Ameliyatsız Saten Yüz ve Vücut Germe | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSaten Yüz ve Vücut Germe Kolajen Bakımı
Saten Yüz Germe
Uygulama videomuzu izlemek için tıklayınız.

Saten yüz germe uygulamasında asıl amaç ciltte doğal olarak bulunan kolajenin harekete geçirilmesidir. En iyi kolajen bakımıdır. Kollajen ciltteki sıkılığı sağlayan bir bileşendir. Kolajen harekete geçirildiğinde ciltteki sarkmalar, kırışıklıklar azalır ve cilt kendiliğinden uyarılarak yenilenmeye başlar. En iyi cilt tamircisidir. Cilde herhangi bir yabancı madde enjekte etmeden hücre onarımı sağlayarak kendi dokunuzu iyileştirerek doğal gençleşme sağlar.

Ameliyatsız Saten Yüz Germe Kolajen Bakımı

 

Saten Yüz Germe Farkı Nedir?

 

Yüzünüzdeki sarkmaları, kırışıklıkları, cansız solgun görünümünüzü gidermek için Dolgu örümcek ağı, iple yüz germe, ip askısı,  veya cilt altına uygulanan yag enjeksiyonu gibi cildin altını doldurarak yapılan uygulamalar istemiyorsanız?  Yüz germe ameliyatı, yüz askısı, gibi ameliyat sonrası riskler ve komplikasyonlar sizi düşündürüyor mu? Ameliyatsız, acısız, ağrısız, cildinizde sorunlar yaşamadan doğal görüneceğiniz çözümler mi arıyorsunuz?

Ameliyatsız Saten Yüz Germe Exilis Elite ile Tanışma Zamanınız Gelmiştir.

Bu Soruları Yakın Çevrenizden Sıkça Duyacaksınız.

Yaş Aralığınız

18-2728-4041-5555 üzeri

Yüzünüzdeki problem hangisi?

SarkmaKırışıklıkGöz altı torbalarıGöz altı morluk

Bu sorunları gidermek için hangi yöntemleri denediniz?

KremlerDolguPRPMezoterapiLazerli İşlemler

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

 

Ameliyatsız saten yüz germe uygulaması cildinizde doğal görünüm sağlayarak uygulama sonrasında her hangi bir iz, kızarıklık, tahriş vs durumlar yaşatmaz. Yakın çevrenizde yüzünüzdeki gençleşmeyi hissedip size şu soruyu soracaklardır. Cildine Ne Yapıyorsun? Cildine Ne Kullanıyorsun? Yüzüne Renk Gelmiş! diyecekler.
Bu uygulamayı yaptıranların bu sorularla sıkça karşılaştıklarını duyuyoruz.

Sıkı canlı ve taze bir cilt yapısına kavuşa bilmek için ilk iş cilt altını uyarmakla başlar.

Cildi Nasıl Uyarabiliriz?

Öncelikle Bilinmesi gereken yaşa bağlı olarak cilt altında bulunan ve  cildimize sıkılık veren kollajen, elastin lifleri  dediğimiz yapıların 20 yaşlardan itibaren üretimi yavaşlar.
Bu durum sonrasında ciltte sarkma, kırışıklık, ve elastin kaybı dediğimiz gevşemeler ortaya çıkar ve yüz ovalinin yani V şeklinin bozulmasına daha yaşlı bir görünüme ve ifadenizin değişmesine neden olur.

 

kollajen-gorseli-saten

Saten Yüz Germe Uygulaması Nedir?

Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bilinen klasik bir radyo frekans uygulaması değildir. Bu uygulamada 2 ayrı sistemi (Fokuslu Radyo Frekans ve Ultrasonu) efektif olarak aynı anda kullanıla bilen tek sistemdir bu farkı ile cilt altında yeni kollajen oluşumunu ciddi anlamda sağlar yapılan biyopsi çalışmalarında %152 kollajen arttırdığı bilimsel kanıtlanmıştır. Sağlıklı bir cilt için en önemli yapı taşı kollajen’dir. En iyi kollajen arttırımıda bu sistemdedir. Artan kollajenler elastik liflerini sarmalayarak ciltte germe etkisi yaratmayı başarır, cildi yenileyerek hücrenin DNA’sını güçlendirir,  hücre onarımı sağlayarak doğal gençleşme sağlar.

Ayrıca Saten Yüz Germe Uygulaması yaşa bağlı olarak zayıflayan cildi uyarıp destekleyip cilt altında tamir ve onarım gerçekleştirir. Saten Yüz Germe Uygulaması esnasında cildin her katmanına etki sağladığı gibi bunu da uygulama sonrasında homojen (orantılı)  olarak ortaya koyar. Uygulama sonrasında daha genç pürüzsüz ve canlı bir cilt ortaya çıkar.

Saten Yüz Germenin Sağladığı Etki Nedir?

Kişinin doğal görünümünden uzak abartılı bir şekilde şişirilmiş bir yüz çehresi ve bir birine benzeyen imajlar yerine her gün gençleşen doğal bir cilde sahip olmasını sağlayan Ameliyatsız Saten Yüz Germe ile Kırışıklıklar, sarkmalar gözaltı morluk ve torbalanma problemleri olan kişiler için olumlu sonuçlar sunmaktadır.

Hiçbir kırışıklığı ya da sarkması olmayanlar için ise yaşlanmayı epeyce geciktirebileceğini söyleyebiliriz. Cildinizde henüz sorunlar yaşamıyor olsanız dahi Saten Yüz Germe Uygulaması diğer bakımlardan farklı olarak Tek seanslık uygulamada dahi cilt yapınız yaşıtlarınızdan size daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Çok iyi bir kollajen bakımı olduğu için tek seanstada uygulanabilir.

Saten Yüz Germe Bilimsel Dayanağı Nedir?

Exilis Elite Saten Yüz Germe Uygulaması ile 4 seans uygulama yapıldıktan sonra klinik çalışmalar ile 2014 yılında Journal Drugs and Dermatology de yayımlanan bir çalışmada uygulama sonunda kollajen miktarının 3. ayda alınan biyopsiye göre % 152 artış gösterdiği kanıtlanmış olup bu oranda başka bir sistemde güncel olarak bunun üstüne çıkılamamıştır.

Saten Yüz Germe Uygulaması Güvenli midir?

FDA (Amerika Sağlık Örgütü) tarafından onaylarını almış ayrıca çeşitli kuruluşlarca en etkili tedavi protokolü olarak ödülleri bulunan Exilis Elite Saten Yüz Germe uygulama yaptıran kişilere her güne daha diri ve canlı bir cilt ile buluşmasını sağlıyoruz.

Saten Yüz Germe Faydaları ve Uygulama Alanları Nelerdir?

Burada en çok hasta konforu ve sonuç önem teşkil etmektedir. Exilis Elite Saten Yüz Germe uygulaması ile cildinizde kızarma, morarma, acı olmazken günlük hayatınızda da iş kaybı gidi dezavantajları yoktur. Uygulama esnasında kişiler bir miktar rahatsız olunmayacak şekilde ısı hissedilmektedir.
Saten Yüz Germe uygulaması tek seanslık agresif ve ağrılı bir uygulama değildir. Kalıcı çözüme odaklı bir işlem olmasıdır.

  • Yüzdeki sarkmaları giderir,
  • Yüzdeki kırışıklıkları azaltır,
  • Yanaklarda oluşan sarkmaları giderir,
  • Ciltte oluşan sarkmaları giderir,
  • Yüz ovalinin düzenlemesini sağlar,
  • Dudak çevresindeki kırışıklıkları azaltır,
  • Dolgu sonrası oluşan simetri bozukluklarını güvenle ortadan kaldıran tek sistemdir,
  • Göz çevresindeki sarkmaları, morluk, torbalanmalar ve kırışıklıkları azaltır.

Ameliyatsız en iyi yüz germe estetiği olarak kanıtlanmış bir sistemlerdir.

Saten Yüz Germe Başarı Grafiği Nedir?

2015 -2016 – 2017 Yıllarında En İyi Cilt Germe Ödüllü
2015 -2016 – 2017 Yıllarında (Wrinkle reduction) ameliyatsız en iyi (kırışıklık ve yüz germe)
2015 -2016 – 2017 Periorbital wrinkle reduction (Göz çevresi için kırışıklık giderme onayı)
2017 En İyi Anti-Aging Gençleştirme Ödüllü

Ameliyatsız Saten Yüz Germe Uygulamalarında Türkiye,de İlk olmanın Gururunu Yaşıyor ve Yaşatıyoruz!
Vücudunuzda oluşan sarkmalar ve gevşeyen dokulardan şikâyetçi misiniz?

Egzersiz ve diyete rağmen bu sorunu çözemediniz mi?

Bu konuda sizi yormadan ve vücudunuz yıpratmadan ameliyatsız üstelik bilimsel dayanakları olan Amerika’da Avrupa’da 2015, 2016-2017 yıllarında üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda Kollajeni %152 varan oranlarda uyarıp cildin onarımını sağlayan ve Winner of the Best Body Reshaping Procedure (En iyi Cilt Germe, En iyi Vücut İncelme ve Şekillendirme, Selülit Giderme) başarı ödülleri bulunan ameliyatsız saten vücut germenin (BTL exilis elite) oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Ameliyatsız Saten Vücut Germe etkisi nedir ve nasıl yapıyor?

Sistemin en önemli özelliği 2 farklı teknolojiyi bir arada ve güçlü bir şekilde sunmasıdır. Ultrason dalgaları cilde uygulandığındaki mekanik etkisi ve Focuslu radyofrekansın oluşturdugu ısı etkisiyle bağ dokunuzu oluşturan kollejen sentezini uyarmakta ayrıca cildinizin esnekliğini sağlayan elastin liflerini sıkılaştırmaktadır.

Bu teknoloji ciltte azalan ve üretimi yavaşlayan kolejini %152 varan oranlarda uyarıp cildin onarımını sağlar. Bu uygulamada her seans yaklaşık 60 dakika ve hafta bir dört veya ihtiyaca göre altı seansta yapıla biliniyor. Uygulama Acısız Ağrısız oldukça konforlu ve işlem sonrası güncel yaşamınıza hemen döne bilmenizi sağlıyor.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.