Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı Herhangi bir cilt bakım programının temeli, peeling, temizleme, nemlendirme ve koruma olmak üzere birkaç ana ilkeyi içerir. Hydrafacial ile tüm bu adımları tek bir tedaviyle uygulamak, sağlıklı, güzel ve besleyici cilde sahip olmak mümkündür. Hydrafacial, hızlı, rahatlıkla ve etkili bir şekilde birçok cilt sorununu iyileştirmek için gelişmiş bir dağıtım sistemi kullanan, tamamen özelleştirilebilir bir yüz bakımıdır.

Hydrafacial tedaviniz öncesinde cildiniz değerlendirilecek ve tedavi için uygun olup olmadığınıza bakılacaktır. Daha sonra Hydrafacial tedaviniz kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak ve özel sorunlarınızı giderecek şekilde ayarlanacaktır. Tedavi her kişiye göre kişiselleştirilirken, aşağıdaki adımların özelleştirilmiş bir kombinasyonunu içerecektir;

Birinci Adım: Cildi Temizleme

Özel bir serum uygulamasıyla cildinizi nazikçe pul pul dökerek tedaviye başlanacak. Ölü veya hasar görmüş cilt hücrelerini temizlemek ve arındırmak için bu adım şarttır ve pürüzsüz, daha parlak cilt için önemlidir.

İkinci Adım: Arındırma

Bir sonraki adım cildinizi kir ve artıklardan temizlemek, laktik ve glikolik asit ile formüle edilmiş hafif bir kimyasal peeling ile ek bir bakım yapmaktır. Bu, var olan lekelerin görünümünü iyileştirir.

Üçüncü Adım: Temizleme

Üçüncü adımda cildinizdeki açılmış olan gözenekler temizlenecek ve cildi bir sonraki adıma hazırlamak için özel bir serum kullanılacak.

Dördüncü Adım: Nemlendirme ve Beslenme

Temizleme işlemi sırasında kaybedilen hidrasyonu yenilemek için, antioksidanlar, peptidler ve hyalüronik asit içeren besleyici bir karışımla formüle edilmiş özel bir serum uygulaması yapılacak.

Hydrafacial için iyi bir aday mıyım?

Hydrafacial sisteminin en iyi özelliklerinden biri, tüm cilt tipleri için uygun olmasıdır. En hassas cilt bile bu tedaviye cevap verecektir. Hydrafacial tedavisi ile iyileştirilebilir veya düzeltilebilir sorunlar şunlardır;

  • İnce çizgiler ve kırışıklıklar gibi yaşlanma belirtileri
  • Cildin elastikiyetini kaybetmiş olması
  • Sivilceye yatkın veya yağlı cilt
  • Büyük gözenekler
  • Hiperpigmentasyon
  • Göz altı torbaları
Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!