Ameliyatsız Gıdı Toparlama

Gıdı Sarkması nedir?

Bayanlarda ve beylerde zamanla gıdı bölgesinde kiloya bağlı veya cildin yaşlanma etkisi ile ortaya çıkan gıdı sarkmaları estetik açısından oldukça rahatsız edebilmektedir.bazen zayıf olan kişilerde dahi görülen bu sarkmalar yüz bölgesinde belirgin oluşu kişiyi daha yaşlı ,kilolu ve yüz ovalı şeklinin bozuk bir görünüme neden olabilir.

Gıdı Sarkması Nasıl Gider?

Saten ile gıdı bölgesi uygulamaları dünyada bir çok klinik çalışmalar ile kanıtlanmış buna göre etkin bir sistem olan ve dünyada tek olan (Fokuslu Radyofrekans+Ultrason) iki teknolojiyi içinde barındıran bu sistem cilt altında oluşturduğu güvenli termal etki ile kolajen artırımı ile elastikiyetinde güçlenmesi sağlar bunun sonucu gıdı bölgesinde ciddi anlamda toparlanma ile sarkmaları düzeltir bunu sistemi gereği efektif çalışmasında cilt üstünde homajen bir görünüm sağlar , yüz ovalını tekrar şekle sokar bu konuda bir çok klinik çalışması bulunan exilis elite sistemi cildin bir çok bölgesinde olduğu gibi gıdı bölgesinde de başarılı sonuçları bulunmaktadır.

Uygulama kısa sürmekle beraber non invaziv olması sebebiyle işlem acısız,ağrısız,kızarıklık olmadan hızlıca uygulanmaktadır.işlem sonrası güncel yaşamı aksatacak bir durum söz konusu değildir. bayanlarda ve beylerde kişinin ihitiyacına göre seans sayıları oluşmaktadır.

Exilis Elite,in Bilimsel Dayanağı Nedir?

4 seans uygulama yapıldıktan sonra klinik çalışmalar ile 2014 yılında Journal Drugs and Dermatology de yayımlanan bir çalışmada uygulama sonunda kollajen miktarının 3. ayda alınan biyopsiye göre % 152 artış gösterdiği kanıtlanmış olup bu oranda başka bir sistemde güncel olarak bunun üstüne çıkılamamıştır.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!