Ameliyatsız Saten Yüz Germe’de Kaç Seans Uygulanmaktadır?

Cildin tabakasına uygulanan enerji sayesinde ciltteki kollajen uyarılmaktadır. Operasyon sonrası anında canlanma süreci başlamaktadır. Tedavi sonrası uygulamanın etkisi her geçen gün gözle görülür şekilde artar ve hasta tarafından hissedilir. Ciltteki pürüzsüz görüntü satene benzetildiğinden uygulamanın adına Saten Yüz Germe denilmektedir.

Saten Yüz Germe Kaç Seans Uygulanmaktadır?

Saten yüz germe işlemi düzenli olarak 4 hafta, haftada 1 kere olacak şekilde uygulanmaktadır.

Hastanın cildindeki kollajen uyarımı 4 haftada maksimuma çıkacağından fazla seans uygulanması gereksizdir.

Saten Yüz Germe Uygulaması Tekrarlanır mı?

Uygulamanın sonrasında kollajen maksimum seviyeye ulaştığından canlanma sürecini 1 yılda tamamlamaktadır. Bu uygulamanın en güzel yanı ise pürüzsüzleşmiş cildin uygulama öncesindeki haline geri dönmemesidir. Yani 2 yıl sonra tekrar aynı sürelerde tedavi uygulanırsa saten görünüm kaybolmaz.

Saten Yüz Germe Uygulaması nerelere uygulanmaktadır?

Saten Yüz Germe Uygulaması tüm yüze ya da yüzdeki çeşitli bölgelere uygulanmaktadır. Uygulamanın Gözaltı torbaları, gözaltı morlukları, gözaltı sarkmaları gibi problemlerin tedavisindeki başarısı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Ayrıca bu uygulama göz çevresi için izinli olan tek uygulamadır.

Ayrıca tedavi tüm yüz ile gıdı, boyun ve dekolte bölgesine de uygulanabildiği gibi bölgesel incelme, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma uygulamaları da yapılabilmektedir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!