Yüz Gevşemelerine Ve Sarkmalarına Saten Yüz Germe!

Saten yüz germe operasyonu ciltteki kolejeni arttırmaya ve cildin toparlanmasına yardımcı olan radyofrekans tekniğiyle uygulanan bir işlemdir.

Saten Yüz Germe operasyonunda seçilen bölgedeki fazla yağları ve gevşeyen cildi eski haline getiren ve oldukça etkili sonuçlar vadeden BTL Exilis Elite cihazı kullanılmaktadır. Bu cihaz cildin derinlerindeki kolajeni uyararak üretimini sağlar. Bu cihaz sayesinde cildin her katmanı eşit oranda ve aynı anda uyarılır. Böylelikle cildin derinlerinde yeni bağlar oluşmaya başlar.

Bu uygulamada herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Acısız ve ağrısız bir işlemdir. Kolajenin üretimini destekleyerek cildi eski elastikiyetine ve güzelliğine geri döndürür. Uzman doktorunuz size göre kişileştirilmiş tedavi planı uygulayacaktır.

Saten Yüz Germe Uygulaması Ne Kadar Etkilidir?

Saten Yüz Germe uygulamasında kullanılan BTL Exilis Elite cihazı FDA onaylı bir cihazdır. Bu cihaz yüz germe, sıkılaştırma, şekil verme ve kırışıklık giderici olarak kullanılır. Cerrahi operasyonlardan çekinen bireyler bu uygulamayı tercih etmektedir. Her yaş için uygulanabilen güvenli bir işlemdir.

Saten Yüz Germe İşlemi Süreci Nasıl İşler?

İşlemde uygulanan radyofrekans dalgaları, vücudun kendi kendini iyileştirmesini sağlar ve minimum hasar verir. Zaman geçtikçe yeni oluşan dokular ve üretilen kolajenler sayesinde cildi eski haline döndürür, sıkılaştırır, pürüzsüzleştirir ve kırışıklıkları giderir.  Cilt eskisinden daha sağlıklı ve sıkı görünür. Uygulamanın en iyi yanı cildin bütün katmanlarına eşit oranda ısı dalgasının gönderilebilmesidir.

Saten Yüz Germe Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

Saten Yüz Germe operasyonu genellikle ağız çevresi, göz altı, göz çevresi, çene, dekolte ve boyun bölgelerine uygulanmaktadır. Seans süreleri hastadan hastaya değişmektedir. Genellikle 15- 30 gün aralıklar ile 2 ile 4 seans arası uygulanmaktadır. Seans süresi ise işlem yapılan bölgeden bölgeye değişmektedir. Genellikle 15 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!