Genital Estetik

BTL Exilis Ultra 360 ile Genital Estetik

Genital estetik çoğu kadının aslında yaptırmak isteyip çekindiği ve ameliyat olmaktan da korktuğu bir işlemdir. Genital sorunlar insanların sakladığı ve kolay kolay kimseyle de paylaşmadığı sorunlardır.

Kadınlar vajinalarındaki bozukluğu ya da herhangi bir problemini kimseyle paylaşmak istemez. Fakat sorun çözülmedikçe de hayatlarında mutsuzluğa sürüklenirler.

Bu da yaşam enerjilerini düşürür ve daha mutsuz bir hayatla karşı karşıya bırakır. Günümüzde ise tüm bu sorunlardan kurtulmak için bıçak altına yatmanıza gerek kalmamaktadır.

İşlem Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Kısa sürede günlük hayatınızdan çok fazla çalmadan ameliyatsız yöntem olan BTL Exilis Ultra 360 ile vajina daraltma, dış genital bölgede ise sıkılaşma ve toparlama işlemi yapılmaktadır. Bu teknoloji tamamen kadın sağlığı için vardır ve kısa sürede güzel ve etkili sonuçlar vermektedir.

Yaklaşık 10.dk bir işlem olup Haftada bir 3 seans uygulanmaktadır. Uygulama sonrası her hangi bir ilaç vs kullanmanızı gerektirmez ayrıca İşlem sonrası cinsel perhize gerek yoktur, Uygulama esnasında ve sonrasında ağrı -acı duyulmaz.

Genital Estetiğin Faydaları Nelerdir?

BTL Exilis Ultra 360™ cihazının dış genital başlığı ile gevşeyen ve sarkan vajina dudaklarının sıkılaştırılması ve bu sıkılaşmaya bağlı olarak küçültülmesi sağlanırken, aynı zamanda kollajen artışı ile vajina dudaklarının dolgunlaşmasını sağlanır. Uygulama sonrasında küçük dudaklar sıkılaşarak yükselir, vajinal girişin çapı daralır ve vajinada kayganlaşma arttırılır. Vajinadaki bu toparlamalar hem genital estetik işleminin sağlanması demektir hem de vajinanın kayganlaşması ile de cinsel uyarının artacağı için orgazma ulaşımın kolaylaşması demektir.

BTL Exilis Ultra 360 cihazının vajina içerisinde uygulanan başlığı ise vajina duvarını 360 derece homojen ısıtabilen tek uygulama olup tamamen ağrısız ve acısız bir daraltma sağlar. Bu uygulama aynı zamanda stres inkontinansın da tedavi olmasında etkili ve FDA onaylıdır.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!