VelaSahepe 3 ile sıkılaşma

VelaShape 3 Selülit Giderme

VelaShape 3

Selülit Neden Oluşur?

Hareketsiz yaşam şekli düzensiz beslenme genetik faktörler ile vücudumuzdaki dokularda biriken su, yağ ve tuz molekülleri organizma tarafından yeterince kullanılmadıgında selülit kaçınılmaz bir şekilde vucudumuza yerleşir. Portakal kabugu şeklinde olan bu görünüm genelde vücudun bacak, kalça, diz yanları, kollar ve üst kısımları bölgelerinde görülmeye başlar bununla mücadele edip önlem alınmadıgında ise giderek artar ve bu bölgelerde ciltte şekil bozuklugu olarak ortaya çıkar.

Selüliten Kurtulmak İçin Neler Yapmalıyız?

Güncel hayatımızda hareketli bir yaşam şekli sağlık adına son derece Önemli örneğin spor, dengeli beslenme,vs selülit oluşumunu azaltmak ve bunu tetikleyen alışkanlıklardan (tuz, kahve, kola, yağlı tüketim, vs) uzaklaşmakta fayda var. Ancak tüm bu tedbir almamıza rağmen selülitlerin ortaya çıkıyor ise yapılması gereken medikal bir tedavi desteğidir. 10 yılı aşkın bir süredir yapılan klinik çalışmalar ile tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavi ile desteklenmiş bulunan VelaShape III yeni sistemiyle vücudunuzun buluşma zamanı gelmiş demektir.

VelaShape 3 Diğer Sistemlerden Farkı ve Etkisi Nedir?

4 İşlemi Aynı Anda Uygulayan FDA tarafından onaylı Tek Sistemdir.
Kızılötesi Işınlar + Radyo Frekans + Vakum + Mekanik masaj
Kızıl ötesi ve RF yardımı ile yağ hücresini küçültür ve uygulanan bölgede incelme gerçekleşir.
Vakum ve mekanik masaj sayesinde dolaşımı arttırır  bu sayede selülit görünümünü giderir .
RF sağladı termal etki ile kolajen artışını sağlarken elastik liflerini güçlendirir buda sarkmaları giderirken daha canlı diri ve yeni hücre sayesinde parlak bir cilt ortaya koyar.

VelaShape 3 Faydaları Nelerdir ?

Selülit görünümünü giderir.
Vücutta İncelme Sağlar.
Vücut Kontörünü düzeltir.
Vücudu şekillendirir,
Ciltte parlaklık ve gençleşme sağlar.
Vücut şekillendirir.
Doğum ve Diyet sonrası hızlı kilo vermeler sonucu ortaya çıkan sarkmaları sıkılaştırır.
Selülitlerde zayıf kişilerde  dahi ciltlerinin elastikiyetini sağlar
Liposuction veya Lazer lipoliz  sonrası uygulamalarda homojen bir görünüm ve şıklaşma sağlar.

Bu Sistem ile  Tanışan Bir  Bayan Deneyimini Şöyle Anlatıyor!

Haftada 2 gün Egzersiz yapıyorum. Beslenmeme oldukça dikkat ediyorum. Fakat vücudumda beni rahatsız eden yerlerde selülitlerim azalmıyor ayrıca göbek ve bacak bölgemde var olan şekilsizlik yeterince sıkılaşmıyor ve bir türlü forma giremiyordum. Sorunlu bölgeler için VelaShape 3 tedavisinden faydalanmaya karar verdim ve sonuçları gördükten sonra kesinlikle çok etkilendim! Belimin yan tarafları belirgin biçimde inceldi! Kıyafet seçimlerimde daha önceleri olduğu gibi artık  vücudumu saklama ihtiyacı duymuyorum! Üstelik işlem hakkındaki ön yargım boşaymış bu tedavi çok konforlu, hiç acı yok. Hatta sıcak bir masaj yaptırıyormuş gibi hissediyorum.

VelaShape 3 Uygulama Alanları Nelerdir?

* Bacak
* Karın
* Basen
* Bel çevresi
* Sırt Bölgesi

VelaShape 3 Devamlı Yaptırmak Gerekir mi?

Vücudunuzda bu sorunları yeniden yoğun yaşamak istemiyorsanız egzersiz ve beslenmenize dikkat etmenizi periyodik aralıklarla bu işlemi yaptırmanız durumunda etkisinin kalıcılığını sağlayacağınız gibi bu işlemde dolaşımın arttırılması, kolaj enin güçlenmesi size fiziksel olarak iyi gelecektir.

VelaShape 3 İşlemi güvenli midir?

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını ayrıca yapılan klinik kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koyulmuştur.
onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalarla ve dünya çapında gerçekleştirilen 5 milyondan fazla hasta üzerinde yapılmış bağımsız tedaviler ile etkinliği gösterilmiş ve %97 hasta memnuniyeti sağlanmıştır.

VelaShape 3 Uygulaması Kimler İçin Uygundur?

Selülit görümünü hafifletmek konusunda ihtiyacı olan hemen hemen herkes için uygundur. Bu uygulamayı selülit sarkma problemi olmayan kişilerde yalnızca cilt kalitesini artırmak için bile yaptırabilirler.

Bu Uygulamada Acı veya Ağrı Olur mu ?

Uygulama sırasında veya sonrasında acı ağrı sızı söz konusu değildir hatta bu uygulamayı yaptıran kişiler vücutlarında hissettikleri ısı sayesinde oldukça rahatlayıp bir miktar uyku hali bile yaşa bilmektedir.

En iyi SELÜLİT giderici, etkisi kanıtlanmış yöntemdir.

VelaShape 3 Uygulaması Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alın

Türkiye’de bu alanda hizmet veren Daisy poliklinik olarak Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.