Siyah Nokta ve Gözenek Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSiyah Nokta ve Gözenek

HydraFacial HD Siyah nokta Gözenek temizliği Uygulaması Nedir?

Siyah nokta herkesin problemidir. Cildin temizliğini gündelik yapsak dahi hydrafacial sisteminin bize sağladığı derinlemesine temizlik mümkün değildir. Bu sistem Özel vakum ve vortex teknolojisi ile cildin ve gözeneklerin içini derinlemesine temizlerken tamamen yağdan kirden arınmasını sağlar, bu işlem esansında kızarıklık tahriş ve acı söz konusu değildir.

HydraFacial HD Uygulaması Cildim İçin Neden İyidir?
Sistem Cildi temizleyip gözeneklerin içerisine peelinğ uygulaması sonrasında siyah noktalardan ve ölü deri hücrelerinden arındırırken mavi led ışık terapisiyle yağ salgısını dengeler siyah nokta oluşumu bu doğrultuda azalır aynı zamanda cilt altına basınç uygulayarak cildin ihtiyacı olan ve el ile cilt yüzeyine uygulansa dahi cilt altına ulaştırılamayan hyaluronik asit, peptitler , vitaminler, antioksidanların iğne olmadan cildin gerekli derinliğine sistemin kendine ait teknoloji özelliği ile ileten bu bakım ayrıca led ışınları ile siyah nokta, akne, sivilce,leke, etkin çözüm sağlar. Tedavi, yumuşatıcı ve tazeleyici Uygulama sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.
Sistemim cilt temizliği ve bakımı hakkında aşağıdaki videoyu izleyin!

HydraFacial HD Uygulaması Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alın

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.