Altın Üçlü Gençlik İksiri

Altın Üçlü Gençlik İksiri ile Cilt Sorunlarına Kombine Çözümler.

Cildinizi ifade değişikliğine uğratmadan kollajenleri uyarıp elastin liflerini sıkılaştırıp dokuları onarıp  5 ile 10 yıl arası  doğal geçleştirme sağlıyoruz.

Cilt ortalama 25’li yaşlardan itibaren kollejen üretimi yavaşlamaya başlamasıyla yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaya başlaya bilir özellikler 30 veya 35 yaşlardan sonra bu durum ciltte belirgin hale gelir. Örneğin ciltte sarkmalar, yanak kısmında aşağı doğru düşmeler (buldokların oluşması) cilt renginde solgunluk, gözeneklerin açıklığı, ciltte kırışıklıklar görülmeye başlaya bilir. Bu sorunların çözümünde kliniklerimizde yeni nesil teknolojileriyle üçlü gençlik iksiri olarak tanımladığımız en güçlü kombinasyonla cilt hasarları onarıp doğal gençleştirmekteyiz.

Altın Üçlü Gençlik İksiri Nedir?

Altın Üçlü gençlik iksiri 3 ayrı yeni nesil teknolojiyi kliniklerimizde bir araya getirerek hızlı ve başarılı çözümler suna bildiğimiz Kombine bir uygulamadır.
Ciltte zamanla oluşan sarkmaların giderilmesi, cildin sıkılaşması, lekelerin açılması, gözenek ve kırışıklıkların azalmasını sağlamaktayız. Zamanla cildin kaybettiklerini cilde geri kazandırarak hücre tamiri yaparak doğal gençleşme sağlamaktayız. Uygulamanın 3 ayrı işlem olması cildin tüm katmanlarına inerek hedeflediğimiz sonuca daha hızlı ulaşmamamızı sağlamaktadır. Kişinin cilt sorunlarının giderilmesi esnasında sorunların tedavi aşamasında bir birini desteleyen bu kombine tedavi şekli ile başarılı bir şekilde sonuca kısa sürede ulaşmamızı sağlamaktadır.

Altın Üçlü Gençlik İksirinde Yapılan Uygulamalar Nelerdir?

  1. Aşama: Öncelikle ciltte oluşan sarkmaları azaltmak ve cildin yavaşlayan kollejenini arttırmak için cildi uyarmamız gerekiyor. Bu uyarıyı saten kollajen yüz germe diye adlandırdığımız btlexilis elite ile sağlıyoruz. Bu sistemin odaklanmış radyo frekans ve ultrason sisteminin bir arada efektif olarak çalıştığı bir yöntem olup uygulama yapıldıktan 3 ay sonra ( Journal Drugs and Dermatology de yayımlanan) klinik çalışmalarında kollajen miktarının alınan biyopsiye göre
    % 152 artış gösterdiği kanıtlanmış olup kliniklerimizde uzun süredir bu sistemlere yapmış olduğumuz uygulama deneyimlerimiz sonucunda başarılı sonuçlara ulaşmış durumdayız.
  2. Aşama: Bu aşama Kişinin Cilt Yapısı ve İhtiyacına göre 2 farklı uygulama yapa bilmekteyiz bunu analiz sonucu karar verilmektedir örneğin Baby Face Thulium lazer veya Frozen Face ( iğnesiz mezoterapi ) 
    ile cilte oluşan gözenekleri,  ince kırışıklıkları ton farklılıklarını azaltıp aynı esnada cildin canlanıp yenilenmesini sağlıyoruz. Bu uygulamamız cildin alt katmanlarına ulaşarak güçlü bir şekilde sorunların giderilmesi sağlarken ayrıca Cildin ihyacına göre özel hazırladığımız Ultra Vitamin Kokteyli ile cildin alt katmanlarında hedeflenen bölgeye ulaştırarak cildin nemlenmesi güçlenmesini ve ciltte oluşan sorunların azaltılmasına destekliyoruz.

  3. Aşama: Doublo Gold Liftin ile özellikle ip askısı gibi uygulamaların yerine cerrahi olmayan cilt altına her hangi bir enjeksiyonla yabancı madde eklemeden yüksek focuslu ultrason (ses dalgaları) hedeflediğimiz bölgelerdeki zayıflayan elastin liflerini bir birine bağlayarak doğal askılama oluşmasını sağlayıp bag dokusunu güçlendirip cildi sıkılaştırarak liftin sağlamaktayız. Bunun sonucunda yanaklarda oluşan buldokların yukarı çekilmesini sağlayarak ideal yüz hattı olan V şekline dönüştürerek sarkan gıdı bölgesini sıkılaştırarak çene hattı oluştururken sosyal yaşamı engellemediği için tercih edilen yeni nesil teknoloji olan ameliyatsız yüz germe dediğimiz bu uygulamayla ile tedavimizi kombine ediyoruz.

Üçlü Gençlik İksiri Uygulaması Kaç Seanstır?

Bu uygulama 1 veya cildin ihtiyacına göre örneğin; göz altı morluk ve torbalanmaları, leke, gözenek, cilt ton farklılıkları yoğun ise (Saten Kollajen,  Baby Face, Frozen Face) uygulamaları arttırılarak seans sayıları değişiklik göstere bilir.

Her senans ortalama 90 dakikadır, her seansta yukarıda yazılı işlemler peş peşe uygulanmakta olup artan seans sayılarında ise haftada 1 yapılmaktadır uygulama sonrası kişinin sosyal yaşamı engellemez

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!