte Doublo Gold Lifting uygulamasında amaç daha genç bir görünüm elde etmek olduğu için işlem genellikle, 30’lu yaşların ortalarından itibaren yapılmaktadır.

Doublo Gold Lifting tehlikeli mi?

Doublo Gold Lifting uygulaması, FDA onaylı güvenilir ve konforlu bir uygulamadır. İşlem sonrası uygulama alanında hafif bir kızarıklık görülmekle birlikte Doublo Gold Lifting uygulamasının herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Doublo Gold Lifting fiyatları nedir?

Doublo Gold Lifting uygulamasının fiyatları, işlemin yapıldığı kliniğe göre değişiklik göstermektedir. Ülkemizin yasaları gereği uygulama ve tedavilerle ilgili olarak web sitelerinde fiyat belirtmek yasaktır.

Doublo Gold Lifting fiyatıyla ilgili detaylı bilgiye merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Doublo Gold Lifting kaç kez yaptırılabilir?

Yüksek odaklı ultrason teknolojisi olan Doublo Gold Lifting, uygulamasının yılda 1 kez yaptırılması önerilir. Bunun nedeni cildimizin canlı bir doku olmasıdır. Bizler yaş aldıkça cildimiz de yaş almaya devam edecektir. Cildimizin canlılığını korumak ve güzel yaş almasını sağlamak için yılda bir kez Doublo Gold Lifting yaptırmak ideal kabul edilir.

Doublo Gold Lifting tedavisi kapsamında yapılan uygulamalarla ilgili en çok merak edilenleri soruları ve cevaplarını sizler için derledik! Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Doublo Gold Lifting uygulaması için iş yerinden kaç gün izin almak gerekir?

Doublo Gold Lifting uygulamasından sonra hastalar, herhangi bir iyileşme sürecine ihtiyaç duymaz. Uygulamadan hemen sonra rahatlıkla sosyal yaşantıya ve işe dönülebilir. Bu nedenle Doublo Gold Lifting için iş yerinizden izin almanıza gerek yoktur.

Doublo Gold Lifting uygulamasında ağrı, acı olur mu?

Doublo Gold Lifting, ağrısız ve acısız diyebileceğimiz bir uygulamadır. Yüksek odaklı fokus ultrason teknolojisinin kullanıldığı Doublo Gold Lifting uygulamasında, işlem öncesi herhangi bir anestetiziğe ihtiyaç dahi duyulmaz.

Doublo Gold Lifting FDA onaylı mı?

Yüksek odaklı fokus ultrason teknolojisi, ameliyatsız estetik alanında FDA onaylı bir teknolojidir.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  BTL Exion Face & Body
  BTL Exion Face & Body

  EXION BTL Nedir? Exion BTL , ciltte azalan hyaluronik asit miktarını iğnesiz doğal yollarla artıran yapay zeka ile geliştirilmiş 4 ayrı sistem ile te..

  Devamı >
  Ultra Lifting
  Ultra Lifting

  Ultra lifting nedir? Cilt bakımı ve gençleştirme prosedürlerinden biridir. Bu işlem, yüzün belirli bölgelerine odaklanarak cildin sıkılaşmasını, tonl..

  Devamı >
  Ultracel Q+
  Ultracel Q+

  Ultracel Q+ Linear Nedir? Ultracel Q+ Linear, cilt yenileme ve gençleştirme amaçlı kullanılan bir estetik cihazdır. Bu cihaz, son teknoloji ultrason ..

  Devamı >
  BBL Lazer Tedavisi
  BBL Lazer Tedavisi

  BBL Lazer - Broad Band Light Tedavisi : Güzel yaş almak dendiğinde birçok kişinin aklına kırışıklıklardan arınmış bir cilt gelebilir. Halbuki güzel ya..

  Devamı >
  Saten Yüz Germe
  Saten Yüz Germe

  Saten Yüz Germe : Yüzümüz yaş almamızdan en çok etkilenen bölgelerin başında gelir. Yaş almanın yanı sıra çevresel faktörler, şehrin kirli havası, mak..

  Devamı >
  Q Switch Lazer
  Q Switch Lazer

  Q-Switch Lazer : Günümüzün popüler lazer uygulamalarından biri olan Q-Switch Lazer ile kısa sürede etkin sonuçlar elde edilebilir. Doğru bir şekilde p..

  Devamı >
  Kök Hücre Tedavisi
  Kök Hücre Tedavisi

  Kök Hücre Tedavisi : Günümüz medikal teknolojileri her ne kadar yaşlanmayı durdurmanın formülünü henüz bulmamış olsa da sağlık sektöründe elde ettiğim..

  Devamı >
  Komedon Tedavisi
  Komedon Tedavisi

  Komedon Tedavisi : Toplumda yaygın olarak görülen cilt problemlerinin başında gelen komedonlar, tedavi edilmedikleri takdirde cilt sağlığını olumsuz y..

  Devamı >
  Karbon Peeling
  Karbon Peeling

  Karbon Peeling : Günümüzün popüler cilt yenileme uygulamalarından biri olan Karbon Peeling, güzel yaş almak isteyenlerin tercihi olurken kısa sürede s..

  Devamı >
  Doublo Gold Lifting (HIFU)
  Doublo Gold Lifting (HIFU)

  Doublo Gold Lifting HIFU : Gün geçmiyor ki daha genç bir görünüme kavuşmamız için yeni bir uygulama karşımıza çıkmasın. Günümüzde medikal teknolojiler..

  Devamı >