Ultrason Odaklı Ameliyatsız Yağ Parçalama Sistemi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUUltrason Odaklı Ameliyatsız Yağ Parçalama Sistemi

daisy-poliklinik-ilan

Ultrashape nadir?

Test edilen klinik sonuçlarıyla Ultrashape bölgesel zayıflama tedavisi, yağ hücrelerini parçalayarak başarılı bir şekilde sonuç alan güvenli ve ameliyatsız vücut şekillendirme tedavisidir. İşlemin bölgesel yağ doku kalınlığını azalttığı, MR tetkikleriyle gösterilmiştir. Ultrashape ile herhangi bir yan etki ve takip süreci olmadan, girişimsiz (ameliyatsız, iğnesiz) ve ölçülebilen oranlarda vücut şekillendirilebilmektedir.

Ultrashape nasıl çalışır?
seçici olarak yağ hücrelerini hedefler ve kan damarı, sinirler gibi çevre dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini kırar. Tedavi sırasında yağ hücre zarları parçalanır. Ultrashape’in kırdığı yağlar, besinlerden gelen yağ gibi karaciğer tarafından işlenir.

Ultrashape hangi Bölgelere uygulanır?
Ultrashape tedavisi karın, bel ve kalça bölgelerine uygulanır. Yumuşak yağların daha yoğun bulunduğu karın bölgesinde daha hızlı sonuç alınmaktadır.
Yağ atılım mekanizması

Ultrashape, odaklı ses dalgasını derialtı yağ dokusuna yönlendirir, mekanik etkiyle yağ hücrelerini kademeli şekilde kırar. Bu süreç, sadece yağ hücre zarlarını tahrip eder, kan damarı, sinir ve kas dokusuna zarar vermez. Yağ hücrelerinden çıkan moleküller, hücrelerarası dokudan emilerek karaciğere gider. Tıpkı yiyeceklerden alınan yağ gibi metabolize edilir. Yapılan klinik çalışmalarda, karaciğer testlerinde bir bozulma ve karaciğerde yağlanma gözlenmemiştir. İşlemin yapılabilmesi için ortalama 1,5 cm. yağ kalınlığı gerekmektedir. İşlem sonrasında hafif egzersiz ve diyet önerilmektedir. Ciddi karaciğer ve böbrek hastalanna, gebelere ve hormon bozukluğu olanlara Ultrashape uygulanmaz. İdeal vücut şekillendirmesi için yağ dokunun eşit inceltilmesi çok önemlidir. Ultrashape, kullandığı gerçek zamanlı takip sistemi ile yağ dokusunu eşit olarak inceltir. İşlemin etkinliği iki hafta sonra görünür hale gelir. Bazı kişilerde daha erken düzelme görülebilmektedir.

Ultrashape İle Gir ve Çık

•    Konforlu tedavi
•    Hedeflenen tedavi bölgesinde homojen yağ azaltımı sağlar-düzensiz yağ dağılımı oluşturmaz.
•    Odaklı ultrason sayesinde ciltte hasar, şişme oluşmaz, günlük yaşantınızın aksamasına neden olmaz.
•    Güvenlidir, “Gir ve Çık” şeklinde basit tedavi prosedürü vardır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.