Cosmelan İle Leke Tedavileri

Cosmelan ve Dermamelan ile Leke Tedavisinde Etki Nedir?

Bu uygulamalar cilt leke oluşumunu sağlayan mekanizmaları baskılamak için yapılan etkin bir sistemdir

Diğer asitli peelinglerde cilt yüzeyinde yoğun soymalar yaşanırken  Cosmelanın ve Dermamelan asitli peelinglerden ayıran en önemli özelliği enzim peeling oluşudur. Bu özelliği sayesinde cosmelan cilt yüzeyini derin soymak  yerine leke oluşumuna neden olan ve ciltte bulunan olumsuz etkileri baskılayarak lekeleri ortadan kaldırmayı sağlar .Bu uygulama kişilerin cilt tonlamasını (renk farlılıklarını) düzenler, koyu renkte olan ciltlerin rengini açarak daha canlı ve parlak yeni bir cilt oluşumu sağlar. Bu uygulama önce klinik ortamda cilt analizi ve sorunları tespiti yapıldıktan sonra ilk uygulama yapılır, 2. aşamada kişi devam ürünü olarak adlandırdığımız kendi evinde basitçe uygulaya bilecek devam kremin, belli bir süre devam edilecek şekilde süreç takip eder.

Cosmelan ve Dermamelan ile Leke Tedavilerinin Faydaları Nelerdir?

  • Güneş lekeleri giderir,
  • Doğum sonrası oluşan lekeleri giderir,
  • Akne izleri lekelerinin ortadan kalkmasını sağlar,
  • Sivilce izleri lekelerinin ortadan kalkmasını sağlar
  • Uygulama basit ve acısız bir metot içerir,
  • Hafif soyulmalar sayesinde güncel hayattan alıkoymaz,
  • Leke sorunlarında çok etkili ve güvenli bir yöntemdir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Cilt Lekelerinde En Doğru Çözüm Cosmelan ve Dermamelan

Eski dönemlerde cilt lekeleri için uygulanan peeling ve farklı yöntemler yerine yeni bir sistem olarak kullanılan cosmelan ve dermamelan çok daha etkili bir sonuç oluşturan yöntemlerin başında geliyor. Asitli şekilde uygulanan peeling işlemlerinde cilt yüzeyinde soyulma ve tahriş gibi durumlar oluşmasına karşı bu sistem enzim yoluyla işlem gerçekleştiriyor. Yoğun bir şekilde tercih edilen bu sistemde cosmelan ve dermamelan yaptıranlar tarafından sağlanmış yorumları da incelediğinizde, uygulamanın cilt yüzeyinde soyulma ya da olumsuz bir etki sağlamadığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Cosmelan ve Dermamelan Tedavisi Nasıl Uygulanıyor?

Son dönemlerde profesyonel kliniklerde tercih edilmeye başlanan bu tedavi yönteminde, asitli peeling yöntemlerine göre cilt tonlamasını düzenleyerek koyu renk cildi açmayı ve parlak bir görüntü oluşturmayı amaçlayan bir işlem sağlanıyor. Kliniklerde cilt lekelerinde cosmelan ve dermamelan işlemi uygulanmasıyla birlikte ciltte bulunan olumsuz etkilerin baskılanması yöntemi ile lekeler ortadan kaldırılabiliyor. İşlemin uygulanması için öncelikle klinik üzerinde cilt analizi ve sorun tespiti yapılıyor ve ilk uygulama gerçekleştiriliyor. Sonrasında ev ortamında uygulanacak devam kremi ile belirli bir süre sonunda sonuç elde ediliyor.

Tedavilerde Cosmelan ve Dermamelan Türleri

Leke tiplerine göre cosmelan ve dermamelan türleri değişmekle birlikte cosmelan tedavisi hafif lekeler için dermamelan tedavisi ise yoğun lekelerin tedavisi için kullanılan bir yöntem oluşturmaktadır. Her iki yöntemde de sosyal hayatınızı ve gündelik hayatınızı olumsuz şekilde etkileyecek türde cilt soyulması ve kabarmalar oluşmadan süreç tamamlanabilir.

Cosmelan ve Dermamelan Leke Tedavisi Faydaları

Uzman kliniklerde uygulanan cosmelan ve dermamelan işlemi sonrasında çok olumlu etkiler ve faydalar elde ediliyor. İnternet üzerinde birçok farklı platformda görülen cosmelan ve dermamelan yorum içerikleri sayesinde bu faydaları rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Özellikle güneş lekeleri ya da doğum sonrası oluşan lekeler üzerinde, sivilce izlerinde etkili olmaktadır. Basit ve etkili olan bu yöntemde çok hafif soyulmalar ile sosyal hayattan uzak kalmadan tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

Cosmelan ve Dermamelan Fiyat Bilgisi Nasıl Belirlenir?

Cilt lekelerinde bulunan ihtiyaçlarınıza ve yapılan analizlere göre gerçekleştirilen cosmelan ve dermamelan işlemi için talep edilecek fiyatlar kliniklerin uygulama kalitesine ve işlem seansları gibi durumlara göre değişebilir. Bu uygulamada işlem gerçekleştiren uzmanın nitelikleri, kullanılan maske ve krem ürünleri ve uygulama bölgesi gibi noktalar fiyatlarda etkili olmaktadır.

Cosmelan ve Dermamelan İstanbul

Türkiye’nin birçok farklı kentinde bu uygulamanın gerçekleştirilmesi gibi İstanbul üzerinde de hizmet veren özel klinikler ve hastaneler sayesinde çok daha uygun fiyatlar ile bu hizmeti alabilirsiniz. Klinikler üzerinde sunulan imkanlar ile veya internet üzerinden sunulan imkanlarla cosmelan ve dermamelan satın al fırsatlarını tercih ederek, uygun fiyatlı tedavi kremleri ve malzemelerini elde edebilirsiniz. Kanıtlanmış bir etki oluşturan bu işlem sonrasında hassas ciltler dahil olmak üzere her türlü cilt tipinde sonuç elde edilebilir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!