Somon DNA Gençlik Aşısı Nişantaşı Adana İskenderun | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSomon DNA Gençlik Aşısı
somon dna aşısı

Somon DNA Gençlik Aşısı

Cilt yaşlanmanın etkileri ve dışarıdan alınan hasarlarla beraber yer çekimine karşı koyamaz hale gelmekte ve çizgilerin yanı sıra kırışıklıklarla da yaşlandığını göstermektedir. Kimi zaman kişinin cildi yanlış bakım veya bakımsızlıktan dolayı çok çabuk yaşlanmakta, yaşının çok üstünde görünmektedir. Cilt bakımı herkesin önemsemesi gereken bir durumdur. Diğer yandan bu gibi sorunların çözümünde estetik uygulamalar oldukça etkilidir. Yaşlanmanın etkilerini silmek için son zamanlarda tercih edilen uygulamalardan biri de somon DNA gençlik aşısıdır.

Somon DNA gençlik aşısının içeriğinde saf hyaluronik asit ve somon balığının spermlerinden elde edilen moleküller bulunmaktadır. Bu sayede hızlı bir gençleşme etkisi yaratan somon DNA gençlik aşısı cildi canlandırmakta ve zamanı geri almaktadır. Somon DNA gençlik aşısı tek başına uygulanabildiği gibi diğer yöntemlerle kombine halinde de uygulanabilmektedir. Somon DNA gençlik aşısı ciltteki tipik yaşlanma etkilerinin giderilmesi için geliştirilmiştir. Bu etkiler arasında cildin matlaşması, kırışıklıkların ve çizgilerin ortaya çıkması vardır. içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cilt neminin tekrar kazanılmasını sağlayan somon DNA, somon balığının spermlerinden elde edilen serum sayesinde de cildin hızla gençleşmesine neden olmaktadır.

İki aşamada gerçekleştirilen somon DNA gençlik aşısında ilk aşamayı hyaluronik asit, sonraki aşamayı ise somon balığı sperm serumu oluşturmaktadır. Cilt altına enjekte yöntemi ile uygulanan somon DNA aşısı, hızlı bir gençleşme sürecini aktif hale getirmektedir. Uygulama 20 dakika sürmekte ve öncesinde cilt bazı ürünlerle uyuşturulmaktadır. İşlemin 3-6 seans uygulanması en iyi sonuçların alınmasını sağlayacaktır. Somon DNA gençlik aşısı alerjik etkilere neden olmaması nedeniyle geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ancak özellikle diyabet hastaları, damar tıkanıklığı olan kişiler, kalp hastaları, hamileler ve felç öyküsü olan kişilerde kullanılmamalıdır.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.