ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi : Günümüzün medikal teknolojileri sayesinde biçimli bir vücuda sahip olmak için artık yorucu ve uzun ameliyat süreçlerinden geçmemize gerek kalmıyor. Ameliyatsız estetik uygulamalarla da uzun soluklu ve başarılı sonuçlar alınarak daha biçimli ve fit bir görünüme kavuşmak artık mümkün!

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi nedir?

Tek seanslık bir uygulama olan ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi bölgesel incelme, gıdı eritme ve selülit tedavisi gibi birçok alanda etkin vücut şekillendirme sağlayan bir uygulamadır. ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, özel mikro dalgalarla işlem bölgesindeki yağ hücrelerini hedefler ve bu hücrelerin yapısını bozarak ilgili bölgede daha iyi bir görünüm yakalamamıza yardımcı olur.

Bel, basen, kalça, iç bacak, kollar, sırt, sutyen bandı, gıdı ve karın gibi birçok bölgede güvenle uygulanan bir işlem olan ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, mikro dalgaların vücut şekillendirme için kullanıldığı ilk vücut şekillendirme işlemidir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi ne işe yarar?

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, vücut şekillendirmede yüksek hasta memnuniyeti sağlayıp etkin sonuçlar aldığımız bir uygulamadır. Türkiye’de ilk olarak kliniğimizde uygulanmaya başlayan ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi ile bölgesel incelmeden selülit tedavisine kadar pek çok başarılı uygulama gerçekleştirmekte hastalarımızın daha fit ve zinde görünmelerine katkı sağlamaktayız.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, dünya çapında mikro dalgalarla bölgesel incelme ve cilt sıkılaştırma sağlayan tek tedavi sistemidir. Yağ hücrelerini hedefleyen ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, vücuttaki dirençli yağların tahrip edilmesini sağlarken etkin bir vücut şekillendirme işlemi de sunmaktadır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi nasıl yapılır?

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, özel patentli başlıklara sahip bir uygulamadır. İşlem öncesinde uygulama alanı belirlenir ve ardından işlem alanına özel solüsyon sürülür. İşlem bölgesine göre uygun başlık seçilir ve uygulama alanına özel ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi başlığı yerleştirilir.

Başlık yerleştirildikten sonra uygulama alanına özel başlık sayesinde elektromanyetik mikro dalgalar gönderilir. Bu özel mikro dalgalar yağ hücrelerini hedefler ve bölgesel incelmenin gerçekleşmesine katkı sağlar. Uygulama esnasında hastalar herhangi bir acı duymazlar. İşlem ortalama 15-20 dakika sürer ve uygulama sonrası işlem alanına masaj yapılarak seans tamamlanır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi nasıl etki eder?

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, bünyesinde bulunan özel teknoloji sayesinde işlem bölgesinin ortalama 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde 55 dereceye kadar ısınmasını sağlar. Böylelikle bu ısı sayesinde işlem bölgesindeki yağlarda tahribat sağlanır. Tahribata uğrayan yağ hücrelerinin içi boşalır ve hücreler küçülür.

Bölgesel yağ dokusundaki azalma nedeniyle işlem alanında incelme sağlanır. Eğer işlem bacaklara yapılıyorsa yine bu alanda incelme sağlanırken aynı zamanda selülit görünümü de giderilir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi ne kadar kalıcıdır?

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, etkin bir vücut şekillendirme işlemi olmakla birlikte uygulamanın kalıcılığı hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Hastaların hayat tarzları, yaşamsal alışkanlıkları, beslenme düzenleri ve hatta uyku düzenleri gibi birçok etken ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi uygulamasının kalıcılık süresini etkilemektedir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi kimlere uygulanmaz?

Güvenilir ve konforlu bir uygulama olmakla birlikte ONDA Soğuk Dalga Terapisi maalesef her hasta grubu için uygun bir uygulama değildir. ONDA Plus Soğuk Dala Terapisi hamilelere, cildinde yara veya enfeksiyon olan kişilere, kalp pili takanlara, ışığa duyarlı cilt hastalıkları olanlara ve şeker hastalarına uygulanmamaktadır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi kimlere uygulanır?

Özel mikro dalgalarla vücut şekillendirme sağlayan ONDA Plus Soğuk Dala Terapisi bölgesel fazlalıklarından şikayetçi olanlara, vücudunda dirençli yağlar olanlara ve selülit problemi yaşayan hastalara rahatlıkla uygulanabilmektedir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi uygulamasında yaş sınırı var mı?

Enerji bazlı birçok ameliyatsız estetik uygulamada olduğu gibi söz konusu ONDA Soğuk Dalga Terapisi olduğunda da yaş sınırı 18’dir. ONDA Soğuk Dalga Terapisi yaptırabilmek için hastaların 18 yaşını doldurmuş olması gerekir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi tehlikeli mi?

Her hasta grubuna uygulanmamakla birlikte, uygun hastalara yapıldığında başarılı sonuçlar alınan ONDA Soğuk dalga terapisi, güvenilir ve konforlu bir işlemdir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi fiyatları nedir?

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi uygulamasının fiyatları; işlemin yapıldığı kliniğe, işlemin yapıldığı bölgeye, işlemi yapan kişinin uzmanlığına ve hastaların ihtiyaç duyduğu seans sayısına göre değişiklik göstermektedir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi uygulamasının fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi için kliniğimize arayabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ülkemizin yasaları gereği medikal faaliyetler yürüten merkezlerin web sitelerinde uygulama fiyatlarını paylaşması yasaktır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi yan etkileri var mı?

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi uzun vadede yan etkileri olmayan bir uygulamadır. İşlem günü, uygulama sonrasında işlem alanında hafif kızarıklık görülebilir. Bu beklediğimiz bir durumdur. Ancak bu kızarıklık da kısa sürede geçmektedir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi kaç kez yaptırılabilir?

Etkin bir vücut şekillendirme uygulaması olan ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, seanslar halinde yapılabildiği gibi tek seansta da istenilen sonucun elde edilebildiği bir uygulamadır. Genellikle tek seans yeterli olmakla birlikte hastaların ihtiyaçları doğrultusunda 2-3 seans şeklinde de yapılabilir.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi kapsamında yapılan uygulamalarla ilgili en çok merak edilenleri soruları ve cevaplarını sizler için derledik! Ayrıca uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi uygulamasında ağrı, acı olur mu?

İşlem, hastalarda masaj etkisi yaratan bir uygulamadır. Ağrısız ve acısızdır. Ne işlem öncesi uygulama alanına lokal anestetik uygulamaya ne de işlem sonrası ağrı kesici almaya gerek yoktur. Seanslar kısa sürede, konforlu bir şekilde tamamlanır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi FDA onaylı mı?

Güvenilir ve konforlu olmakla birlikte yüz güldüren sonuçlar aldığımız uygulamalardan biri olan ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi, FDA onaylı bir uygulamadır.

ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi sonrası sosyal hayata ne zaman dönülür?

İşlem, sosyal hayatı kesintiye uğratmayan bir uygulamadır. Yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız ONDA Plus Soğuk Dalga Terapisi sonrası hastalar rahatlıkla sosyal yaşantılarına geri dönebilir, günlük rutinlerine devam edebilirler.
Bize Ulaşın

Daisy Poliklinik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  BBL Lazer Tedavisi
  BBL Lazer Tedavisi

  BBL Lazer - Broad Band Light Tedavisi : Güzel yaş almak dendiğinde birçok kişinin aklına kırışıklıklardan arınmış bir cilt gelebilir. Halbuki güzel ya..

  Devamı >
  Saten Yüz Germe
  Saten Yüz Germe

  Saten Yüz Germe : Yüzümüz yaş almamızdan en çok etkilenen bölgelerin başında gelir. Yaş almanın yanı sıra çevresel faktörler, şehrin kirli havası, mak..

  Devamı >
  Q Switch Lazer
  Q Switch Lazer

  Q-Switch Lazer : Günümüzün popüler lazer uygulamalarından biri olan Q-Switch Lazer ile kısa sürede etkin sonuçlar elde edilebilir. Doğru bir şekilde p..

  Devamı >
  Kök Hücre Tedavisi
  Kök Hücre Tedavisi

  Kök Hücre Tedavisi : Günümüz medikal teknolojileri her ne kadar yaşlanmayı durdurmanın formülünü henüz bulmamış olsa da sağlık sektöründe elde ettiğim..

  Devamı >
  Komedon Tedavisi
  Komedon Tedavisi

  Komedon Tedavisi : Toplumda yaygın olarak görülen cilt problemlerinin başında gelen komedonlar, tedavi edilmedikleri takdirde cilt sağlığını olumsuz y..

  Devamı >
  Karbon Peeling
  Karbon Peeling

  Karbon Peeling : Günümüzün popüler cilt yenileme uygulamalarından biri olan Karbon Peeling uygulaması, güzel yaş almak isteyenlerin tercihi olurken kı..

  Devamı >
  Doublo Gold Lifting
  Doublo Gold Lifting

  Doublo Gold Lifting : Gün geçmiyor ki daha genç bir görünüme kavuşmamız için yeni bir uygulama karşımıza çıkmasın. Günümüzde medikal teknolojiler o ka..

  Devamı >
  BTL Exilis Elite
  BTL Exilis Elite

  BTL Exilis Elite : Hayatımız gün ve gün daha hızlı, daha tempolu ve daha yoğun hale geliyor. İçerisinde bulunduğumuz uzay çağı bizlere her an her şeye..

  Devamı >
  Baby Face
  Baby Face

  Baby Face Uygulaması : Cildimiz zamana bağlı olarak birçok deformasyonla karşılaşabilir. Bu deformasyonlar arasında en sık görülenler ince kırışıklıkl..

  Devamı >
  PRP Tedavisi
  PRP Tedavisi

  PRP Tedavisi : Kişinin kendi kanıyla yenilenmesi ve tedavi edilmesi olarak bilinen PRP tedavileri, gerek sunduğu güvenli uygulama protokolü gerekse bi..

  Devamı >