Şişli Lazer Epilasyon Merkezi ve Fiyatları | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUŞişli Lazer Epilasyonda Öncü Kuruluş
lazer epilasyon

Hayatımızı kolaylaştıran lazer epilasyon uygulamaları ilk kez 1990’lı yıllarda kullanılmaya başlandı. Vücuttaki canlı tüy köklerini lazerle yakarak yok etmeyi amaçlayan lazer epilasyon, bu sayede tüylerin sonsuza kadar yok olmalarını sağlıyor. Zaman içinde sürekli gelişen lazer epilasyon teknolojileri artık açık ve koyu her tür cilt tipindeki istenmeyen tüylerden kısa sürede ve acı çekmeden, % 90’lara varan oranlarda kurtulmayı garanti ediyor. Şişli Lazer Epilasyon, istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunan en gelişmiş cihazlar ve konusunda uzman personeliyle hizmetinizde.

Kadınlarda bacak, kol, yüz, çene altı, koltukaltı ve mayo bölgesi; erkeklerde ise sırt, göğüs, omuz, yüz gibi bölgeler, istenmeyen tüylerin yoğun olarak görüldüğü, rahatsızlık veren bölgelerdir. Kullanılan geçici epilasyon yöntemi ne olursa olsun istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak herkesin rüyasıdır. Lazer epilasyon sayesinde istenmeyen tüylerden birkaç seans sonunda kalıcı olarak kurtulmak, bir daha ağda, traş gibi epilasyon işlemlerine ihtiyaç duymamak artık hayal değil. Gelişen teknoloji sayesinde uygulaması daha kolay ve pratik olan lazer epilasyon hizmeti, Şişli Lazer Epilasyon merkezinde sizleri bekliyor. Daha ilk seansta yaşanan rahatlık ve konfor, lazer epilasyonu tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın ispatı olacak.

Şişli Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak artık hayal değil. Tüylerin hangi bölgede olduğuna ve cilt tipine göre değişkenlik gösterse de ortalama 4-5 seans sonunda uygulama yapılan bölgedeki istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmak mümkün. Eskiden daha çok beyaz tenli ve koyu renk tüylere sahip kişilerde etkili olan lazer epilasyon yöntemleri, artık koyu renk cilde sahip kişilerde ve açık renk tüylerde de etkilidir. Seans süreleri daha uzun olmakla birlikte istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak, artık her cilt tipi için mümkün olmaktadır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.