Kadınlar için Güvenmek Neden Önemli? | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMU







Kadınlar için Güvenmek Neden Önemli?

Güven duygusu, bir kez sarsıldığında ve kalp bir kez kırıldığında aynı kişiye güvenmek o kadar zor oluyor ki! Bu sözü hemen hemen her kadın, hayatında en az bir kez söylemiştir. Aslında güven duygusu, sadece kadınlar için değil erkekler için de önemli. Ancak, aldatılma ve yalan söyleme potansiyelinin erkeklerde daha yüksek olduğunu göz önüne alırsak, bir kadının bir erkeğe güven duymasının ne kadar zor olduğunu bir kez daha anlayabiliriz.

Kadınlar, için güvenmek bir ilişkinin olmazsa olmazları içerisinde yer alıyor. Çünkü bir kez bile erkeğine güvenmeyen kadın sürekli sorgulamaya ve ‘Acaba bana kaç kez daha aynı yalanları söyledi?’ diye düşünmeye başlıyor. Yavaş yavaş erkeğin sevgisinden ve ilgisinden de emin olamayan kadın, erkeğe 2. şans verse bile 3. de daha fazla beklemiyor ve ilişkiyi bitirmeye karar veriyor.

Her kadının rüyasını süsleyen erkek, aslında kadın daha 3 yaşındayken bilinçaltına yerleşmiş oluyor. Kadınlar, bu süreçte babalarını rol model alarak, aşık olacakları erkeğin de babası gibi kendisini koruması gerektiğini düşünüyor. Yani korunma ve güven duyma içgüdüsü daha kadınların daha çocukluk yaşlarında hafızasına ve zihnine işleniyor.

Kadın, eşini seçerken, sadece eş değil aynı zamanda çocuklarına da iyi bir baba seçmiş oluyor. Yani kadının hem eşini sevmesi, hem de çocuklarına bakıp bakamayacağına da evlenmeden önce karar vermesi önemli bir zorunluluk. Erkeğine güvenmeyen bir kadın, ileride sahip olacağı çocuklarının da geleceğini düşünerek bazen aşık olduğu erkekten bile vazgeçebiliyor.

Bu yüzden ne yaparsanız yapın, bir kadının güvenini sarsmayın. Aksi halde hayatınızın aşkının avuçlarınızdan kuş gibi uçup gitmesine tanık olabilirsiniz.

Yaptığımız örneklemeyle kadınların güven duygusu aşk hayatlarında olduğu gibi hayatlarının her aşamasında önem arz ediyor. Örneğin kadınlar, kendilerine yılların bir getirisi olan yaşlanma belirtilerini giderme aşamasında onlara yardımcı olan estetik uygulamaları ve bunları gerçekleştiren Daisy Poliklinik gibi merkezleri tercih ederken güven duymaya çok önem veriyor. Hiçbir kadın güven duymadığı uygulamayı yaptırmaya doğal olarak yanaşmıyor. Güzellik sektöründe bu denli işini layıkıyla yerine getiremeyen merkez varken bizim de  Daisy Poliklinik olarak hastalarımızın güvenini kazanmak birincil önceliğimiz. Kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz tüm uygulamalarımız ya konusunda en iyi uygulama ya ödüllü ya da FDA onaylı. Saten yüz germe gibi bilimsel dayanağı bulunan uygulamalarımızla hastalarımıza en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Örneğin, her güne daha diri ve canlı bir cilt ile uyanmayı vaad eden Saten Yüz Germe uygulamamız FDA onayına sahip olup çeşitli kuruluşlarca en iyi tedavi protokolü ödüllerini almıştır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.