PRP Saç Uygulamaları

Saç PRP

Saçınızda sıkça dökülmeler oluyor mu? Saçınız belli bölümlerinde açılmalar boşluklar görüyor musunuz? Saçınız İnce zayıf ve güçsüz mü? Saçınız

Saçım çok dökülüyor?

Saçınız dökülmesi genelde kullanılan yanlış ürünler, sigara, çevresel faktörler uzun süre saç bölgesinde kullanılan (şapka, eşarp, bone) vs gibi saç bölgesinin kapalı olmasından ve yeterince beslenmeyişinden kaynaklana bilmektedir.

Bu sorunları yaşayanların saç köklerinin yeterinde güçlü olmayışı savunmasının zayıf oluşundan kaynaklanmaktadır. Kökleri zayıflayan saçlar incelir ve deri tabakasında tutunma süresi kısalır bunun sonucunda dökülmeler kırılmalar ve saç bölgesinde lokal açılmalar görülmektedir.

Saç PRP sinin Faydalımı?

Saç köklerini güçlü tutacak onu besleyecek ve tutulmasını güçlendirecek zayıf çıkan kıl köklerini güçlendirip saçın cılız çıkmasını önlemek için saç PRP,si oldukça etkin bir yöntemdir.

Kendi kanınızda bulunan özel bir sistemle ayrıştırılan plazmalar saç derisinin altına özel enjeksiyonlar ile (ağrı eşiği düşük olanlarda dahi kişiyi acı hissettirmeyen) rahatlıkla uygulanır. Saç prp uygulaması hiçbir alerji ve kanla bulaşan hastalık riski taşımaz bu uygulama kendi kanınızla ve yalnızca kişinin kendisine yapılır. Saç prp uygulama sonucunda güçlenen saç kökleri tutulma süreleri uzar ince kırılan saçlar daha sağlıklı bir şekilde çıkar.

Saç PRP sinden sonuç alabilir miyim?

Saç PRP uygulaması bayanlarda, erkeklerde, rahatlıkla uygulana bilmektedir. Saç ekimi sonrası köklerin güçlenmesi için yapılmaktadır. Uygulama sayısı ihtiyaca göre belirlenip 3 ile 4 seans sonrası ciddi anlamda saç görünümünde düzelmeler olmaktadır.

Saçı tamamen dökülmüş kişilerde saç prp uygulaması yeniden saç çıkarmaz saçlar zayıf ve incelip dökülme eğilimi gösterdiği dönemde Saç PRP uygulamasının etkilerini ve sonucu net görebilirsiniz

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!