Vanquish ME

Karın göbek basen ve üst bacaklarınızda bölgesel fazlalıklarınız mı var?

Spor Diyet çeşitli uygulamalar ile bunlardan kurtulamıyor musunuz?

Sırt üstü yattığınızda bunlardan kolayca kurtulmak isterimisiniz?

Vanquish ME (Temassız Sistem) yani yağı yok edici yeni teknoloji ile artık mümkün!

Vanquish ME – Temassız Estetik Nedir?

Bu sistem bölgesel fazlalıklardan kurtulmak isteyen için geliştirilmiş ameliyatsız ağrısız kolay bir uygulamadır. Sellektif Radyo frekans teknolojisi ile çalışan bu sistem sayesinde uygulama yapıldığı bölgede doku farklılığını seçip yalnızca yağları bulan ve bu yağları yok eden yeni bir teknolojidir.

Sağlık Açısından Güvenli midir?

Vanquish ME Sistemi Amerika Sağlık Örgütü (FDA) tarafından ‘Circumferential Fat Reduction’ Çevresel Yağ Yok Etme onayı almış ve 56 farklı ülkede yapılan klinik çalışmalar ile sonuçları kanıtlanmıştır. Uygulama Yaptıran Kişinin sağlına hiçbir zararı olmadığı kanıtlanmış ve ameliyatsız temassız bir şekilde yağ azaltma ve uygulama yapılan bölgede incelme sağlamayı başaran yeni nesil teknolojidir.

Vanquish ME Diğer Yöntemlerden Ayıran Fark nedir?

Bu sistemin diğer uygulamalardan ayıran en önemli fark vücuda temas etmeden her hangi bir krem jel vs kullanmadan (göbek, bel , üst bacak) yağlı bölgeyi çepeçevre saran ve cildin 1,2 cm kadar üzerinde sistemi sabitleyerek kişinin sırt üstü rahat bir şekilde yatışını sağlayıp uygulana bilen günümüz teknolojisinin bize sunduğu en iyi ameliyatsız yağı yok etme özelliğine sahip sistem oluşudur.

Uygulaması Neler Hissedir?

Bu sistemin diğer uygulamalardan ayıran en önemli fark vücuda temas etmeden her hangi bir krem jel vs kullanmadan (göbek, bel , üst bacak) yağlı bölgeyi çepeçevre saran ve cildin 1,2 cm kadar üzerinde sistemi sabitleyerek kişinin sırt üstü rahat bir şekilde yatışını sağlayarak uygulana bilen günümüz teknolojisinin bize sunduğu en iyi ameliyatsız yağı yok etme özelliğine sahip sistem oluşudur.

Obez Kişilere Uygulanır mı ?

Sistemin en iyi tarafı VKİ endeksi yüksek olanlara (OBEZ), uygulanıyor olmasıdır, ne kadar çok yağ varsa o kadar etkili sonuç görebilirsiniz.

Bu Uygulama Kalıcı mıdır?

Uygulama yapılan bölgede yağlar azaltılır bunun sonucunda incelmeyi net fark edersiniz. Ancak bu incelme sonrası beslenme konusunda kişi yaşam standartlarını koruduğu müddetçe sorun yaşamaz (dengeli beslenme, Yürüyüş ) yağlanma gözlenmez.

Seans sayısı ve uygulama süresi nedir?

Hafta 1 ve 4 seans uygulanmaktadır. Kişinin yag oranına göre 30 ile 45 dk. Arasıdır.

Uygulama Sonucunu Ne Zaman Görürüm?

Uygulamanın 2 seansından itibaren net gözlemleye bilirsiniz.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!