Suyun Getirdiği Güzellik; Hydrafacial | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSuyun Getirdiği Güzellik; Hydrafacial

Hydrafacial nemini kaybettiği için elastikiyetini de kaybetmiş ciltlere nemini yeniden kazandıran bir uygulamadır. Özellikle de lekelenmiş, sivilce izleri ile dolu ve yapısında bozulmaların meydana geldiği ciltlerde etkili sonuç verir. Peki, bu uygulama nasıl yapılır?

Bu uygulama aşamalı bir uygulamadır. Bu aşamalardan ilki temizleme aşamasıdır. Temizleme aşamasında cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir. Elmas başlıklarla leke ve akne izleri olan cilt tahriş edilmeden iyileştirilir. Daha sonra Hydrapeeling aşamasına geçilir. Bu aşamada cilde vakum ve su kullanılan bir peeling uygulanır. Daha sonraki aşama ise serum infüzyonudur. Bu aşamada tespit edilen cilt sorununa göre serum uygulaması yapılır. Örneğin kuru ciltler için Haylüronik asit içeren serumlar tercih edilir. Siyah noktaları olan ciltlerde T bölgesinde bulunan yağı da dengeleyecek serum uygulaması yapılır. Daha sonraki aşama ise nemlendirme aşamasıdır. Bu aşamada ise cildi nemlendirici solüsyonlar uygulanır. Son aşama ise Led terapi aşamasıdır. Sivilce için mavi led kullanılır. Sivilceyi oluşturulan bakteriler kısıtlanır. Kırmızı led ince kırışıklıklara çözüm sunar. Ayrıca kollajen artışını tetikleyerek cildi sıkılaştırır. Bakım bittikten hemen sonra etkisi göz ile görülür hale gelir. Önerilen seans sayısı haftada 1 kez yapılmak üzere 4 ya da 6 seanstır. Uygulama sonrası iyileşme dönemi gerektirmez. Bu yüzden uygulamadan sonra dikkat edilmesi gereken kurallar yoktur. Uygulama sonrası hemen günlük aktivitelere geri dönülebilir.

Bu uygulama FDA onaylı bir uygulama olduğu için son derece güvenli. Ayrıca uygulama esnasında acı ya da ağrı hissedilmez. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilir. Hatta tüp cilt tiplerine çözüm sunar. Yani tek bir uygulamada birçok sorun çözüme kavuşmuş olur.

Peki, bu uygulamaların cilde faydalarını merak ediyor musunuz? Cilt lekelerine kalıcı çözüm sunar. Ciltte bulunan akne ve leke izlerini giderir. Ciltteki renk tonunu eşitler. Cildin yağ salgılarını kontrol altına alır. Ciltte bulunan büyük gözenek problemine gözenekleri sıkıştırarak çözüm sunar. Siyah noktaları vakum ile vücuttan dışarı alınır. Vitaminler sayesinde güçlendirir, canlandırır ve parlatır. Cildi yeniler.

Cildiniz sizce de böyle bir bakımı hak etmiyor mu?

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.