BTL Exilis Ultra 360

BTL Exilis Ultra 360

BTL Exilis Ultra 360 : Her ne kadar büyük oranda özgür bir dünyada yaşıyor olsak da yaşadığımız toplum, aile düzenimiz, gelenek ve göreneklerimiz nedeniyle bazen yaşadığımız problemleri dile getirmekte çekiniriz. Özellikle ataerkil toplumlarda kadınların en çok yaşadığı problemlerden biri olan kendini ifade etme, sadece sosyal konuları değil sağlıkla ilgili konuları da etkileyen bir durumdur.

Genital problemler, günümüzde kadınların bahsetmekten çekindiği konuların başında gelmektedir. Vajina dudaklarında sarkma, vajinal kuruluk, ağrılı cinsel ilişki ve vajinal deformasyonlar kadınların en çok karşılaştığı bununla birlikte dile getirmekten en çok çekindiği konulardandır.

Günümüzde bu problemler doğru şekilde değerlendirildiğinde ameliyatsız şekilde çözülebilmekte, birçok kadın hem yaşadığı problemi geride bırakabilmekte hem de aynı gün ev yaşantısına, sosyal hayatına geri dönebilmektedir.

Ameliyatsız genital estetik, özellikle son yıllarda yaşanılan problemlerin daha da fazla konuşulmaya başlanmasıyla ortaya çıkan ve her geçen gün daha da gelişen güvenli ve konforlu prosedürlere sahip bir uygulamadır.

Klinik ortamda yapılmasının yanı sıra kısa süren seansları sayesinde birçok kadının hayatını büyük oranda kolaylaştıran ameliyatsız genital estetik uygulamalarında özellikle son yıllarda bünyesinde ultrason ve radyofrekans enerjisini beraber barındıran BTL Exilis Ultra 360, sıklıkla kullanılmaktadır.

BTL Exilis Ultra 360 nedir, nasıl yapılır ve faydaları nelerdir gibi detaylara geçmeden önce şunu belirtmekte fayda görüyoruz ki genital estetik uygulamaları asla utanılmaması gereken uygulamalardır. Yaşanılan genital problemlere doğru müdahaleler yapılmadığı takdirde hem kadınlar çok daha mutsuz olmakta hem de eşleriyle ilişkileri büyük oranda etkilenmektedir.

Genital problemler, mutlaka paylaşılmalı ve gerekli uygulamalarla ilgili tedaviler gerçekleştirilmelidir. Bu kapsamda yapılan genital estetik uygulamaları kişilerin bedensel hem de psikolojik sağlıklarını olumlu yönde etkilemekte, kadınların yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olmaktadır. Genital estetik uygulamaları, pek çok ameliyatsız estetik uygulamada olduğu gibi sağlık ve güzelliği bir araya getiren uygulamalardır.

BTL Exilis Ultra 360 nedir?

BTL Exilis Ultra 360, Exilis serisinin son teknoloji uygulamasıdır. Ülkemizde saten germe olarak da bilinen Exilis uygulamalarının son jenerasyonu olan BTL Exilis Ultra 360, sağladığı saten germenin yanı sıra sağladığı başarılı ameliyatsız genital estetik ile de kadınların popüler uygulamalarından biridir.

Ultrason ve radyofrekans dalgalarını bünyesinde barındıran BTL Exilis Ultra 360, klinik ortamda yapılan ve kısa sürede uygulanan bir işlemdir.

BTL Exilis Elite

BTL Exilis Ultra 360 ne işe yarar?

BTL Exilis Ultra 360 uygulaması tıpkı diğer Exilis uygulamaları gibi saten germe sağlamasının yanı sıra ortalama 8-10 dakika gibi kısa bir sürede ameliyatsız genital estetik de sağlamaktadır. BTL Exilis Ultra 360 veya bir diğer ismiyle BTL Ultra 360 ile yapılan ameliyatsız genital estetik uygulamaları kapsamında; vajinal daraltma, ameliyatsız labioplasti, klitoris estetiği ve özellikle menopoz sonrası ortaya çıkan vajinal kuruluk giderilebilmektedir.

BTL Exilis Ultra 360 nasıl yapılır?

Uygulama, klinik ortamda herhangi bir anestetiğe ihtiyaç duyulmadan yapılır. BTL Exilis Ultra 360 uygulamaları, yüz ve vücutta birçok deformasyonu gidermek için başvurulan uygulamalardır. Cildi yenileyip toparlayan işlemler olan BTL Exilis Ultra 360 uygulamalarında her bir bölge için özel başlıklar kullanılmaktadır. Böylelikle işlemin etkileri daha iyi görülmekte ve işlemler daha konforlu şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

İşlem, özel cihaz başlığının cilde sıfırlanarak cilt yüzeyinden cilt altına ultrason ve radyofrekans dalgaları göndermesiyle yapılmaktadır.

Her bölge için seans sayısı ve süresi değişmekle birlikte genital estetik uygulamalarında seanslar ortalama 10 dakika sürmekte ve işlem 7 günde 1 olmak kaydıyla 3 seans halinde yapılmaktadır.

BTL Exilis Ultra 360 ne kadar kalıcıdır?

BTL Exilis Ultra 360 ile yapılan uygulamaların kalıcılığı hastaların yaşamsal alışkanlıklarına, yaşlarına ve cilt yapılarına göre değişiklik göstermekle birlikte uygulamanın uzun soluklu sonuçlar sağladığı bilinmektedir.

BTL Exilis Ultra 360 kimlere uygulanmaz?

Kalp pili kullanan kişiler, vücudunda metal protez olanlar, hamileler ve emziren kişilere maalesef BTL Exilis Ultra 360 işlemi yapılamamaktadır.

BTL Exilis Ultra 360 kimlere uygulanır?

Cildinde gevşeme problemi yaşayanlar, daha sıkı ve fit bir görünüm isteyenler ve ameliyatsız genital estetik uygulamalarına ihtiyaç duyanlar BTL Exilis Ultra 360 uygulaması için uygun birer adaydır.

BTL Exilis Ultra 360 uygulamasında yaş sınırı var mı?

BTL Exilis Ultra 360 uygulamasına ayasal olarak yaş sınırı bulunmamaktadır. Bununla birlikte işlemin amacı cilt yenileme ve germedir. Dolayısıyla genellikle 30’lu yaşlardan itibaren ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Bu nedenle BTL Exilis Ultra 360 uygulaması, yoğunlukla 30-65 yaş arası kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

BTL Exilis Ultra 360 tehlikeli mi?

BTL Exilis Ultra 360 uygulaması güvenli ve konforlu bir uygulamadır. Bünyesinde bulunan ısı bariyerleri sayesinde cilt yüzeyinde herhangi bir hasara yol açmaz.

BTL Exilis Ultra 360 fiyatları nedir?

BTL Exilis Ultra 360 uygulamasının fiyatları işlemin yapıldığı kliniğe göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte uygulama için planlanan seans sayısı ve uygulamanın hangi bölgelere hangi amaçla yapılacağına göre de fiyatlarda değişiklik olabilmektedir.

BTL Exilis Ultra 360 yan etkileri var mı?

BTL Exilis Ultra 360 uygulaması, güvenilir bir işlem olmakla birlikte uzun vadede herhangi bir yan etkiye neden olmaz.

BTL Exilis Ultra 360 kaç kez yaptırılabilir?

Cilt yaşayan bir dokudur. Dolayısıyla bizler yaş aldıkça cildimizde de deformasyonlar zamanla kendini göstermeye devam edecektir. Seanslar halinde yapılan BTL Exilis Ultra 360 uygulamasında seanslar bittikten sonra, ileriki yıllarda ihtiyaç duyulursa işlem yeniden güvenle tekrar yaptırılabilir.

Ultrason ve radyofrekans dalgalarını aynı anda bünyesinde barındırarak cilt germe ve yenileme sağlayan BTL Exilis Ultra 360 ile ilgili merak edilen soruları ve cevapları sizler için derledik. Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

BTL Exilis Ultra 360 sonrası sosyal hayata ne zaman dönülür?

BTL Exilis Ultra 360 uygulamalarını böylesine tercih edilebilir kılan en önemli özelliklerden biri de işlem sonrası hastaların herhangi bir iyileşme süresine ihtiyaç duymamalarıdır. Uygulamadan hemen sonra hastalar rahatlıkla sosyal hayatlarına dönebilir, günlük rutinlerine kaldıkları yerden devam edebilirler.

BTL Exilis Ultra 360 uygulamasında ağrı, acı olur mu?

Klinik ortamda yapılan işlemler olan BTL Exilis Ultra 360 uygulamaları, konforlu olmalarının yanı sıra neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz uygulamalardır. İşlem esnasında kişiler, herhangi bir rahatsızlık hissetmezler.

BTL Exilis Ultra 360 FDA onaylı mı?

BTL Exilis Ultra 360 veya bir diğer ismiyle BTL Ultra 360, FDA onaylı güvenilir bir işlemdir.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Saten Vücut Germe
  Saten Vücut Germe

  Saten Vücut Germe : Söz konusu yaş almak olunca pek çok kişinin aklına her ne kadar ilk etapta yüzümüz gelse de aslında cildimiz bir bütündür ve bizle..

  Devamı >
  Lenf Drenaj
  Lenf Drenaj

  Lenf Drenaj : Fit ve biçimli bir vücuda sahip olmak her kadın ve erkeğin hayali olsa da her zaman doğal olarak mümkün olmayabilir. Spor ve diyetin vüc..

  Devamı >
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma : İstenmeyen tüyler kuşkusuz görünümüne özen gösteren pek çok kişinin ortak problemlerinden biridir. Günümüzde söz kon..

  Devamı >
  Genital Estetik
  Genital Estetik

  Genital Estetik : Her ne kadar söz konusu sağlık olduğunda utanma olmaz denilse de bazı durum ve koşullar hastaların kendini anlatırken çekinmesine, u..

  Devamı >
  Emtone Selülit Tedavisi
  Emtone Selülit Tedavisi

  Emtone Selülit Tedavisi Emtone Selülit Tedavisi : Fit bir görünümün vazgeçilmezi kabul edilen selülitten arınmış pürüzsüz bacaklara kavuşmak, kuşkusu..

  Devamı >
  Dövme Sildirme
  Dövme Sildirme

  Dövme Sildirme : Hayatımız boyunca kendimiz için iyi ve güzel olduğu kadar kötü ve yanlış kararlar da verebiliriz. Bu, insan olmanın gerekliliklerinde..

  Devamı >
  BTL Exilis Ultra 360
  BTL Exilis Ultra 360

  BTL Exilis Ultra 360 : Her ne kadar büyük oranda özgür bir dünyada yaşıyor olsak da yaşadığımız toplum, aile düzenimiz, gelenek ve göreneklerimiz nede..

  Devamı >
  Schwarzy (Kas Güçlendirme)
  Schwarzy (Kas Güçlendirme)

  Schwarzy İle 30 Dakikada 30 Bin Mekik Schwarzy (Kas Güçlendirme) : Her yönüyle, adeta A’dan Z’ye görsel bir dünyada yaşıyoruz. Görünüşümüz, zaman zam..

  Devamı >