Soğuk Işık Leke Lazeri

Cildimdeki Lekelerden, Kırmızılıktan, Sivilce ve İzlerinden Nasıl Kurtula bilirim?

Bu soru birçok kişi tarafından sürekli araştırılıp cilt sorunlarının tedavisinin doğru şekilde nasıl ve neyle yapılması gerektiğinin cevabını aramakla geçiyor.

Cilt sorunlularında en çok şikâyet cilt lekelerinden geliyor.

Örneğin güneş lekesi, doğum sonrası lekeler, yanlış ürün veya peelingler sonrası otaya çıkan lekeler gibi sıralıya biliriz.   

Cilt Lekelerin Tedavisinde Neler Uyguluyoruz?

Öncelikle cilt lekelerinde hedef cilde zarar vermeden ağır tahribatlar, cilt soyulmaları, uzun süren iyileşme süreçleri yerine yeni nesil teknolojinin olan soğuk ışık sistemi kullanmaktayız.

Soğuk Işık Nedir Cildime Nasıl Bir Faydası Olur?

Soğuk ışık bir lazer sistemidir alışıla gelmiş lazerlerden farkı bu sistemin cilde uygulanmasında lekeye özel filtre kullanılır ve selektif ışık sadece lekeli olan kısmı görür ve oranın iyileşmesini sağlar. Soğuk Işık sistemin farklılığı ise  cildi içerden dışarı iyileşme sürecini başlatır. lekeli görünümü ortadan kaldırır cilt bulanan ufak kızarıklıkların ( akne izleri ) yok olmasını sağlar cilde berraklık ve ışıltı vermek için yeni kolajen sentezi oluşturur.  Cildin kolajen üretimini sağlayan yeni nesil bir teknoloji olan soğuk ışık Bu sayede cilt yüzeyinde sosyal yaşamınızı olumsuz etkileyecek derin cilt soyulmaları, kabuklanmalar, kızarıklık, gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmaktadır. Uygulamanın cilde en önemli etkilerinin başında ciltte lekelerden dolayı oluşan ton farklılıklarını bunun sonucu ortaya çıkan yorgun yüz ifadesini gidermeyi amaçlamaktadır.  

Diğer Lazerden Farkı nedir?  

Leke için kullanılan Diğer lazerlerde bu durum dışarıdan içeriye dogru lekeyi katman,  katman kademeli

Soğuk ışık lazerinin cildime zararı olur mu?

Bu sistem dünyada çeşitli ülkelerde yara ve yanık tedavilerinde kullanılan FDA Tarafından Onaylı tedaviler sağlamaktadır. Uygulama esnasında çevre dokulara zarar vermez aynı zamanda kollajen artışı sağlayan bir lazer teknolojisidir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!