Ameliyatsız Saten Yüz Germe

SATEN YÜZ KOLEJEN BAKIMI

BTL Exilis Elite

Cildinizde ve gıdı bölgesinde sarkmalarınız, yüz ovalinizde V hattı kaybı, kaşlarınızda aşağı doğru düşmeler, cildinizde kırışıklıklar varsa? Tüm bu sorunları gidermek için zaman açısından aylarca sürecek uzun seanslara zamanınız veya sosyal yaşantınız uygun değilse kısa sürede ancak güvenli maksimum sonuç sağlayacak çözümler arıyorsanız doublo gold lifting ile bunu sağlamak artık mümkün.

Yüzünüz cansız, solgun ve yorgun mu görünüyor?

Yüzünüzde sarkmalar, kırışıklıklar, göz altlarınızda torbalanma, morluklar,göz kapağınızda sarkmalar, gıdı ve dekolte bölgenizde sarkma ve kırışıklıklarınız mı var?

Bu sorunları gidermek için çözümler mi arıyorsunuz?

Dolgu, örümcek ağı, iple yüz germe, ip askısı veya cilt altına uygulanan yağ enjeksiyonu gibi cildin altını doldurarak yapılan uygulamalar sonrasındaki durumlar sizi düşündürüyor mu?

Yüz germe ameliyatı, yüz askısı, gibi cerrahi işlemlerin sonrasında bir süre sosyal yaşamınızda oluşacak kısıtlamalar ameliyat riskleri ve komplikasyon beni düşündürüyor mu diyorsunuz?

Ameliyatsız, acısız, ağrısız, cildinizde sorunlar yaşamadan doğal görüneceğiniz çözümler mi arıyorsunuz?

Exilis Elite Ameliyatsız Saten Yüz Germe ile Tanışma Zamanınız Gelmiştir.

Bu uygulamayı yaptıranlar Yakın Çevresinden Bu Soruları Sıkça Duymaktadır.

Cildine Ne Yapıyorsun? Cildine Ne Kullanıyorsun? Yüzüne Renk Gelmiş, seni iyi gördüm vs.

Cildimizde Sarkma Kırışıklık Neden Oluşur?

Öncelikle Bilinmesi gereken yaşa bağlı olarak cilt altında bulunan ve cildimize sıkılık veren kollajen, elastin lifleri dediğimiz yapıların 20 yaşlardan itibaren ortalama %1 civarında üretimi yavaşlar. Bu durum sonrasında ciltte sarkma, kırışıklık, ve elastin kaybı dediğimiz gevşemeler ortaya çıkar, yüz ovalinin yani V şeklinin bozulmasına daha yaşlı bir görünüme ve ifadenizin değişmesine neden olur. Saten yüz germe uygulamasında asıl amaç cildin simetrisini bozmadan doğal görünüm sağlayarak kollajenin harekete geçirilmesidir.

Sağlıklı Bir Cilt İçin En Önemli Yapı Taşı Kollajen’dir

Kollajen harekete geçirildiğinde ciltteki sarkmalar, kırışıklıklar azalır ve cilt bu sayede uyarılarak yenilenmeye başlar. Exilis elite (saten yüz germe) uygulaması en iyi cilt tamircisidir. Cilde herhangi bir yabancı madde enjekte etmeden hücre onarımı sağlayarak kendi dokunuzu iyileştirerek doğal gençleşme sağlar.

Exilis Elite (Ameliyatsız saten yüz germe) Sistemi yapılan klinik çalışmalar ile En iyi kollajen bakımı sağladığına dair onay almış ve başarısından dolayı Avrupa’da ve Amerika’da ödüller kazanmıştır.

Saten Yüz Germe Uygulaması Nedir?

Ameliyatsız saten yüz germe bilinen klasik bir radyo frekans uygulaması değildir. Bu uygulamada 2 ayrı sistemi (Fokuslu Radyo Frekans ve Ultrasonu) efektif olarak aynı anda kullanılan bir sistemdir, bu farkı ile cilt altında yeni kollajen oluşumunu ciddi anlamda arttırarak onarım sağlar. Artan kollajenler elastik liflerini sarmalayarak ciltte germe etkisi yaratmayı başarır, cildi yenileyerek hücrenin DNA’sını güçlendirir, hücre onarımı sağlayarak doğal gençleşme sağlar.

Saten Yüz Germe Uygulaması Kaç Seans ve Nasıldır?

Exilis Elite (ameliyatsız saten yüz germe) uyulması cildin ihtiyacına göre 2 ile 4 seans, tan oluşup haftada 1 yapılmaktadır. İşlem süresi 45 dd. Olup acısız, ağrısın rahat bir uygulamadır işlem sonrasında ciltte kızarıklık kabuklanma tahriş olması söz konusu değildir.

Uygulama tarihlerine itina ile dikkat edilmesi önem arz etmektedir nedeni ise her seans bir önceki seansın tamamlayıcısıdır. 4 seans bitiminde uyarılan cilt kendi onarımını devam ettirir. İşlemin kalıcılığını arttırmak cildi desteklemek için 4 seans sonrası 6 ayda 1 seans yapılması durumunda işlemin etkinliği ve kalıcılığını arttırmış olursunuz. Ayrıca Cildinde sarkma kırışıklık olmayan kişilerinde ise 1 veya 2 seans bu uygulamayı yaptırmaları uzun vadede cildinin bu tar sorunlara maruz kalmasını engellemek adına son derece olum sonuçlar ortaya koymaktadır

Saten Yüz Germe Farkı Nedir?

Ameliyatsız saten yüz germe uygulaması cerrahi olmayan cilt altına her hangi bir madde sıvı veya kimyasal eklemeden yapılan bir cilt tedavi şeklidir. Cildinizde doğal görünüm sağlayarak uygulama sonrasında her hangi bir iz, kızarıklık, tahriş vs durumlar yaşatmaz. cilt uygulama sonrasında her geçen gün kendi içinde yenilenmeyi devam ettirir. Sistemin etkili uygulamalarında biri gözaltlarınızda torbalanma, morluklar, göz kapağınızda sarkmaları gibi göz çevresinde oluşan sorunlara uygulanan bir sistem oluşudur.

Saten Yüz Germenin Sağladığı Etki Nedir?

Kişinin doğal görünümünden uzak abartılı bir şekilde şişirilmiş bir yüz çehresi ve bir birine benzeyen imajlar yerine her gün gençleşen doğal bir cilde sahip olmasını sağlayan Ameliyatsız Saten Yüz Germe ile Kırışıklıklar, sarkmalar gözaltı morluk ve torbalanma problemleri olan kişiler için olumlu sonuçlar sunmaktadır.

Cildinizde henüz sorunlar yaşamıyor olsanız dahi Saten Yüz Germe Uygulaması diğer bakımlardan farklı olarak Tek seanslık uygulamada dahi cilt yapınız yaşıtlarınızdan size daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Bu uygulama  kollajen bakımıdır cildi güçlü tutmak ve korumak için tek seansta da uygulanabilir.

 Saten Yüz Germe Bilimsel Dayanağı Nedir?

4 seans uygulama yapıldıktan sonra klinik çalışmalar ile 2014 yılında Journal Drugs and Dermatology de yayımlanan bir çalışmada uygulama sonunda kollajen miktarının 3. ayda alınan biyopsiye göre % 152 artış gösterdiği kanıtlanmış olup bu oranda başka bir sistemde güncel olarak bunun üstüne çıkılamamıştır.

Saten Yüz Germe Uygulaması Kimlere Uygulana bilir?

Saten yüz germe cildinden sarkma kırışıklık göz altlarında torbalanma morluk olan orta yaş ve üzerinde bayan erkek Herkese uygulanır. Yalnızca bu uygulama Kanser hastaları veya bu tarz geçmişi olanlara,  gebelere  ve kalp pili takılı olan kişilere saten uygulama yapılamaz.

Saten Yüz Germe Faydaları ve Uygulama Alanları Nelerdir?

Burada en çok hasta konforu ve sonuç önem teşkil etmektedir. Exilis Elite Saten Yüz Germe uygulaması ile cildinizde kızarma, morarma, acı olmazken günlük hayatınızda da iş kaybı gidi dezavantajları yoktur. Uygulama esnasında kişiler bir miktar rahatsız olunmayacak şekilde ısı hissedilmektedir.

Saten Yüz Germe uygulaması tek seanslık agresif ve ağrılı bir uygulama değildir. Çözüme odaklı bir işlem olmasıdır.

  • Yüzdeki sarkmaları azaltır,
  • Yüzdeki kırışıklıkları azaltır,
  • Yanaklarda oluşan sarkmaları azaltır,
  • Ciltte oluşan sarkmaları azaltır,
  • Yüz ovalinin düzenlemesini sağlar,
  • Dudak çevresindeki kırışıklıkları azaltır,
  • Dolgu sonrası oluşan simetri bozukluklarını azaltır,
  • Göz çevresindeki sarkmaları, morluk, torbalanmalar ve kırışıklıkları azaltır.
  • Gıdı ve Dekolte bölgesindeki sarkma ve kırışıklıkları azaltır.

Saten yüz germe uygulamasında asıl amaç ciltte doğal olarak bulunan kolajenin harekete geçirilmesidir.

Bu işlem kolajen bakımıdır.
Kollajen ciltteki sıkılığı sağlayan bir bileşendir. Kolajen harekete geçirildiğinde ciltteki sarkmalar, kırışıklıklar azalır ve cilt kendiliğinden uyarılarak yenilenmeye başlar. Cilde herhangi bir yabancı madde enjekte etmeden hücre onarımı sağlayarak kendi dokunuzu iyileştirerek doğal gençleşme sağlar.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!