Saten Yüz Germe Uygulaması | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSaten Yüz Germe Uygulaması
saten-yuz-germe

Yaşlanma, fazla kilo alıp verme, sağlıksız beslenme ve yaşam koşulları gibi birçok durum vücutla beraber cildin de elastikiyetini kaybetmesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda cildin sarkması sorunu herkesi endişelendirir ve estetik açıdan mutsuz olmasına neden olur. Cildin yeni canlılığını kazanması ve sıkılaşması için ameliyat gibi birçok seçenek olsa da ameliyatsız tercihler de bulunmaktadır. Bu tercihlerden biri de saten uygulamasıdır. Saten yüz germe tedavisi tamamen ameliyatsızdır ve bu nedenle bıçak altına yatmaktan çekinen kişiler için oldukça uygundur. Aynı zamanda yaşlanma belirtilerinin görüldüğü erken evrelerde de uygulanabilen bu tedavi ile cildin sarkması önlenebilir.

Saten yüz germe uygulamasında asıl amaç ciltte doğal olarak bulunan kollajenin harekete geçirilmesidir. Kollajen ciltteki sıkılığı sağlayan bir bileşendir. Kollajen harekete geçirildiğinde ciltteki sarkma oranı azalır ve cilt kendiliğinden uyarılarak yenilenmeye başlar. Saten yüz germe uygulamasında radyofrekans ve ultrason enerjisi kullanılmaktadır. Bu enerjiler cildin harekete geçmesinde büyük bir yardımcıdır. Hızlı sonuç alabilmek ve herhangi bir cerrahi işlem olmadan cildin sıkılaşmasını sağlamak için özel olarak üretilmiş olan saten yüz germe tedavisinde kişinin ihtiyaçlarına ve sarkma derecesine bağlı olarak seans sayısı değişebilmektedir. Ancak maksimum kollajen uyarımı 4 seansta sağlandığı için mutlaka 4 seans uygulanması gerekmektedir. diğer yandan maksimum uyarılma gerçekleştiği için 4 seanstan daha fazla seans uygulanması gerekli olmayacaktır. Saten yüz germe tedavisinde her seans arasında 1 haftalık zaman bulunmaktadır.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.