Altın Üçlü Göz Doku Onarımı

Göz çevrenizdeki yıpranmalar sizi yorgun ve yaşlı göstermesin.

Göz çevresindeki morluk, torbalanma, göz kapağı sarkmaları ve kırışıklıklar kişinin yorgun, yaşlı, mutsuz, görünümünüze neden olabilir.

Göz çevresindeki sorunların sebebi nedir neden yıpranır?

Göz çevresindeki doku hasarları yaşlanma belirtilerini arttıran kişinin yüz ifadesini yorgun yaşlı görünmesine neden olan bir durum olarak öne çıkmaktadır. Göz çevresindeki sorunların oluşmasında çeşitle nedenler sebep olmaktadır.

Bunların başında fizyolojik yaşlanma olduğu gibi aynı zamanda, yetersiz uyku, cilt esnekliğinin kaybolması sonucu göz çevresinde kırışıklık, sarkmalar, torbalanmalar neden olabilmektedir.

Tüm bu sorunların azaltılması ve gidere bilinmesi için öncelikle göz çevresine geçici uygulamalar yerine göz bölgesindeki dokuları onarmak uzun vadede daha sağlıklı bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. 

Altın Üçlü Göz Doku Onarımı Nedir?

Göz çevresindeki sorunların giderilmesi için yeni nesil teknolojiler ile 3 ayrı sistem kullanarak bölgedeki oluşan hasarı azaltmaya yönelik olarak kliniklerimizde oluşturduğumuz bir tedavi protokolümüzdür.

 1. Aşama göz çevresinde oluşan elastikiyet kaybı, kırışıklık, göz altı torbalanmaları, göz altı morluklarının azaltılmasını için saten göz çevresi (btl exilis elite) bakımı uygulamaktayız. Bunun cilde sağladı fayda bölgede kollajeni uyarmak. Kollajeni uyarılıp artırıldığında o bölgede kan dolaşımı yeniden düzenler bu sayede cildin daha iyi oksijenlenmesi ile birlikte hücre yapısının iyileşmesini sağlar.

Bu sistem dünyada ilk ve tek olarak periorbital (Göz çevresinde) kırışıklık gidermesinde FDA ( Amerika Sağlık Örgütü) tarafından “wrinkle reduction” kırışıklık giderme sistemi olarak onayı bulunan güvenli bir teknolojiye sahiptir.  

 1. Aşamada cildin altına İğnesiz bir işlem uyguluyoruz çoğu insan enjeksiyon fobisinden ve komplikasyonlarından çekinmesi sebebiyle göz çevresine uyumlu iğnesiz mezoterapi olarak bilinen elektro terapi elektro masaj ve  radyo frekans dalgaları ile Cildin ihtiyacı olan vitaminler A,B,C,K vs, Antioksidan, hyaluronik asit, amina asitle, protein içerikli peptitler gibi solüsyonları cilt altına iğnesiz ve homojen bir şekilde ulaştırarak   cildin nemlenip beslenmesi ile sağlıklı görünümüne kavuşmasını, sağlamaktayız. 
 2. Aşama ise şakak bölgesinde (kaşın bitim noktası) ve göz kapağının aşağıya doğru sarkma ve elastikiyet kaybını ve kaz ayağı çizgilerini azaltmak ve yorgun yüz görünümü ifadesini değiştirmek için Yüksek focuslu ultrasond (ses dalgaları) doublo gold lifting ile elastin liflerini güçlendirip sıkılaştırarak sarkan bölgeyi yer çekiminin aksine yukarıya kalmasını sağlayıp daha net bir görünün sağlamaktayız.  

Altın Üçlü Göz Doku Onarımı Faydaları Nedir?

 • İğnesiz bir uygulamadır
 • Göz çevresindeki cildi içten onarır
 • Kaz ayak çizgilerini azaltır
 • Torbalanma ve morlukları azaltır
 • Kollajeni arttırıp dolaşımı düzenler
 • Elastikiyet kaybını azaltır
 • Göz kapağı sarkmalarını azaltır
 • Göz çevresindeki Sarkmaları azaltır
 • Kaş Kaldırma sağlar

Uygulama Süresi ve seans sayısı nedir?

Uygulamaların tamamı yaklaşık 30 dk. gibi bir süre olup ihtiyaca göre 1 ve 3 seans şeklinde uygulana bilmektedir.

Tüm bu işlemlerin uygulanması sonucu kişi güncel hayattan alı koymaz kızarıklık, morluk, vs olumsuz durumlar yaşanmaz.

Not: anahtar kelimeler: gözaltı morluklar, göz çevresi kırışıklık, kaz ayakları çizgileri, göz torbalanmaları, ışıltı dolgusu,

  

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!