X Wave Popo Kaldırma

Popo Kaldırma Dikleştirme!

Günümüzde tüm dünyada çok moda olan popo kaldırma ya da popo dikleştirme aslında herkesin merak ettiği bir konudur. Birçok bayanın hayali kalkık, dışa bombeli selülitsiz bir popo ve sıkılaştırılmış kalçalar dır. Bir bayan için estetiğin en anlamlı şekli düzgün ve doğal bir vücut hattına sahip olmaktır. Kıyafet tercihinde vücut şekli kişiyi önemli ölçüde etkiliğe bilmekte kimi zaman zorlamaktadır.

Popo Sarkmaları

Aşırı kilo alıp verme veya doğum sonrasında kişilerde popo aşağı doğru düşebilir ve zamanla bu düşüşle birlikte popo yanlara doğru genişlemeye başlar bu şekil bozuklu basen olarak karşımıza çıkar. Bu durum her bayan için arzu edilmeyen bir görüntü ve hoşnutsuzluk yaratır.

Vücudun belli bir duruş şekli olması gerekirken egzersiz yada sporla toparlanamayan kalçalar kişinin öz güvenini olumsuz yönde etkiliye bilmektedir.

Günümüzde popo dikleştirme kadınlar arasında popüler olan bir uygulama olup cerrahi bir uygulama yaptırmadan bu bölgedeki sarkma ve genişlemeyi toparlamak her bayanın arzusudur. Bayanlar sporla veya egzersizle bu durumu gidermek istese de bunu için çok efor harcaması gerekirken zamanı yada sağlığı buna uygun olmayan kişilerin yeni tercihi ameliyatsız ağrısız acısız konforlu olarak Avrupa ve Amerika da en başarılı ameliyatsız Popo dikleştirme uygulaması olarak bilinen yeni versiyon X Wave sistemini tercih etmektedirler.

X Wave Popo Dikleştirmenin Etkisi Nedir?

Shock X Wave sisteminin elektro şok dalgası sayesinde kolajeni arttırıp elastin bağ dokusunu ve o bölgedeki az olan kas dokusunu kuvvetlendirip sıkılaştırır düzensiz bağ dokusunu,da güçlendirerek poponun dikleşmesini sağlar. Ayrıca vücut konturunu düzelterek selülit görünümünü azaltır

X Wave Popo Dikleştirmenin Faydaları Nelerdir?

Bunun sonucunda bacaklarda, iç bacakta, arka bacakta, kalça birleşim yerinde, fazlalıkların giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca kalça üzerinde selülit görünümü giderir karın ve yanlarında gitmeyen inatçı yağları parçalar yeni nesil olan bu sistem Popo Dikleştirmek için ameliyatsız acısız ve ağrısız konforlu bir sonuç sunmaktadır.

Kaç Seans uygulama yapılır?

Uygulama hafta 2 kez toplamda 6 seans uygulamaktadır. İşlem 30 dakika kadar kısa sürmektedir. Kişinin günlük hayatı etkileyici bir durum söz konusu değildir. Kişiler öğle arasında dahi bunu uygulatabilirgelip yaptırabilirler.

Uygulamanın Sonuçları Ne zaman görmeye başlarız?

Bu durum Kişiden kişeye ve sorunun şekline göre değişkenlik gösterse de 1. seanstan itibaren kişiler bacaklarındaki sonuçları işlem sonunda göre bilmektedirler. Bu etki seansların devamlılığında katlanarak artar. Popo dikleştirme işleminde ise 4 ile 6 seans uygulama yapılmakta ve 2 hafta sonunda popo hattı belirginleşmeye başlar ve gözle görülür fark ortaya çıkar.

Hangi Dönemde Uygulama yaptırabilirim?

Uygulama 4 mevsim yaptırılabilir bir işlemdir. Yazın dahi uygulama yapılabilir hatta tatile gitmeden önce daha sıkı bacaklar ve daha dik bir popo ya sahip olmak isteyenler için 2 hafta da 4 seansta hızlandırılmış uygulama yapılabilmektedir.

Yan Etkisi Var mıdır ?

İşlemin bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ses dalgalarının vücuda bir zararı yoktur. Ancak böbrek taşı olanlara ya da 4mm den büyük varis üzerine uygulama yapmak sakıncalıdır.

Tekrar etmek gerekir mi kalıcımı?

Kişinin düzensiz beslenme ve hareketsiz yaşam tarzı sonucunda vücutta yağlanma tekrar ettiğini gerçeği kaçınılmazdır. Yağlanma sonucu ortaya çıkacak sorunların giderilmesi ve uygulamanın kalıcılığını daha uzun süre koruya bilmeleri için belirli dönemlerde bu uygulamadan destek almaları daha büyük vücut şekilsizliklerine maruz kalmamaları için yaptırmaları önerilmektedir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!