English English

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi : Günümüzün medikal teknolojileri sayesinde biçimli bir vücuda sahip olmak için artık yorucu ve uzun ameliyat süreçlerinden geçmemize gerek kalmıyor. Ameliyatsız estetik uygulamalarla da uzun soluklu ve başarılı sonuçlar alınarak daha biçimli ve fit bir görünüme kavuşmak artık mümkün!

ONDA Plus Coolwaves Soğuk Dalga nedir?

Tek seanslık bir uygulama olan Soğuk Dalga Terapisi bölgesel incelme, gıdı eritme ve selülit tedavisi gibi birçok alanda etkin vücut şekillendirme sağlayan bir uygulamadır.  Soğuk Dalga Terapisi, özel mikro dalgalarla işlem bölgesindeki yağ hücrelerini hedefler ve bu hücrelerin yapısını bozarak ilgili bölgede daha iyi bir görünüm yakalamamıza yardımcı olur.

Bel, basen, kalça, iç bacak, kollar, sırt, sutyen bandı, gıdı ve karın gibi birçok bölgede güvenle uygulanan bir işlem olan  Soğuk Dalga Terapisi, mikro dalgaların vücut şekillendirme için kullanıldığı ilk vücut şekillendirme işlemidir.

ONDA Plus Soğuk Dalga ne işe yarar?

Soğuk Dalga Terapisi, vücut şekillendirmede yüksek hasta memnuniyeti sağlayıp etkin sonuçlar aldığımız bir uygulamadır. Türkiye’de ilk olarak kliniğimizde uygulanmaya başlayan  Soğuk Dalga Terapisi ile bölgesel incelmeden selülit tedavisine kadar pek çok başarılı uygulama gerçekleştirmekte hastalarımızın daha fit ve zinde görünmelerine katkı sağlamaktayız.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, dünya çapında mikro dalgalarla bölgesel incelme ve cilt sıkılaştırma sağlayan tek tedavi sistemidir. Yağ hücrelerini hedefleyen Soğuk Dalga Terapisi, vücuttaki dirençli yağların tahrip edilmesini sağlarken etkin bir vücut şekillendirme işlemi de sunmaktadır.

Coolwaves Soğuk Dalga Terapisi nasıl yapılır?

Soğuk Dalga Terapisi, özel patentli başlıklara sahip bir uygulamadır. İşlem öncesinde uygulama alanı belirlenir ve ardından işlem alanına özel solüsyon sürülür. İşlem bölgesine göre uygun başlık seçilir ve uygulama alanına özel ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi başlığı yerleştirilir.

Başlık yerleştirildikten sonra uygulama alanına özel başlık sayesinde elektromanyetik mikro dalgalar gönderilir. Bu özel mikro dalgalar yağ hücrelerini hedefler ve bölgesel incelmenin gerçekleşmesine katkı sağlar. Uygulama esnasında hastalar herhangi bir acı duymazlar. İşlem ortalama 15-20 dakika sürer ve uygulama sonrası işlem alanına masaj yapılarak seans tamamlanır.

onda plus

ONDA Plus Soğuk Dalga nasıl etki eder?

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, bünyesinde bulunan özel teknoloji sayesinde işlem bölgesinin ortalama 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde 55 dereceye kadar ısınmasını sağlar. Böylelikle bu ısı sayesinde işlem bölgesindeki yağlarda tahribat sağlanır. Tahribata uğrayan yağ hücrelerinin içi boşalır ve hücreler küçülür.

Bölgesel yağ dokusundaki azalma nedeniyle işlem alanında incelme sağlanır. Eğer işlem bacaklara yapılıyorsa yine bu alanda incelme sağlanırken aynı zamanda selülit görünümü de giderilir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi ne kadar kalıcıdır?

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, etkin bir vücut şekillendirme işlemi olmakla birlikte uygulamanın kalıcılığı hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Hastaların hayat tarzları, yaşamsal alışkanlıkları, beslenme düzenleri ve hatta uyku düzenleri gibi birçok etken ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi uygulamasının kalıcılık süresini etkilemektedir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi kimlere uygulanmaz?

Güvenilir ve konforlu bir uygulama olmakla birlikte ONDA Soğuk Dalga Terapisi maalesef her hasta grubu için uygun bir uygulama değildir.  Soğuk Dala Terapisi hamilelere, cildinde yara veya enfeksiyon olan kişilere, kalp pili takanlara, ışığa duyarlı cilt hastalıkları olanlara ve şeker hastalarına uygulanmamaktadır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi kimlere uygulanır?

Özel mikro dalgalarla vücut şekillendirme sağlayan  Soğuk Dala Terapisi bölgesel fazlalıklarından şikayetçi olanlara, vücudunda dirençli yağlar olanlara ve selülit problemi yaşayan hastalara rahatlıkla uygulanabilmektedir.

ONDA Plus Soğuk Dalga uygulamasında yaş sınırı var mı?

Enerji bazlı birçok ameliyatsız estetik uygulamada olduğu gibi söz konusu ONDA Soğuk Dalga Terapisi olduğunda da yaş sınırı 18’dir. ONDA Soğuk Dalga Terapisi yaptırabilmek için hastaların 18 yaşını doldurmuş olması gerekir.

ONDA Plus Soğuk Dalga tehlikeli mi?

Her hasta grubuna uygulanmamakla birlikte, uygun hastalara yapıldığında başarılı sonuçlar alınan Soğuk dalga terapisi, güvenilir ve konforlu bir işlemdir.

ONDA Plus Soğuk Dalga fiyatları nedir?

Soğuk Dalga Terapisi uygulamasının fiyatları; işlemin yapıldığı kliniğe, işlemin yapıldığı bölgeye, işlemi yapan kişinin uzmanlığına ve hastaların ihtiyaç duyduğu seans sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Soğuk Dalga Terapisi uygulamasının fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi için kliniğimize arayabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ülkemizin yasaları gereği medikal faaliyetler yürüten merkezlerin web sitelerinde uygulama fiyatlarını paylaşması yasaktır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi yan etkileri var mı?

Soğuk Dalga Terapisi uzun vadede yan etkileri olmayan bir uygulamadır. İşlem günü, uygulama sonrasında işlem alanında hafif kızarıklık görülebilir. Bu beklediğimiz bir durumdur. Ancak bu kızarıklık da kısa sürede geçmektedir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi kaç kez yaptırılabilir?

Etkin bir vücut şekillendirme uygulaması olan Soğuk Dalga Terapisi, seanslar halinde yapılabildiği gibi tek seansta da istenilen sonucun elde edilebildiği bir uygulamadır. Genellikle tek seans yeterli olmakla birlikte hastaların ihtiyaçları doğrultusunda 2-3 seans şeklinde de yapılabilir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi kapsamında yapılan uygulamalarla ilgili en çok merak edilenleri soruları ve cevaplarını sizler için derledik! Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Daisy Poliklinik Nişantaşı 

 

Sıkça Sorulan Sorular

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi uygulamasında ağrı, acı olur mu?

İşlem, hastalarda masaj etkisi yaratan bir uygulamadır. Ağrısız ve acısızdır. Ne işlem öncesi uygulama alanına lokal anestetik uygulamaya ne de işlem sonrası ağrı kesici almaya gerek yoktur. Seanslar kısa sürede, konforlu bir şekilde tamamlanır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi FDA onaylı mı?

Güvenilir ve konforlu olmakla birlikte yüz güldüren sonuçlar aldığımız uygulamalardan biri olan ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, FDA onaylı bir uygulamadır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi sonrası sosyal hayata ne zaman dönülür?

İşlem, sosyal hayatı kesintiye uğratmayan bir uygulamadır. Yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi sonrası hastalar rahatlıkla sosyal yaşantılarına geri dönebilir, günlük rutinlerine devam edebilirler.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  DEKA Again Pro Lazer Epilasyon
  DEKA Again Pro Lazer Epilasyon

  Türkiye’de İlk Kez Daisy Poliklinik’te: DEKA Again Pro Lazer Epilasyon Daisy Poliklinik olarak, lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok istedik..

  Devamı >
  Saten Vücut Germe
  Saten Vücut Germe

  Saten Vücut Germe : Söz konusu yaş almak olunca pek çok kişinin aklına her ne kadar ilk etapta yüzümüz gelse de aslında cildimiz bir bütündür ve bizle..

  Devamı >
  Lenf Drenaj
  Lenf Drenaj

  Lenf Drenaj : Fit ve biçimli bir vücuda sahip olmak her kadın ve erkeğin hayali olsa da her zaman doğal olarak mümkün olmayabilir. Spor ve diyetin vüc..

  Devamı >
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma : İstenmeyen tüyler kuşkusuz görünümüne özen gösteren pek çok kişinin ortak problemlerinden biridir. Günümüzde söz kon..

  Devamı >
  Genital Estetik
  Genital Estetik

  Genital Estetik : Her ne kadar söz konusu sağlık olduğunda utanma olmaz denilse de bazı durum ve koşullar hastaların kendini anlatırken çekinmesine, u..

  Devamı >
  Emtone Selülit Tedavisi
  Emtone Selülit Tedavisi

  Emtone Selülit Tedavisi Emtone Selülit Tedavisi : Fit bir görünümün vazgeçilmezi kabul edilen selülitten arınmış pürüzsüz bacaklara kavuşmak, kuşkusu..

  Devamı >
  Dövme Sildirme
  Dövme Sildirme

  Dövme Sildirme : Hayatımız boyunca kendimiz için iyi ve güzel olduğu kadar kötü ve yanlış kararlar da verebiliriz. Bu, insan olmanın gerekliliklerinde..

  Devamı >
  BTL Exilis Ultra 360
  BTL Exilis Ultra 360

  BTL Exilis Ultra 360 : Her ne kadar büyük oranda özgür bir dünyada yaşıyor olsak da yaşadığımız toplum, aile düzenimiz, gelenek ve göreneklerimiz nede..

  Devamı >