Temassız Estetik Vanquish Me!

Vanquish me Uygulaması bölgesel yağ eritme uygulamaları arasında en fazla tercih edilenidir. Uygulama sadece bölgesel yağları eritmekle kalmayıp zayıflamanıza da yardımcı olmaktadır. Cilde hiçbir teması bulunmadan seçilen bölgeye odaklanıp seçilen alandaki yağları parçalamaktadır. Bu teknolojiye “Selektif Radyofrekans” adı verilmektedir. Cihaz ileri düzey teknolojisi sayesinde seçilen alandaki yağları kendisi bulur ve eşit bir şekilde yok etmeye başlar. Vanquish Me yağda seçiciliği olan ilk temassız estetik uygulamasıdır.

Uygulama başlandığı andan bitiş anına kadar cilde hiç temas etmediğinden “Temassız Estetik” olarak adlandırılmaktadır. Vanquish Me uygulaması kanıtlanmış ve birçok klinik çalışmaları bulunan bir uygulamadır. Uygulama, basen küçültme, bacak inceltme, bel inceltme, karın eritme ve istenilen kasları belirginleştirme gibi etkilere sahiptir.

Vanquish Me (Temassız Estetik)  Uygulamasında Cihaz Nasıl Çalışır?

Diğer bölgesel zayıflama için kullanılan cihazlar seçilen uygulama bölgesine ısı vererek yağları yok etmeyi hedeflerken Vanquish Me uygulamasında ciltten önce yağlar hedef alınıp ısıtılmaktadır. Cilt altındaki yağlar cihazın istediği ısıda ve eşit şekilde ısıtılır. Bu şekilde daha etkili sonuçlar elde edilmiş olunur.

Vanquish Me Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Cihaz yağları eritilmek istenen bölgeye yerleştirilir. Karındaki yağları eritmek için, cihazın başlığı her ölçüdeki yağları eritebilmek için tasarlanmıştır. Cihazın başlığı obez kişilere bile uygulanabilecek genişliktedir. Yağların eritilmesi istenen bölgeye cihaz yerleştirildiğinde cihaz otomatik olarak yağı analiz eder ve ısı vermeye başlar. Seçilen tüm bölge eşit oranlarda ısıtılmaktadır.

Analizlerden sonra vücudundaki yağ seviyeleri düşük kişilerde uygulama 45 dakika sürebilirken, yüksek yağ oranlı kişilerde ise 30 dakika kadar sürmektedir.

Vanquish Me (Temassız Estetik) Uygulaması Zararlı mıdır?

Uygulama üzerinde yapılan klinik araştırmalara göre cihazın kanıtlanmış bir zararı yoktur. Vanquish Me uygulaması Amerikan Sağlık Teşkilatı tarafından onaylanmış, güvenli bir uygulamadır. Uygulama esnasında acı dahi hissedilmez.

Vanquish Me Uygulaması ile Ne Kadar İncelinir?

Her kişinin kendine özgü yağ oranı, metabolizma hızı gibi faktörler farklı olduğundan net bir rakam vermek doğru olmaz. Fakat yapılan çalışmalar sonucunda 3-16 cm aralığında sonuçlar verildiği görülmüştür. En iyi sonucu alabilmek için önerilen şey bol su içilmesidir. Uygulamaya girmeden önce 2 ila 2.5 litre aralığında su içilmesi önerilir. Bunun sebebi ise cihazın yağları daha rahat görmesini sağlamaktır. Hastanın vücudu suya doyduğunda yağlar cihaz tarafından daha kolay görülecek ve daha kolay yok edilecektir.

İşlemin Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Uygulamanın kalıcılık süresi kişiden kişiye göre değişmektedir. Hastalarda önerilen beslenme düzeni devam ettiği sürece uygulama yapılan bölgelerde değişiklikler olmamaktadır.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!