Ameliyatsız Saten Yüz Germe Uygulaması Nedir ? | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Saten Yüz Germe Uygulaması Nedir ?

Exilis Elite ile cilde uygulanır. Uygulamada enerji ciltteki her dokuya iletilir. Böylece kişinin yüzündeki bütün bölgelerde kollajen artışı tetiklenir. Uygulama biter bitmez ise tetiklenen kollajenler cildi onarmaya koyulur. Uygulama sonrasında kişi aynaya bakar bakmaz yüzünde göz ile görülür bir etki görür. Bu etki her geçen gün biraz daha artar. Uygulama sonrası cilt pürüzsüzlüğü ve kayganlığı ile tıpkı bir sateni andırır. İşte, uygulama adını tam da buradan alır.

KAÇ SEANS YAPILMALIDIR?

Ameliyatsız saten yüz germe uygulaması 4 hafta boyunca uygulanabilir. Haftada 1 seans olarak planlanmalıdır. Kişinin kollajen artışı için bu süre yeterli olacaktır. Bu yüzden 4 haftadan sonra yaptırmanın pek de avantajlı bir tarafı yoktur.

PEKİ, DAHA SONRA YENİDEN SEANS UYGULANMASI GEREKİR Mİ?

Tedavi sonrası canlanma süreci kendini tamamen tamamladığında uygulamanın üzerinden 1 yıl geçmiş olur. Bu yüzden uygulama 1 yıl boyunca geçerliliğini sürdürür. Uygulamanın belki de en avantajlı yönü etkisi geçtikten sonra yüzün yeniden aynı eski konumuna dönmüyor oluşudur. Bu yüzden seanslara yeniden başlarsanız bu, eskisinin üzerine bir ekleme niteliğinde olacaktır.

AMELİYATSIZ SATEN YÜZ GERME UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Öncelikle yüze ultrason jeli sürülür. Exilis Elite ile birtakım ayarlamalar yapılır. Bu ayarlar uygulanacak kişiye göre değişir. Sonra bölgede çalışılmaya başlanır. Uygulama tüm yüz bölgesi için sadece 45 dakika sürer. Hasta için acısız ve ağrısız geçen bu seansların son derece konforlu olduğunu da söyleyebiliriz. Uygulama esnasında hissedilen tek şey uygulama aparatının yüzde geziyor oluşudur. Ayrıca yüz bölgesinde bir miktar sıcaklık hissedilebilir. Uygulama sonrasında devam eden 1 saat içerisinde yine bu sıcaklık hissi hissedilecektir. Bu sıcaklık hissi işlemin etkili olduğunu gösterir. Uygulama sonrasında herhangi bir iyileşme dönemi gerektirmez. Hasta seanstan çıktıktan sonra işine gidebilir ya da günlük diğer aktivitelerine devam edebilir. Ayrıca uyması gereken birtakım kurallar da yoktur. Çok hafif bir kızarık hissi nadir de olsa görülebilir. Bu durum kişinin cilt tipi ile alakalıdır. Ameliyat korkusu olan herkes için alternatif bir çözüm sunar.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.