Selülit Tedavisi ve Popo Sarkmaları

Emtone Selülit tedavisi nasıl uygulanır.  

Selülit ve Sıkılaşma tedavilerinde uygulanan Emtone® Monopolor Radyo Frekans özelliği ile vücudun çeşitli bölgelerinde hasar görmüş olan kollajen liflerini onarmak ve diğer taraftan gevşeyen elastin liflerinin düzenli çalışmasını sağlamak amacıyla efektif olarak devre giren şok dalgasını da eş zamanlı kombine olarak kullanması ile  Deri altında selülit görünümüne neden olan su ve yag karışımı odalarını küçülmelerine yardımcı olur. Şok dalgasının sağladı basınç sayesinde küçülen ve parçalanan yağlanmanın olduğu bölgelerde azalan ve yavaşlayan kan dolaşımı arttırmak için destek sağlarken uygulanan bölgede parçalanan yağların metobolik atım sayesinde vücuttan atılımına destek olur.

Popo Dikleştirmede

Emtone uygulaması vücut bölgelerinde oluşan selülitlerin giderilmesinde efektif olarak etki sağlarken sistemin diğer bir tedavi protokolü popo sarkmalarının azaltılmasına destek sağlar.

Uygulamanın Amacı nedir?

  • Selülitl ve Sarkmaları Azaltılmasına Destek Olur,
  • İç bacaklarda Oluşan Sarkmaları Azaltılmasına Destek Olur,
  • Göbek Bölgesinde Selülitlerive Sarkmaların Azaltılmasına Destek Olur,
  • Kalça ve Basenlerde Selülitlerive Sarkmaların Azaltılmasına Destek Olur,
  • Popo Sarkmalarını Azaltılmasına Destek Olur,

Emtone® Uygulamasında Seans Sayıları ve İşlem Süresi Nedir?

Seans sayıları ihtiyaca göre belirlenmekte beraber genel olarak 4 ile 6 seanslık bir protokol tavsiye edilmekle birlikte tedavi süresi 20 dakika kadar kısa bir süre içermektedir. Hafta 2 veya 3 seans uygulan bilmektedir.

Selülit Nedir?

Selülit deri altında bulunan yag dokusunun çeşitli nedenler ile bozulması sonucu oluşan bölgesel metabolik bir rahatsızlıktır. Cilt üzerinde özellikle kalçalarda, üst bacaklarda, bacak arkalarında, göbek bölgesinde, kollarda portakal kabuğu görünümde olan bir cilt problemidir.

Kadınlarda Selülit Neden Oluşur?

Selilüt kadınlık hormonu olarak bilinen östrojen ve bağ dokusunun diziliminin bozukluklarına bağlı olarak ortaya çıkar çünkü kadınların cilt altındaki yag dokuları farklıdır. Bu dokuların bozulmasına neden olan etkenler ise genetik yapı, yanlış beslenme, yaş, hareketsizlik, su tüketimi, düzensiz uyku gibi sebeplerden dolayı ortaya çıkar. Bu duruma fazla kilodan kaynaklandığı düşünülse de maalesef kilolu olmayan hatta ideal kiloya sahip kadınlarda görüldüğü ideal kilosunun altında olan kadınlarda görülmektedir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!