Frozen Face

Frozen Face Nedir?

Soğuk bir uygulama olan frozenface teknik olarak soğuk radyo frekans ve elektroporasyon sistem ile çalışan cilt altına cildin ihtiyacı olabilen hyaluronik asitler, vitaminler, enzimler, peptitler, proteinler gibi maddeleri cilde enjekte etmeden ulaştıran iğnesiz bir yöntemdir.
Ayrıca bu uygulamada cildi soğutarak kan dolaşımını yavaşlatıp, ciltte açmış olduğu kanallar üzerinden hyaluronik asitler, A, C, E, F vitaminleri, enzimler, peptitler, proteinler ve bitki özlerinden oluşan büyüme faktörü ve bitki kök hücre içerikleri bu kanallardan cildin altına ulaşması sağlanır.

FrozenFace hangi cilt sorunları için kullanılır?

Bu uygulama cildin yaşlanma etkilerini azaltmak ve ciltte oluşan nemsizlik, elastiyet kaybı, ton farklılıkları, cilt aydınlatılması, kırışıklıkların oluşumunun engellenmesi, cilt lekelerinin oluşumunun azaltılması çapraz bağların güçlenmesi için kullanılır.

Frozenface uygulaması kaç seans ve işlem süresi ne kadardır?

Uygulama haftada 1 olmak üzere minimum 4 seans tavsiye edilmekle birlikte seans sayıları cildin ihtiyacına göre 4 ile 8 seans arasında uygulama yapıla bilmekte olup işlem süresi ortalama 45 dk civarıdır.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!