Tüm Vücuttaki Sarkmalara Saten Germe Etkisi ! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUTüm Vücuttaki Sarkmalara Saten Germe Etkisi !

Günümüzde birçok kişi dengeli beslenememekten ve hareketsiz yaşam şeklinden dolayı vücudunda istemediği yağlanmalar ve bunun beraberinde ortaya çıkan vücut şekilsizlerinden rahatsızlık duymaktadır.

 

Bu hoşnutsuz durum nedeniyle kişiler çeşitli çareler aramaya başlayıp doğal olarak ilk iş olarak diyet ve spor yaparak çözümler aramaktadırlar.

 

Diyet ve sporla kilo sorununu çözüme kavuştursak bile vücudun bazı bölgelerinde sarkmalar görüle bilmekte ve vücutta gerektiği kadar sıkılaşmanın olmadığını da görebilmekteyiz.

 

Ameliyatsız Saten Vücut Germe Olarak bilinen (Exilis Elite) sistemi bu konuda oldukça etkin ve başarılı sonuçlar sunmakta ve sarkmaları giderirken cildin sıkılaşması açısından ortaya koyduğu başarılı sonuçlarla adından çokça söz ettirmektedir.

 

Bu sistemin en önemli özelliği yüze başlığı ile cilt sarkmalarına göz çevresi kırışıklıklarına, gözaltı torbalarına, boyun, gıdı sarkmalarına uygulana bildiği gibi, vücut başlığıyla da tüm vücuda rahatça uygulana bilmektedir.

Örneğin göbek, karın bel basen bölgesinde kilo alıp verme sonrası oluşan sarkma kırışıklık gibi durumlarla uygulama yapılarken bacak ve iç bacak dediğimiz kısımlara uygulandığı gibi sırt bölgesine (sutyen kenarları) kol sarkmaları, dekoltekırışıklığı, el kırışıklığı gibi bir çok bölgeye uygulama çeşitliliği sağlamaktadır.

Sistem Focuslu Radyo Frekans + Ultrason teknolojisinin ayna anda efektif olarak uygulanıyor olmasıdır ve bu özelliği ciltte oluşan sarkmaları ve kırışıklığı farklı cihazlar kullanarak uygulamak yerine tek bir cihazla bir taraftan sıkılaşma sağlarken bir taraftan cildin altında bulunan kolejleri uyararak artışını sağlıyor. 

Bu sayede elastin ve bağ dokunun gelişmesini sağlayıp ciltte etkisini katlayarak devam eder. Cildin görüntüsü tokluğu diriliği sağlıklı duruşu ve yapısındaki değişimler gün geçtikçe artarak devam ettiriyor.

Bu işlem acısız, ağırız konforlu bir uygulamadır. Haftada 1 seans ve kişinin ihtiyacına göre toplam 4 ile 6 seans olarak uygulana bilmektedir. Kişinin sosyal hayatını olumsuz etkilemez, işlem sonrası güncel yaşamını rahatça devam ettirebilir.   

 

Sistemin  Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya ve Almanya’da yapılan araştırmalar sonucunda

2015-2016 Yıllarında (Wrinkle reduction) Ameliyatsız en iyi (Kırışıklık ve Cilt Germe Onayı)

2015 Cellulite reduction (Selülit Giderme Onayı)
2015 Winner of the Best Body Reshaping Procedure (En iyi Vücut İncelme ve Şekillendirme) ödüllerinin sahibi oluşu ve FDA tarafından onaylarının bulunması son derece önem ve güven arz etmektedir.

Songül DURUR ZEVZİR  

Kozmotoloğ ve Medikal Estetisyen

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.