Ultrashape V3 ile Öğle Arası İncelme | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Teknolojilerle Bölgesel Yağlardan Kolayca Kurtulup Sıkılaşmak Mümkün!
v3

Ultrashape V3 spor ve diyete rağmen göbek, basen, bel bölgesinde bulunan fazla yağları ameliyatsız bir şekilde kişiye cerrahi müdahale yapılmadan bayan ve erkeklere uygulana bilen öğle arası molasında dahi hemen yaptırabileceginiz bir yöntemdir.

Uygulama yapılacak bölge belirlendikten sonra kamera yardımı ile tespit edilen yağlar sistemin ekranında görüntülenerek Odaklı Ultrason yardımıyla tek tek kalıcı olarak anında yok ediliyor. Bu işlem  Acısız, Ağrısız, Konforlu Güvenli ve Bilimsel olup, Liposuction Ameliyetlarına Alternatif  Bir Tedavi olarak dünyada yerini almayı başarmıştır.

UltraShape V3 Diğer sistemlerden ayıran önemli özelliği Yağları yok ettiği esnada Çevre Dokulara, Kan Damarlarına, Sinirlere Hiçbir Zarar Vermediği Bilimsel Olarak Kanıtlanmış ve FDA Tarafından Bu Çalışmalarda ayrıca Onaylanmıştır.

UltraShape  sayesinde cildinizde morarma, hasar, şişme oluşmaz,  seanslar  10 ile  15 gün  aralıklarla uygulana bilir.  Yag oranına baglı olarak 1. seans sonrasında dahi incelmeyi gözlemleyip  Seansları tamamlandıktan sonra Sadece birkaç hafta içinde 2 veya 3 beden incelme ile  uzun süre kalıcı ölçülebilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Amerika ve Avrupa’da bu uygulamayı yaptıran kişilerin sonuçlar hakkındaki görüşleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan araştırmada  %95 memnuniyet onayı görülmüştür.

Yeni Jenerasyon Teknolojiler  ile Ameliyatsız Acısız, Ağrısız Konforlu bir uygulama sonucu Daha İnce, Daha Fit ve Daha Güzel görünebilmenin kolay çözümünü sunuyoruz.

VelaShape 3  ve  Saten Vücut Germe kombine çalışmalar yaparak vücudun bir çok alanında örnegin göbek, basen, bacak ,bacak içi, kol, sırt bölgelerinde daha kısa süren seanslar ile sonuca ulaşa bilmekteyiz. Kilo alıp verme  veya dogum sonrası oluşan elastikiyet kaybı  sarkmalar, selülit gibi sorunlarıda giderirken vücut konturünün şekillenmesinde bu kombine çalışmalar ile fark yarabilmekteyiz.

Vücut bölgelerinde yavaşlayan ve kayba uğrayan kolajeni uyarıp dolaşımın yeniden güçlenmesi sağlıyan bu yeni VelaShape ve Saten Vücut Germe,de yeni versiyon teknolojiler ile  sorunları kısa sürede gidere bilmekteyiz. Bu sistemler ile uygulama yapılan bölgelerde homojen bir görünüm saglanmaktadır. FDA bu uygulamalarının tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Güncel yaşama ara vermeden evinize kapanmadan Güvenli bir şekilde bölgesel yağlarınızdan Ameliyatsız anında kurtulup sıkı ve daha fit bir vücuda sahip olmanız mümkün.

 

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.