Soğuk Işık Leke Lazeri

Bir çok kişi tarafından sürekli araştırılıp cilt sorunlarının tedavisinin doğru şekilde nasıl ve neyle yapılması gerektiğinin cevabını aramakla geçiyor.

Cilt sorunlularında en çok şikâyet cilt lekelerinden geliyor.

Örneğin güneş lekesi, doğum sonrası lekeler, yanlış ürün veya peelingler sonrası otaya çıkan lekeler gibi sıralıya biliriz.   

Cilt Lekelerin Tedavisinde Neler Uyguluyoruz?

Öncelikle cilt lekelerinde hedef cilde zarar vermeden ağır tahribatlar, cilt soyulmaları, uzun süren iyileşme süreçleri yerine non invazif olan soğuk ile ışık lazer sistemi kullanmaktayız.

Soğuk Işık Lazer Nedir?

Soğuk ışık lazer kombine bir sistemdir, non invasive (cerrahi olmayan) bu sistemin cilde uygulanmasında lekeye özel filtre kullanılır ve selektif ışık sadece lekeli olan kısmı görür ve lekenin tedavisi amaçlanır. Soğuk Işık sistemi cildin içerden dışarıya doğru bir iyileşme sürecini başlatır. Lekeli görünümü azaltıp cilt bulanan ufak kızarıklıkların ( akne izleri ) içinde kullanılmaktadır. Cildin kolajen üretimini sağlayan olan soğuk ışık bu sayede cilt yüzeyinde sosyal yaşamınızı olumsuz etkileyecek derin cilt soyulmaları, kabuklanmalar, kızarıklık, gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmaktadır. Uygulamanın ciltte lekelerden dolayı oluşan ton farklılıklarını azaltmaya yardımcı olmaktadır .  

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!