Somon DNA Tedavisi Fiyatları 2018 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSomon DNA Tedavisi

Son dönemlerde oldukça popüler olmayı başarmış uygulamalardan biri olan Somon dna tedavisi, somon balığının spermlerinden elde edilmekte olan Dna molekülleri ile Hyalüroni asit, ciltte hücre yenilemek maksadıyla kullanılmakta olan cilt gençleştirme yöntemlerinden biridir. Ayrıca somon dna tedavisi, yaygın bir şekilde gençlik aşısı ismiyle de bilinmektedir. Somon dna tedavisinin sahip olduğu hızlı gençleştime ve hızlı canlandırma etkisi nedeniyle de yaygın bir şekilde talep edilmektedir.

Somon Dna Tedavisinin Cilde Faydaları,

Somon Dna tedavisinin cilde sağlamakta olduğu üç faydası vardır. Bu üç faydadan ilki ve en yaralısı, cildi ekstra nemlendirme özelliğidir. İçeriğinde yoğun miktarda Hyalüronik Asit bulundurmakta olan Somon Dna’sı, cildin nemlendirilmesinde Hyalüronik Asit sayesinde oldukça yardımcıdır. Somon Dna’sının bir diğer yararı ise cildi daha parlak ve daha canlı göstermesidir. Somon Dna’sı bu etkiyi, içeriğinde bulunmakta olan mineraller, vitaminler, inorganik tuzlar, aminoasitler ve proteinler gibi zenginleştirilmiş olan içeriği sayesinde sağlamaktadır. Somon Dna’sının en önemli olan etkilerinden biri de cildimiz için son derece öenmli olan kolajen yapımının uyarılmasıdır. Somon Dna’sı, insan yapısına en çok benzemekte olan Dna yapısını içermektedir ve bu yüzden de insana enjekte edilmekte olan Somon Dna, enjekte edilen kişinin Dna yapısına etki etmesiyle birlikte kolajen yapımını oldukça kuvvetli bir şekilde uyarmaktadır. Çoğunlukla üç ile dört ay içerisinde uygulama yaptıran kişinin cildinin daha fazla sıkılaşarak daha dolgun bir hale geldiği gözlemlenmektedir.

Somon Dna Tedavisi Kimlere Uygulanabilmektedir?

Somon Dna tedavisinin uygulanma amacı, anti aging yani yaşlanma karşıtı olan etkisi nedeni ile ciltte bulunan ince çizgilerin giderilmesidir. Fazla çukur olan bir yüze, dolgu uygulaması yapılamıyorsa eğer volüm verebilmek maksadıyla zayıf olan vedolgu yapılmak istenmeyen olan yüz tiplerinde Somon Dna tedavisi uygulanabilmektedir. Ayrıca çok kuru cilterle için cilde nem vermesi amacı ile de uygulanması mümkün olan bir yöntemdir. Unutulmamalıdır ki Somon Dna tedavisi, herkese uygulanabilmesi mümkün olan bir uygulamadır ve bu uygulamanın özel bir hasta portföyü de bulunmamaktadır.

Somon Dna Tedavisi Kimlere Uygulanamaz?

Somon Dna tedavisi, çoğunlukla herkese uygulanabilmesi mümkün olan bir cilt gençleştirme yöntemi olsa da tedbir amaçlı olarak diyabet hastaları, hamile olanlar, kalp hastalığı olanlar, damar tıkanıklığı ve felç geçmişine sahip olanlar ile kan pıhtılaşma bozukluğu olan kişilerde uygulama yapılması önerilmemektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.