Yeni Nesil Temazsız Estetik Vanquish Me

Vanquish me uygulaması bölgesel inceltme uygulamaları arasında en sık tercih edilen uygulamalar arasındadır. Bu uygulama hem bölgesel yağlanmalardan kurtulmak hem de zayıflamak amacıyla uygulanır. Cihaz seçilen bölgelerdeki yağlara fokuslanıp Selektif Rafyofrekans teknolojisi sayesinde yağları eritmekte ve seçilen bölgelerdeki yağları kendi teşhis ederek eşit bir şekilde erimesini sağlar. Uygulanan bölgede yağ seçilimi yeteneği olan ve kişiye temazsız işlem yapan ilk cihazdır.

Uygulama sırasında hastaya temasta bulunulmaz ve cihazın kullanıcısından bağımsız çalışmaktadır. Vanquish Me bölgesel zayıflama konusunda klinik testlerle onaylanmış ve hiçbir zararının olmadığı kanıtlanmış bir teknolojidir.

Vanquish Me Sistemi Nasıl Çalışmaktadır?

Diğer bölgesel zayıflama cihazları seçilen bölgeyi ısıtıp yağları azaltırken, Vanquih Me işleminde ise bölgeden önce içerideki yağlar ısıtılmaktadır. Cihaz istenilen bölgede yağları kendi bularak kendi belirlediği ısıda her bölgeyi eşit şekilde ısıtır. Bu şekilde bölgesel zayıflama başlamış olur.
Uygulama nasıl uygulanır?

Cihazın uygulama alanları bacak, basen veya kol gibi genellikle yağlanmaya daha müsait bölgelerdir. Cihazın obez kişilerde bile uygulanabilecek büyüklükte etki alanı vardır. Her bölge için özel ve ayarlanabilir başlıkları bulunmaktadır. İşlem yapılacak bölge seçildikten sonra cihaz yerleştirilir ve yağlanmayı ölçekleyen sistem her şeyi analiz eder. Ve ciltten önce bölgedeki yağı ısıtmaya yönelir. Asıl amaç her yeri eşit şekilde ısıtmaktır.

Yağ oranları düşük kişilerde genellikle 45 dakika süren Vanquish Me Uygulaması yağ oranı yüksek kişilerde ise 30 dakika bile sürebilmektedir.

Vanquish Me Uygulaması Zararlı mıdır?

Vanquish Me uygulamasının klinik çalışmalarla desteklendiği bilinmektedir. Ve çalışmalarda bir zararı görülmemiştir. Klinik çalışmaları tamamlandıktan sonra onayları alınarak uygulama kullanılmaya başlanmıştır. Acısız, ağrısız ve güvenli bir uygulamadır. Hiçbir yan etkisi görülmemektedir.

Aynı zamanda etkileri 5 yıl kadar sürmektedir. 5 yıl önce uygulamayı yaptıran bir bireyde kilo artışı olabilir fakat uygulama yapılan bölge sabit kalmaktadır.

Temassız Estetik Uygulaması ile Ne Kadar İncelmek Mümkün?
Her bireyin vücudu, yağ oranı, metabolizma hızı ve yağlanmaya müsait bölgeleri farklıdır. Bu sebeple uygulamanın başlangıcında kesin bir zayıflama oranı verilememektedir. Fakat genel uygulama ortalamasına bakıldığında 3-16 cm aralığında zayıflamalar görülmektedir. Uygulamadan en iyi sonuçların alınabilmesi için uygulamayı yaptırmadan önce bolca su içilmelidir. Bu sayede cihaz yağları daha rahat görebilmektedir. Vücut suya ne kadar alışmış ve doymuşsa cihaz yağları o kadar kolay tespit etmektedir.

Vanquish Me Uygulaması Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Uygulama bitiminde ortalama yarım saat içinde yürünmemesi ve efor sarf edilmemesi önerilir.  Sebebi ise uygulamadan sonraki 2 gün vücutta apoptoz gerçekleşir. Apoptoz vücuttan ayrılan yağlar metabolojik edilerek yok edilir. Bu yağların enerji olarak atılabilmesi için efora gerek vardır. Bunun için ise yarım saatlik bir yürüyüş yeterli olacaktır.

Vanquish Me Kimlere Uygulanmaz ve Uygulama Süreleri Nelerdir?

Vanquish Me de her işlemde olduğu gibi gebe veya gebelik şüphesi olanlarda, kalp rahatsızlığı yaşayanlarda, kronik rahatsızlıkları bulunanlarda, seçilen uygulama bölgelerinde derin ve açık yaraları bulunan kişilerde uygulanmamalıdır. Uygulama sonrası kişi sosyal yaşantısına hemen dönebilir. Haftada 1 seans ile 4 haftada tamamlanır.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!