Ameliyatsız Saten Vücut Germe Fiyatları | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Saten Vücut Germe
Karın Sarkması

Vücudunuzda oluşan sarkmalar ve gevşeyen dokulardan şikâyetçi misiniz?
Kıyafet seçiminde beğendiğini ve denediğiniz ölçüler size dar mı geliyor?
Egzersiz ve diyete rağmen bu sorunu çözemediniz mi?

Vücudunuzda hangi sorunlar sizi rahatsız ediyor?

SarkmaSelülitÖdemGevşek Doku

Diyete ve spora rağmen incelmiyor musunuz?

EvetHayır

Yağın en çok depolandığı yer neresi?

BelBasenKarın

Kaç kilodasınız?

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Ameliyatsız Saten Vücut Germe

Bu konuda sizi yormadan ve vücudunuz yıpratmadan ameliyatsız üstelik bilimsel dayanakları olan Amerika’da Avrupa’da 2015 2016 2017 yıllarında üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda uygulama sonrasında Kollajeni %152 varan oranlarda uyarıp cildin onarımını sağlayan ve Winner of the Best Body Reshaping Procedure (En iyi Cilt Germe, En iyi Vücut İncelme ve Şekillendirme, Selülit Giderme) başarı ödülleri bulunan ameliyatsız saten vücut germenin (BTL exilis elite) oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır.

 

Ameliyatsız Saten Vücut Germe etkisi nedir ve nasıl yapıyor?

Sistemin en önemli özelliği 2 farklı teknolojiyi bir arada ve güçlü bir şekilde sunmasıdır. Ultrason dalgaları cilde uygulandığındaki mekanik etkisi ve Focuslu Radyo frekansın oluşturduğu ısı etkisiyle bağ dokunuzu oluşturan kollejen sentezini uyarmakta ayrıca cildinizin esnekliğini sağlayan elastin liflerini sıkılaştırmaktadır. Bu teknoloji ciltte azalan ve üretimi yavaşlayan kolejini uygulama sonrasında %152 varan oranlarda uyarıp cildin onarımını sağlar. işlem sonrası güncel yaşamınıza rahatlıkla hemen döne bilmenizi sağlar.

Ameliyatsız Saten Vücut Germe Uygulaması Kaç Seans ve Nasıldır?

Exilis Elite (ameliyatsız saten vücut germe) uyulması cildin ihtiyacına göre 4 ile 6 seans, tan oluşup haftada 1 yapılmaktadır. İşlem süresi 60 dk. Olup acısız, ağrısın rahat bir uygulamadır işlem sonrasında ciltte kızarıklık kabuklanma tahriş olması söz konusu değildir.

Uygulama tarihlerine itina ile dikkat edilmesi önem arz etmektedir nedeni ise her seans bir önceki seansın tamamlayıcısıdır. 4 seans bitiminde uyarılan cilt kendi onarımını devam ettirir. İşlemin kalıcılığını arttırmak cildi desteklemek için 4 seans sonrası 6 ayda 1 seans yapılması durumunda işlemin etkinliği ve kalıcılığını arttırmış olursunuz. Ayrıca Cildinde sarkma kırışıklık olmayan kişilerinde ise 1 veya 2 seans bu uygulamayı yaptırmaları uzun vadede cildinin bu tar sorunlara maruz kalmasını engellemek adına son derece olum sonuçlar ortaya koymaktadır

 

Ameliyatsız Saten Vücut Germe Hangi Bölgelere Uygulana bilir?

Exilis Elite Saten Vücut Germe Sporla diyetle veya çeşitli aktivitelerle vücudunuzdaki gideremediğiniz problemlerin birçoğuna çözümler sunmaktadır. Bunlar şöyle sıralıya biliriz vücut sarkmaları, bel ve karın gevşemeleri, inatçı bölgesel yağlar Exilis Elite ile gidermek mümkün.

Bu uygulama ile çözüme kavuşturduğumuz bölgeler sırasıyla şöyledir,

  1. Göbek sarkmaları,
  2. Karın sarkmaları,
  3. Basen inceltme,
  4. Göğüs sarkmaları,
  5. Bacak inceltme,
  6. İç bacakların incelmesi,
  7. Bacaklarda oluşan selülitler,
  8. Kol sarkmaları,
  9. Sırt bölgesinde oluşan sarkmalar,
  10. El üstündeki kırışıklıklarda

Gibi bölgelere güvenle uygulanıp etkin çözümler sunmaktayız.

 Exilis Elite Ameliyatsız Saten Vücut Germe Sistem özelliği dünyada ilk defa 2 ayrı teknoloji bir araya getirmeyi başarmış ve bu konu FDA Onaylı bir uygulamadır.

Uygulama sırasında kişilerde her hangi bir acı, sızı, işlem sonrası, kızarıklık veya yanık gibi durumlar yaşamadan bir masaj hissi ile buluşurlar,  bazen kişilerin bu rahatlık sonucu uyuduğu gözlemlenmiş olup işlemin konforunu ortaya koymaktadır.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.