Saten Vücut Germe | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUTüm Vücutta Saten Etkisi!

Saten Vücut Germe

Günümüzde bir çoğumuz dengeli beslenememekten, hareketsiz yaşam şeklinden dolayı vücudumuzda istemediğimiz yağlanmalara ve bunun beraberinde ortaya çıkan vücut şekilsizlerine maruz kalırız. Bu hoşnutsuzluk nedeniyle çoğu kişi çeşitli çareler aramaya başlayıp, diyet ve spor gibi çözümler ile bir başlangıç yapmak ister. Ancak yeme alışkanlığı yapılan diyetle belirli bir süre düzene girse de yaşam boyu diyet yapmanın imkansız olduğunu hepimiz biliyoruz. Yıllarca spor yapmayan kişilerin bahar ayına girince spor salonu ile başladıkları tempo ağır gelebilir. Bu nedenle kişilere tavsiyemiz ömür boyu dengeli beslenmeyi yaşam biçimi haline getirmeleri. Aynı zamanda sağlığınızı riske etmeden yapacağınız yüzme ve yürüyüş sporlarını ihmal etmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Diyet ve sporla kilo sorununu çözüme kavuştursak dahi vücudun bazı bölgelerinde sarkmalar görülebilir ve vücutta gerektiği kadar sıkılaşma olmaz. Medikal destek işte bu aşamada önem arz eder. Bu nedenle de bölgesel ve inatçı yağların azaltılması ve vücudun şekillenmesi için medikal destek ihtiyacı hızla artar.

Ameliyatsız Saten Vücut Germe olarak bilinen (Exilis Elite) sistemi bu konuda oldukça etkin ve başarılı sonuçlar sunar. Sarkmaları giderirken cildin sıkılaşması için ortaya koyduğu başarı Amerika ve Avrupa’da çeşitli ödüller almasını sağlamıştır. Bu sistemin en önemli özelliği Focuslu Radyo Frekans + Ultrason teknolojisinin ayna anda efektif olarak uygulanıyor olmasıdır ve bunu dünyada başarabilen tek sistemdir.
Bu teknoloji ile göbek, basen, bacak ve iç kısımları, kol sarkmaları, sırt bölgesindeki sarkmalar vb. bölgelerde acısız, ağırız, konforlu bir uygulama sunarak kolajeni %152’ye varan oranlarda uyarırız. Böylece cildin onarımını sağlar ve sarkmaları gideririz. Aynı anda selülitleri ortadan kaldırıp cildin sıkılaşması sonucu ile vücudu yeniden şekillendirebilmekteyiz. Bunun sonucunda ortaya daha canlı, diri, sıkı ve fit bir vücut ortaya koyabilmekteyiz. Bunu ameliyatsız acısız, ağrısız, konforlu bir şekilde sunabilmek kişiler için oldukça büyük bir avantaj olarak ortaya çıkar.

Sistemin Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya ve Almanya’da yapılan araştırmalar sonucunda;

2013-2014–2015 Yıllarında ameliyatsız en iyi kırışıklık ve yüz germe,

2013 -2014 – 2015 Göz çevresi için kırışıklık giderme,

2015 Selülit giderme,

2015 En iyi Vücut İncelme ve Şekillendirme uygulaması ödüllerinin sahibi olması ve FDA tarafından onayı bulunması son derece önem ve güven arz eder.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.