Yanak Dolgusu Fiyat 2018 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUYanak Dolgusu

Genel güzellik anlayışına göre çekiciliğin sembolü olarak görülmekte olan yanaklar, şayet çökük ve zayıf bir görünüme sahip ise kişinin yüzünün olduğundan daha yorgun ve yaşlı görünmesine sebep olabilmektedir. Yaşlanmaya bağlı olan ya da yapısal nedenlerden ötürü yanaklarda oluşan hacim kayıpları yanak dolgusu ile tedavi edilebilmektedir. Yanak dolgusu yöntemi ile yanaklar, olması gereken formuna cerrahi olmayan yöntem sayesinde getirilebilir.

Yanak Dolgusu Teknikleri Nelerdir?

Yanak dolgusu uygulaması cerrahi veya cerrahi olmayan teknikler ile kimi durumlarda ise iki tekniğinde kombine bir şekilde bir arada kullanılmasıyla uygulanabilen bir tedavi şeklidir. Yanak dolgusu uygulaması, dolgu enjeksiyonu tekniği ile yapılmakta ve yüzde bulunmakta olan estetik problemlere son derece hızlı ve pratik bir çözüm sunmakta olup, kişinin yanaklarında mevcut bulunan hacim eksiklikleri, on beş dakika kadar sürebilen bir enjeksiyon operasyonu sayesinde başarılı bir şekilde tedavi edilerek giderilebilmektedir. Yanak dolgusu uygulamasında dolgu maddesi olarak çoğunlukla cildin doğal yapısında bulunmakta olan hyalüronik asit dolgu maddeleri ve türleri tercih edilmektedir.

Yanak Dolgusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yanak dolgusu uygulamasının ardından yüzde hafif bir kızarıklık veya hafif bir ödem oluşabilir. Ancak oluşan kızarıklıklar bir kaç saat içerisinde ve oluşan ödem de bir ile iki gün aralığında kendiliğinden geçecektir. En önemli olan ve en çok dikkat edilmesi gereken nokta ise yanak dolgusu uygulamasında olası komplikasyonları önleyebilmek adına operasyonun mutlaka klinik ortamında ve alanında uzman bir cerrah tarafından gerçekleştirilmesi gereklidir. Çünkü ancak başarılı bir şekilde uygulanan yanak dolgusu işlemi ile yüz daha estetik bir görünüme kavuşabilecektir.

Yanak Dolgusu Uygulamasından Beklenebilecek Olan Sonuçlar,

Yanak dolgusu uygulamasında, kullanılan dolgu maddesinin enjekte edilmesi ile yanağın yüzeyi geriye doğru dengelenir ve yanak bölgesi ise hafifçe kaldırılarak yuvarlak bir hale getirilir. Ayrıca çevre doku da yüzün açısının genişlemesi kontrol altına alınarak sıkılaştırılmaktadır. Yanak dolgusu uygulaması, yanakları kontürlemek ve yanak bölgesini dolgunlaştırabilmek adına estetik cerrahide ki en etkili yöntemlerden biri olduğu gibi yanak dolgusu uygulamasında kullanılan dermal dolgu malzemeleri, yüzü yukarıya doğru çekerek yüzün genç görünmesine de yardımcı olmaktadır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.