Burun Dolgusu Fiyat 2018 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUBurun Dolgusu

Yüz içerisinde tam ortada yer almakta olan ve yüzün tüm biçimini etkilemekte olan bölge burun bölgesidir ve bu kadar önemli olan burunun, yamuk, kemerli veya biçimsiz olması durumu hem kadınlarda hem de erkeklerde rahatsızlık hissi yaratmaktadır. Bu tür durumlardan şikayetçi olanlar için ise tek yol burun ameliyatı değildir. Burun ameliyatı, burnunun biçiminden rahatsız olan ve aynı zamanda da nefes almakta zorluk çeken kişiler işçi idealdir. Ancak nefes alma konusunda şikayetçi olmayıp sadece şeklinden rahatsız olanlar için burun ameliyatı olmak zorunluluğu ortadan kalkarak onun yerine burun dolgusu işlemleri kullanılabilmektedir. Burnun biçiminin düzeltilmesini sağlayan burun dolgusu, burun üzerinde mevcut olan yamuklukların ve çukurlukların giderilmekte olduğu bir tedavi şeklidir. Ayrıca ameliyatsız burun küçültme olarak da bilinmekte olan bu tedavi şekli istenilen buruna kısa bir sürede kavuşabilme imkanı da sunmaktadır. Herhangi bir kesik açılmasına gerek kalmaksızın yapılan burun dolgusu sayesinde iyileşme süreci de son derece kısadır ve ameliyat olmaması sebebiyle de sadece hafif morluklar ve hafif şişlikler ile atlatılabilecek bir işlemdir.

Burun Dolgusu Kimlere Yapılabilir?

Burun dolgusu işlemi burun gelişimini tamamlamış olan ve on sekiz yaşını geçmiş olan herkes için uygundur. Ayrıca burun dolgusu işeminini çok büyük zararları ya da yan etkileri bulunmamaktadır. Hatta bazı kişilerde işlem sonrasında morluk görülmesi, uygulamanın tek yan etkisidir. Yalnızca dış görünümün dizeltilmesi amacıyla yapılan burun dolgusu işleminden burun fonksiyonlarını düzeltmesi beklenmemeli ve ameliyatsız bir uygulama olduğu için burun estetik ameliyatının yaşatabileceği acıya oaranla sadece hafif bir batma hiis yaşanabilir uygulamada.

Burun Dolgusu Nasıl Yapılmaktadır?

Burun dolgusu uygulamasında, neşter ve benzeri aletler kullanılmadığı için herhangi bir delik ya da kesi oluşmaz. Güvenilir bir uygulama olan burun dolgusu uygulamasında, burun ucu dolgusu ya da burunda başka bir alana şırınga yardımıyla enjekte edilerek uygulama gerçekleştirilmektedir.

Burun Dolgusu Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Burun dolgusu işlemi sırasında hiç bir şekilde anestezi uygulması yapılmaz. Uygulama on ile on beş dakika gibi oldukça kısa bir sürede gerçekleşir ve işlem esnasında vücut üzerinde kalıcı olabilecek her hangi bir iz bırakma gibi riskide olmamaktadır. Ayrıca, burun dolgusu işlemi ardından herhangi bir iyileşme sürecide gerekmemektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.