Tek Seansta Yılların İzlerini Siliyoruz! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUMadonna Lift ile Tek Seansta Cildinizdeki 10 Yılın İzlerini Siliyoruz
madonna Lift

Madonna Lift (SmartXide DOT Therapy) ile Tek Seansta Cildinizdeki 10 Yılın İzlerini Siliyoruz

Cildimiz hem genetik faktörler ile hem yaşın getirdiği bazı sebepler ile hem de dış etkenler ile zaman içerisinde yaşlanır ve de yıpranır. Bu belki doğal bir durumdur, belki erken gelen bir etkidir ancak başta güneşin ve nemsizliğin etkili olduğu bu tür durumlardan kurtulmanın cilt atına yabancı bir madde enjekte etmeden doğal ifadeleri bozmadan kurtula bilmenin alternatifine sahip olabilirsiniz.

Bu alternatifler arsında son zamanlarda en dikkat çekeni ise Madonna Lift (SmartXide DOT Therapy) olarak ifade edilen yöntemdir. Bu ismi almasının sebebi ise Pop Star Madonna’dan başkası değil. Ünlü yıldızın, cerrahi bir yöntem yerine, bu uygulamayı tercih etmiş olması uygulamayı ünlü kılmış ve biraz da magazinsel bir boyut kazandırmıştır.

Peki, gelelim tek seansta ameliyatsız yüz germe imkânı tanıyan bu uygulamanın detaylı incelemesine…

Faydaları neredeyse saymakla bitmeyecek kadar çok. Tek seanslık bir uygulama olması ile başlayabiliriz. Bu durum sizi uzun ve de yorucu bir uygulama sürecine maruz bırakmıyor.

Çünkü günümüzde zaman değerli olduğu gibi cilde yapılacak olan uygulamanın sonuçlarını bir an önce görmek ve etkisini hissetmek herkesin öncelikli tercih sebebidir.

Kısa sürede sonuç alınması ne anlamına geliyor;

* Zamanla çeşitli nedenlerde sarkan Cildi sıkılaştırıyor olması önemli özelliklerinden bir diğeri.
* Ayrıca tüm cilt tiplerine uygulanabilir ve bu anlamda bir kısıtlama söz konusu değildir.
* Cildi sıkılaştırmasının yanı sıra ise yüzdeki ince ve de derin çizgileri gidermektedir.
* Ciltte oluşan sarkmalar konusunda ise oldukça etkilidir ayrıca, büyük bir problem olarak karşımıza çıkan gözenek sivilce izleri, bu uygulama sayesinde ortadan kaldırılabilmektedir.

Bu özelliği sayesinde diğer her yöntemden farklıdır. Pek çok kişinin dertli olduğu bu sorun da yine aynı şekilde Madonna Lift ile ortadan kaldırılabiliyor. Diğer taraftan ciltte oluşan renk tonu farklılıkları da pek çok kişinin, özellikle de bayanların ciddi bir problemidir. Kozmetik ürünler ile geçici çözümler, farklı tedaviler, cilt bakımları ile çözümler bulunmaya çalışılan bu sorunlar için Tek seansta ameliyatsız yüz germe ve gençleştirme uygulamasının bir parçası olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Cilt yüzeyindeki pürüzler giderilerek, yenilenmiş ve çok daha canlı bir cilt ortaya çıkarılabilmektedir. Önemli avantajlarından biri ise yoğun bir anti-aging uygulaması yapması ve de yeni hücre oluşumunu tetiklemesidir. Bu da cilt yapılanması, yenilenmesi anlamına gelmektedir. Uzun süren bakımlar, günlük kozmetik çözümler, uzun süren seanslar ya da çeşitli tedaviler ile artık zaman kaybetmenize gerek kalmıyor. Kıymetli zamanınızı kendinize ve yaşamınıza ayırabilirsiniz. Ayrıca ameliyat sonrasında görülen dikiş izi iyileşmesi, yüz bandajı takılması ve benzeri pek çok duruma maruz kalmaz, çok daha konforlu bir sürece dâhil olursunuz.

Madonna Lift (SmartXide DOT Therapy) , ameliyatsız yüz germe yöntemi olarak, yüz ameliyatına en yakın sonucu vermektedir. Cilt yapısına da bağlı olarak, cildi 5 ya da 10 yıl kadar geriye götürebilmektedir. En önemlisi ise söz konusu uygulama sonuçları kalıcı niteliktedir. Tam anlamı ile yaşlanma karşıtı bir yöntemdir. Ayrıca FDA onaylı olduğunu da belirtmek gerek. Özellikle kış ve sonbahar aylarında yapılması önerilen yöntem, yoğun bir uyarılmanın söz konusu olması sebebi ile ciltte kızarıklık oluşturabilmektedir. Bu da ortalama 5 ile 7 gün sürmektedir. Bunun yanı sıra kısa süreli ödem ve cilt yüzeyindeki pullanma da beklenen durumlardır. Etkin sonuçları görmeniz ise en erken 5 gün sonra olacaktır. 5 günün sonunda, uygulamanın olumlu etkileri ile karşılaşmaya başlayacaksınız. Üstelik bu sürecin ardından her geçen gün de cilt kendini yenilemeyi sürdürecek, yani gençleşme sürecini de sürdürecektir. 5. gün aynı zamanda günlük sosyal yaşamınıza dönme zamanınızdır. Son zamanların popüler uygulaması olan Madonna Lift, ameliyatsız bir şekilde yüz germe, cilt gençleştirme imkânı sunduğu gibi, etkin sonuçlar veriyor olması ile son zamanların en ünlüsüdür. Sizin de bu teknolojiden faydalanmanız için ise tek yapmanız gereken, cilt sorunlarını gidere bilen bu yöntemle buluşmanızdır.

Songül DURUR ZEVZİR
Medikal Estetik Uzmanı
Özel Daisy Poliklinik

Daha Fazlası için : https://www.daisypoliklinik.com/madonna-lift-ile-tek-seansta-ameliyatsiz-yuz-germe/

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.